|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predigra za njo
19.7.2006 0:35:30   
Divji
Imam vprašanje. Ker imam zelo rad preidgro in bi jo rad izboljšal, naprošam nežni spol kako imajo najraje. Sicer pri svoji vem, vendar me zanimajo mnenja in izkušnje drugih. Nekaj se ji je nabralo po drugih temah kot: ližeš ji tamalega in nežno krožiš po ritki, ... souporaba vibratorja,...
Prosim razpišite se v detajle tud lohk kot anonimne, čeprav bi se o tem najraje pogovarjal z vami kar v živo. :-)

...želim vam dolgo predigro!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 7:50:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Divji

Imam vprašanje. Ker imam zelo rad preidgro in bi jo rad izboljšal, naprošam nežni spol kako imajo najraje. Sicer pri svoji vem, vendar me zanimajo mnenja in izkušnje drugih.



Ne razumem...

Zakaj pa zelis mnenja drugih, ce to pri svoji ves..?! user posted image  Logicno bi bilo, da pri svoji ne ves.. in pol zelis mnenja drugih.. ker kao predvidevas, da je tvoja narejena po podobnem modelu.. in bi delovalo..
ce ap pri svoji ves.. v cem je smisel, vedeti, kako je pri drugih?!

(odgovor članu Divji)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 8:14:19   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Divji
čeprav bi se o tem najraje pogovarjal z vami kar v živo. :-)


V živo???user posted image
Pa, da pride iz teorije v praksouser posted image user posted image



(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 8:20:32   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Divji
čeprav bi se o tem najraje pogovarjal z vami kar v živo. :-)



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 8:30:57   
Anonimen
ce ap pri svoji ves.. v cem je smisel, vedeti, kako je pri drugih?!


ma neee, sej je napisu, da hoce zadevo se izboljsat; kaj pa npr., da pac dobi eno ful dobro idejo tuki gor in le-ta njegovi postane top top top...sej ne mors skos eno in isto pocet, treba uvest mal sprememb...sej men tud enkrat pase totalen hardcore, drugic pa cist tko na izi (npr.da me dragi po vratu grizlja, pa po usesnih mecicah - pa me to v nekem trenutku ful bolj zrajca kakor karkoli druzga).

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 8:34:22   
G in T
Srečkanosečka, sej to je jasno, da bi rad izboljšal skakljanje in to. Meni ni bil čisto povsem jasen njegov:" čeprav bi se o tem najraje pogovarjal z vami kar v živo. :-)"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 9:48:03   
Anonimen
ej T-jka, pa sej to ni nate letel. poglej si kaj sem citirala. ja drugac pa tud men ni jasn tale live chat.

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 9:59:51   
KIRA
jaz predigre ne maram preveč. zame je to zguba časa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem pač atipična ženska. če je že kaj treba, pol je pa poljubljanje in kako ljubkovanje več kot dovolj.
probaj jo božat, kako erotično masažo ali kaj podobnega.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 10:01:35   
Anonimen
Mah čist ste narobe to vzele.ne tok komlicirat.s tem je mislu da se pogovarjate pod svojim nikom in ne anonimno.
Ne vse tako za slabo vzet.Fant bi rad kakšno idejo.Sej se je na tem forumu tut to že pogovarjal kako svojega moškega še bolj podžgati.Nič takega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 12:19:18   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

jaz predigre ne maram preveč. zame je to zguba časa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem pač atipična ženska. če je že kaj treba, pol je pa poljubljanje in kako ljubkovanje več kot dovolj.



Kira, sva že dve user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 13:47:44   
Anonimen
jaz malo nato odgovorim...mi ni težko..ja miva imama predigro cc.a 2 uri a ne vednouser posted image user posted image malo ga jaz njemu ližem-fafam on pa z menoj dela vse mogoče....s prstom v ritko,liže mi jo(obe lunjici)probavama vse mogoče in imama se norouser posted image user posted image user posted image user posted image glih včeraj se je to dogajalo....jo bilo je super in ker imam jaz rada divji sexs me dans kar malo tamala pečeuser posted image user posted image user posted image haha sam da je bilo včeraj kuluser posted image user posted image user posted image a te še kaj zanima

(odgovor članu Divji)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 14:16:16   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

me dans kar malo tamala pečeuser posted image user posted image user posted image


Pol si morš pa mal ledu dat tam vmes user posted image , da ti jo mal ohladi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 14:17:22   
Anonimen
miva imama predigro cc.a 2 uri


user posted image  A ti to resno???

Jest pa čisto resno nimam toliko časa. Čisto smrtno resno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 14:18:18   
Anonimen
srki sej ni tko hudo da bi morala ledu dajat vmes sam bilo je pa superuser posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:32:26   
Divji
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ce ap pri svoji ves.. v cem je smisel, vedeti, kako je pri drugih?!


ma neee, sej je napisu, da hoce zadevo se izboljsat.................


BRAVO SreckaNosecka. Cestitam nosecnosti in upam da se iztece najbolje. Vse naj naj in vem da zaris od srece. TO JE TA PRAVO. Novitete. Zakaj pa prebiraš recepte??? Da ni vedno isto!!! Eni tega ne razumejo. Imajo enake jedilnike cele tedne. Kaj tedne leta! In mislis da so zadovoljni da vsak ponedeljek jedo Pizzo, Torek Juho in govedino, Sredo palačinke,...
Jaz sem vas pač povprašal kaj vam paše, saj jaz nimam fine žemljice in si ne predstavljam kako vam je. Morda je žena zadržana pa tudi noče vsega povedat,.... vsak pač ima svoje skrivnosti ker jih mora imeti drgač ne more živeti. Seveda skrivnosti v mejah normale, da ne vpliva na zdrav odnos.

LUNI in KIRA žal mi je da ne marata predigre. A vama povem da če že ni zate ful kul je pa zanj. Ne verjameš? Jaz bi npr. včasih lohk eno uro oralno zadovoljeval pol pa šel spat. Ni vse seks kot pišeta malo božanja pol pa akcija. Božanje, masaža, oralec - zakon! da bosta vedeli. Sicer pa kakor za koga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:37:26   
KIRA



LUNI in KIRA žal mi je da ne marata predigre. A vama povem da če že ni zate ful kul je pa zanj. Ne verjameš? Jaz bi npr. včasih lohk eno uro oralno zadovoljeval pol pa šel spat. Ni vse seks kot pišeta malo božanja pol pa akcija. Božanje, masaža, oralec - zakon! da bosta vedeli. Sicer pa kakor za koga.



ne mu ni. garantiram. user posted image user posted image user posted image user posted image sem ga pač tko zdresirala. kaj čem. zdej pač mam, kar sem hotla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:42:35   
Divji
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....malo ga jaz njemu ližem-fafam on pa z menoj dela vse mogoče....s prstom v ritko,liže mi jo(obe lunjici)probavama vse mogoče in imama se noro.....
a te še kaj zanima....


To je to! dela vse mogoče. Tvoj tip sem jaz tip človeka (hi hi da boš prav razumela). Verjamem da mu je to neverjeten užitek ko te 2 uri matra. To je tko cooooool počet. To o tisti ta drugi luknjici sem hotel slišat malo, ker imam občutek da ji paše, ko pa jo vprašam pa je nekam zadržana, kot da je vseeno. Ampak vidim da paše.

....ja zanima me pa še kaj. kako z igračkami, kaj natančno je najboljše, lizanje ta malega, sesanje ta malega, grickanje,.... ali vhod v luknjico,... kje ste občutljive?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:45:19   
Divji
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mah čist ste narobe to vzele.ne tok komlicirat.s tem je mislu da se pogovarjate pod svojim nikom in ne anonimno.
Ne vse tako za slabo vzet.Fant bi rad kakšno idejo.Sej se je na tem forumu tut to že pogovarjal kako svojega moškega še bolj podžgati.Nič takega.


Hvala za razumevanje 120%. Edino sem mislu naj odgovarjajo anonimno in se razpišejo Divje user posted image , ker jih ne bi kdo po prejšnjih objavah izsledil. Saj razumeš kako je pisat o nečem takem. Še vedno je tabu (poglejte si to temo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:53:14   
Divji
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

... ja drugac pa tud men ni jasn tale live chat.


Ja spet me ne razumete. To pomeni ''Ne da se mi pisarit''. Raje bi vas povabil vse skupaj na kafe del moro in se z resnimi kandidatkami za tako razpravo pogovoril, talk, live chat, ali kako pač želite. Brez zadržkov in sramu. Mene ni sram govoriti o ničemer ker se mi zdi vse normalno kar v mejah normale je. Nč nisem mislu da bi tko,... nisem tak...sem zvest....predan.....zaljubljen.....nor na ženo.....samo ji hočem ponudit najboljše. A razumete?
Če prideš sam s kako idejo, z viharjem, kako se počutite???? Tako kot če bi ga prosile 3 mesece naj vam liže vsaj 5 minut? Mislim da tisto ne bi imelo efekta. Najbolj vzburjajoče in najbolj podžiga tisto o čemer sanjariš si neskončno želiš, pol pa partner enkrat nepričakovano presenečeno vihravo uresniči.
A sem zadosti jasen? Vidite! To bi ka kafeju povedal v pol minute, tu se pa matram s tipkovnico ker računalnik noče pisat kaj jaz mislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 22:54:22   
KIRA
divji, tabuji so zato da se podirajo! povem ti, da so slovenci tko zakompleksani, da sami s svojo spolnostjo niso na čistem pa si ne upajo povedat kaj in kako. zato jih pa večina piše anonimno, kadar se gre za posteljne zadeve. si ne upajo povedat kaj je tič in kaj miš.user posted image

bi te pa jaz rada vprašala nekaj drugega. če je res vajin seks tako super in o-lala, zakaj pa bi rabu malo spremembe? najbrž je že stara lajna to rajcanje pa bi rad probu kaj novega ali kako? daj karte na mizo -  men gre ful na jetra, ko kdo trdi da je v postelji vse super in najboljše in da je njihov partner takooo dober da ne bi z drugim šli, pol pa v naslednjem dihu že sprašujejo za nasvete kako se skoči čez plot, pa take. ma daj no...

a sta probala že obratno: daj da za spremembo mal ona tebe zrajca, ne sam ti njo. se bo že ogrela, ko se bo igrala s tvojim tičem, pa luknjico.
kako dolgo pa si z njo - mislim, da morš kar hitro pogruntat kaj ji "pali", če se že ne pogovarjata o tem odkrito - ker moraš druge spraševat.... ??? (dobr, to je blo sedaj mal nesramno...)

al pa je to spet nova finta "a la tjazy", ker hočeš točn vedet kdo s kom kako ****a - ker on ima same take, mam občutek da se s tem rajca ko se tle z babami pogovarja o tem. pa si ga še potihem zraven drka.
pa se opravičujem zaradi izrazov:  za drkanje toporošič še ni izumil ustrezne slovenske besede... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja - glede live chata pa nimam nič. nekatere stvari se da boljše povedat v živo kot pa napisat. pa tud proti seksu po telefonu nimam nič, da se bomo razumeli!


< Sporočilo je popravil KIRA -- 19.7.2006 22:58:32 >

(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 23:00:26   
Divji
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

ne mu ni. garantiram. user posted image user posted image sem ga pač tko zdresirala. kaj čem. zdej pač mam, kar sem hotla.user posted image user posted image



No saj se ne prepiram, ampak upam da je srečen. Upam da si 110% da si tega ne želi, ker ti bo zaradi neizpoljnjene želje enkrat udarilo kot strela z jasnega. Če ti ne maraš on pa si želi? kaj? A misliš da bi te bolelo če bi se malo poigračkal? Ne, mogoče bi ti drug dan darilce prinesel ker bi bil presrečen.
No, oprosti, sicer si ga pa zdresirala, samo upam da ga ne vežeš. user posted image Nekam mi zveni tole tvoje dresiranje kot da ti je podrejen. Veš nimam rad nad in podrejenosti v partnerski zvezi. To škodi - definitivno. Umiranje na obroke.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 23:10:31   
KIRA
divji, mislim da ni treba it v detajle, ti pa lahko povem da nisva tako ozkogleda kot nekateri in svojih želja ne skrivava eden pred drugim. marsikaj sva že probala, ti sedaj ne mislim naštevat kaj vse, tak da mislim, da mu ne bo nič "planilo na dan kot strela z jasnega". sicer pa ni noben podrejen - če te to moti. imava oba enake pravice - kar lahko on, lahko jaz in obratno.  sem ta izraz zanalašč uporabila, ker sem vedla, da te bo motil. lahko bi tud uporabila izraz: naučila. to pa zato, ker sva oba imela le po 1  spolnega partnerja preden sva se spoznala, poleg tega pa je bil, kar je nadvse pohvalno, moj mož zelo neizkušen, kar se teh stvari tiče ker ni "naskočil" vsake, ki se mu je ponudila, kot to delajo nekateri. lahko bi rekli, da sem ga pač tako naučila, kot je meni všeč. še kaka vprašanja?


(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Predigra za njo
19.7.2006 23:28:05   
Divji
no no Kira, ohladi se prosim. Škodi zdravju. Nikoli se ne hvalim dobesedno. da bi pred drugimi nekaj šel. če pa iščem novitete ne pomeni da s tem nisem zadovoljen. A ti ne gledaš novih cunj ko si ene že kupiš? Z frišno kupljenimi greš iz trgovine in v sosednji izložbi že gledaš druge, a ne? pa si z ravno kupljeno nezadovoljna? Mislim da se ne motim. Če človeka ne bi gnale stvari naprej, v nadalnja raziskovanja bi še dandanes kake mamute lovili. oprosti, ampak tko to je.

in ne iščem chatov za 'samozadovoljevanje' da bi ejakuliral po tipkovnici in monitorju. So besede samo poiskati jih moraš. Lahko penetriraš, božaš klitoris in uporabljaš še druge besede če želiš. ... in lizanje klitorisa, malih in velikih sramnih ustnic, grizljanje le teh, lizanje nožnične odprtine in lizanje in vtikanje prsta v analno odprtino je ful kul. Veš tam je polno živčkov ki dajejo možganom neverjetno lepe informacije kaj se dogaja tam spodaj. Tako smo ustavarjeni, zato je vse to namenjeno, zato bom kar uporabil tvoje geslo (Life is too short to waste it..) Yes you have 1000% right. Don't think, just do it. Time is clocking. every day you're nearer to your death. So, don't waste your time! 

(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Predigra za njo
20.7.2006 6:46:57   
KIRA
ej, sej nisem mislila tako. jaz tud rada sprobam kaj novega. sem pač firbec - ti drugič povem zakaj.  sam hočem vedet kam pes taco moli. user posted image user posted image user posted image

sicer pa sem razmišljala o tvojih besedah včeraj. ni mi čist jasno, kaj si mislil s tistim, da bi se takoj "počila". mi je pa všeč, da nisi padu na gobec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 20.7.2006 6:50:50 >

(odgovor članu Divji)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Predigra za njo
20.7.2006 9:49:18   
Anonimen
BRAVO SreckaNosecka. Cestitam nosecnosti


thx divji, nosecka sicer nisem vec, ampak vseeno...:):)


Ja spet me ne razumete. To pomeni ''Ne da se mi pisarit''.

oh, i get it ;)

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 20.7.2006 9:51:33 >

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?