|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "široka" po porodu
21.7.2006 9:26:04   
Anonimen
OK punce, ne se smejat. Pred dobrimi štirimi meseci sem drugič rodila in imam praktično enega otroka za drugim (leto razlike). Imam pa sedaj zelo ohlapno nožnico, tako da moj pravi, da skoraj ničesar ne čuti med seksom, malo bolje je, če sem na njem, drugi položaji pa so "mlatenje v prazno" (sicer ni tako rekel) user posted image . No, pa saj ni smešno, bolj žalostno. Zanima me, ali se kej da pomagat. Vem, da sem delno sama kriva, ker se mi ni ljubilo delati Keglovih vaj (se mi jih tudi sedaj ne, a jih bom morala, če je to edina rešitev). A je možno, da bo ćez par mesecev ali kakšno leto to bolje in se bo samo od sebe uredilo (se malo skrčilo)? Koliko časa to sploh traja, ker drugač bo kriza s tem seksom.
Prosim povejte, kako so vaši partnerji to občutili, če so seveda kaj o tem rekli, da sta se pogovarjala in kdaj je blo boljš?
Hvala!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 9:28:57   
total
Zaenkart je tam spodaj vse ok,tako kot pred porodom,se ne pritožuje,se pa res nožnica razširi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 9:52:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vem, da sem delno sama kriva, ker se mi ni ljubilo delati Keglovih vaj (se mi jih tudi sedaj ne, a jih bom morala, če je to edina rešitev).


Te vaje so dobre se za marsikaj drugega.. torej jih delaj, pa ce je to edina resitev ali pa ce ni..

Mislim?! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 9:53:49   
coolbabe
brez Kegla na žalost ne bo šlo. Bosta pa profitirala oba, ne samo on, tako da se ti splača potrudit user posted image .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 10:06:08   
KIRA
jaz sem imela 2 CR, ti pa povem, da imam sedaj bolj "tesno", kot prej. imam občutek, da se je malo "skrčila", ker po 2 CR ne seksava več toliko kot prej. iz več razlogov, tud ker me bolijo šivi in ker sem neprespana, utrujena.
morda bi tudi vama malo abstinence prav prišlo? morda se samo uredi, če en cajt ne bo penetracije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 10:52:14   
Maleal
Mislim,da boš mogla s keglovimi vajami,pa saj to narediš usput,za to ne rabiš posebnega časa.Se bo obema obrestovalo.user posted image  A ti pa uživaš v sexu,ga vredu čutiš?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "široka" po porodu
21.7.2006 13:40:32   
koala
Ja berz Keglovih vaj verjteno ne bo šlo, ali pa si nabavi japonske kroglice, ki te v bistvu prisiljo k temu da stiskaš mišice medeničnega dna.

Pa srečno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?