|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Drugi" voziček
12.3.2008 21:27:08   
piko12
Trenutno uporabljam PP GT3 voziček in mi je super, samo... OGROMEN JE. Itak, da ga kljub temu ne zamenjam, razmišljam pa, da bi za krajše poti (BTC, ...) al pa poleti za na morje kupila nekaj manjšega in zložljivejšega. Rok je sicer star 7 m, ampak vseen bi mi bilo fajn, da se da naslon spravit v polležeči položaj. V pikapolonici je v akciji pikolo, ki zgleda kot quinny zapp, pa me zanima ali ga katera ima in mnenje. Al pa še kak drug predlog. Če pa tema ne spada sem, me pa kar prestavite...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Drugi" voziček
12.3.2008 21:40:51   
Nacka
Oj, a mi pošlješ link za Pikola, da si ga pogledam? Tud mi kupujemo še en voziček, ki bo bolj praktičen in lažji za občasno uporabo... Gledali smo tega, ki tehta le 6kg http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176946

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Drugi" voziček
12.3.2008 22:13:42   
piko12
http://zaotroke.enakupi.com/Sportni-otroski-vozicek-trikolesnik-1525c-pr-16818.html  sicer ne piše, da je pikolo, sam mislim da je.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Drugi" voziček
12.3.2008 22:50:09   
BODOČA 77
Mi imamo isti problem. Drugače imam quinny buzza, ki ima 12 kil. V Baby centru sem gledala Peg Perego x lite, kateri ima 6,5 kil, zloži se kot marela. Mi je ful všeč, naslonjalo se da poležt in je fajn za vozit.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 6:49:29   
Klarita
Ta sicer res ni slabi, izgleda kar uporaben (sploh tista košara spodaj)...
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169877

ampak meni je še vedno najbolj všeč ta http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176993 , čeprav me edino to moti, da se naslonjalo ne da spustit, drugače pa mi je res ful dober.

(odgovor članu BODOČA 77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 6:56:50   
SašaR
Mi imamo zappa, ker v moj avto nobena marela ni šla (v pritljažnik). Vse so bile predolge. Nam je bil super voziček, ker od 11. meseca tamala ni več spala v vozičku, razen na morju, kjer je zaspala kar po sede in sem ji glavico založila.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 9:15:38   
pikica86
živjo.tudi mi imamo PP GT3, in smo z njim super zadovoljniuser posted image res pa je da je težak in velik, zato smo mi že za malo toplejše dni kupili prav pikolo voziček.uporabljali ga za ven še nismo, naredili smo nekaj relacij po stanovanjuuser posted image je fajn  vodljiv, sploh ni težek, pa še mali je ful užival v njemuser posted image  tako da ko bo malo topleje, ga bomo začeli uporabljati

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 10:02:51   
piko12
pikica86: a ni hecno, da imava obe GT3, gledava pikolo voziček, pa nick imaš ti pikica86, jaz pa piko12?user posted image

Drugače pa, zapp je fajn, ker se res na malo zloži, se pa naslona ne da uravnat, pa še predrag se mi zdi, ker je v bistvu samo sedež. Za to ceno potem res rajši PP marelo ali pa romerja vzamem. Sicer vem, da je za malo denarja malo muzike, glih zato pa bi rada izkušnje s pikolo vozički.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 10:12:01   
urskas
jest nisem hotela ful zapravit za drugi voziček in sem kupila Haucka, ki ni na marelo. problem majhnega prtljažnika sem rešila tako, da sem eno leto vozila brez "poličke"...

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 10:55:36   
Ronči
Zato imam jaz plikota. Ko je bila majhna smo imeli košaro, sedaj športni. Kaj ni ful škoda metat denar za voziček, ki ni praktičen?


(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 11:47:58   
Naja30
Mi imamo pa PP pramette, ki se tako lepo zloži, da je s tega vidika res nenadomestljiv. Zelo malo prostora vzame v prtljažniku. Ko berem take in podobne teme mi tudi ni jasno, da mora človek toliko vozičkov kupovat. No, kakor komu paše user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 11:52:20   
Polžica
Mi imamo za prvi voziček GT3 in je res zelo dober voziček. Za drugi voziček pa smo kupili Plikota P3, ker se zloži kot marela in ga uporabljamo za na pot.

Ronči, jaz sem mnenja, da ni škoda metat denarja stran za dva vozička, ker je razlika med prvim in drugim vozičkom v udobju za malčka zelo očitna.

Smo pa z obema zadovoljni in ju bomo uporabili tudi pri drugem user posted image  čez par let.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 11:53:30   
sazi
Jaz sem lani kupila en voziče, od firme Lemi - v Arielu, zdaj sem pa videla, da jih imajo tudi v BC. Sem mislila, da bo samo za eno poletje, ker mi je izgledal manj trpežen, pa smo zdaj že zelo veliko kilometrov naredili z njim.
Se mu pa da nastavljat hrbtišče, tako da malo lahko udobno zaspi v njem, ima sprednje varovalo, ki se ga lahko odstrani in tudi sončno strehico, ki se jo prav tako lahko odstrani. Je lahek in tudi majhen - v moji škodi Fabii gre lepo v prtljažnik po širini in zavzame res malo prostora.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 14:55:13   
ursy78
mi imamo tudi pp pramette,pa smo tud zadovoljni.zelo fino se pospravi in ne zavzame veliko prostora v prtljažniku.user posted image meni je super in vem če ga bi še enkrat kupovali,bi sigurno kupili istega

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 16:31:09   
Kati81
http://www.buggy.de/english/buggster.php?farbe=co

Jaz imam za drugi voziček tegale in je super, zloži se isto kot zapp ampak se mu da še naslonjalo spustit in ima varovalo odspredaj zato je pri meni zmagal.

Obnese se super, ker jaz tud druge marele po dolžini nisem spravla odzad ta gre pa fino.
Za dolge varjante še vedno uporabljamo bugabooja za na hitro je pa ta.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Drugi" voziček
13.3.2008 18:15:19   
kaya2007
mi smo kupili maclarna...in prvega vozička od takrat ne uporabljamo več user posted image  se čisto razvadiš, ko je lahek voziček pri hiši!

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 15:05:11   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: Polžica

Mi imamo za prvi voziček GT3 in je res zelo dober voziček. Za drugi voziček pa smo kupili Plikota P3, ker se zloži kot marela in ga uporabljamo za na pot.

Ronči, jaz sem mnenja, da ni škoda metat denarja stran za dva vozička, ker je razlika med prvim in drugim vozičkom v udobju za malčka zelo očitna.

Smo pa z obema zadovoljni in ju bomo uporabili tudi pri drugem user posted image  čez par let.


Mi imamo enako kombinacijo. in sem istega mnenja

(odgovor članu Polžica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 15:21:18   
Ronči
 

imate vsi očitno preveč denarjauser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 15:29:14   
kaya2007
imate vsi očitno preveč denarja


zakaj je bil pa tale komentar potreben? gre spet komu kaj v nos?

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 15:30:45   
nky 23
ampak meni je še vedno najbolj všeč ta http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176993 , čeprav me edino to moti, da se naslonjalo ne da spustit, drugače pa mi je res ful dober.


jaz sem ga včeraj kupila, če pa bo slučajno zaspal v njem kar sicer dvomim pa mu bom kuoila še obrobo za vrat tisti povšterček oz. oporo.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 16:09:37   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči



imate vsi očitno preveč denarjauser posted image


Ta komentar je pa res čist brez predmetenuser posted image

Hvalabogu da si ženska lahko privošči še en voziček,ker je res praktično imet še enga takega lahkega za po trgovinah.Meni osebo je všeč buggster.user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 19:11:24   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči



imate vsi očitno preveč denarjauser posted image


nam sta ga kupla babica in dedek za darilo ko se je Zala rodila.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 19:39:42   
Laubica
Punce -povejte mi prosim -keri voziček je lahek okreten in otrok lahko leži v njem-pa če je varjanta da je 3 kolesnik in da ima večja kolesa-ali taki obstaja??????????

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 21:39:08   
katj
mi mamo tud GT3 in plikota P3. se mi zdi to fajn kombinacija, ker lahko vse nastavke uporabljaš pri obeh.
jst sem glih 2. rodila in smo v 1. nadstropju brez lifta in bom za začetek uporabljala P3, ki je precej lažji. košara in lupinca pa itak pašeta od GT3ja gor.
men je pomembno pri vozičku to, da se naslon da v leže ali vsaj na pol leže, pa naj gre za 1. ali 2. voziček.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Drugi" voziček
14.3.2008 22:22:50   
ZmajTolovaj
imate vsi očitno preveč denarja


Jaz to tako vidim: popolnega vozička itak ni. Eni imajo prevelika kolesa, z manjšimi ne moreš na offroad, nekateri se ne zložijo ravno na majhno, drugi so pretežki, tretji se ne dajo čisto poležat ... Skratka. Tako da imaš več variant in se prilagajaš situaciji.
Pa ne misli, da imam jaz dva vozička, nimam, pa še tega, ki ga imam, sem nabavila rabljenega za malo denarja. Ampak zato ne bom nikomur rekla, a ti maš pa preveč denarja. Vsak ima svoje prioritete, potrebe, življenjski slog.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?