|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Najboljša" marela
13.2.2008 20:40:56   
tančica
Zanimam se za nakup marele in delam celo študijo...že spet. Všeč mi je voziček kot je Zapp, torej trikolesniki, ki ne zavzamejo veliko prostora, se lepo zložljivi ter dobro vodljivi. Edino kar me moti je spet to da ne gre v ležeč položaj. Na tej strani http://otrocarije.blogspot.com/2007/10/voziki-quinny-zapp-rmer-verve-tfk.htmlsem našla nekaj podobnih vozičkov, pa ne vem za kerega se odločiti...a res noben ne gre v ležečga.
Zanima me, tiste ki imate podobne vozičke...kako vas to moti oz. ne moti če ne gre v ležečega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 20:46:46   
ana b
Mi imamo tega:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310020706470&category=45652#ebayphotohosting


user posted image user posted image user posted image
In smo zelo zadovoljni. Gre skoraj čisto v leže, ima obroč spredaj in strehico, košaro in je vzmeten.
Jaz na njem še nisem našla pomanjkljivosti, ga pa trenutno uporabljamo samo notri. Tudi cena je ugodna.
Priporočam!

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:01:01   
frutka_
Zapp je fajn marela. Ker nima naklona ležišča sem mu v primeru da je zaspal glavo podložila s pleničko in je šlo.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:02:02   
PAJO
ja nas ko je full zaspan zaspi tud v sede v mareli,nimas kaj.

no se imas tud take ki se dajo dol spustit v lezec polozaj,mal poglej v baby centruuser posted image user posted image


lep vecer,anauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:40:49   
žarnica
mi imamo še od taprve hčerke jane energy,pa se je super obnesla.user posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:43:31   
Anonimen
Zanima me, tiste ki imate podobne vozičke...kako vas to moti oz. ne moti če ne gre v ležečega?


Nic me ni motilo, ker ni vec spala v vozicku, ko smo zaceli uporabljati marelo.

(odgovor članu tančica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:48:06   
Anonimen
Mi imamo Jane Energy.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 21:51:27   
sneška_
Jaz sem imela za prvo hčero eno ABC marelo. še sama ne vem kje je šla pa kaj vse je pretrpela .Pa še je kot nova za drugo hčero bo .  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Najboljša" marela
13.2.2008 23:41:35   
katj
mi mamo pa tole. men je pa zelo pomembno da gre v ležeč položaj. sej bol redko zaspi v vozičku, včasih pa.
vem da mi bo prov pršlo recimo na morju. greš zvečer na sprehod in je mali utrujen, ga daš not in zaspi.

http://www.mami.si/si/pliko-p3-completo-wave-i7086.shtml

pa Jane so mi tud všeč.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 7:17:55   
anajmad
Jst imam od chiccota,sem jo kupila preko ebaya,ker pri nas je še sploh ni v prodaji. Je zelo v redu,lahka  in hitro zložljiva,kar to je namen. v glavnem jo imam sedaj v avtu,če kam na hitr skočimo,da jo fliknem notri.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 7:19:01   
2.2.
mi imamo tudi plikota, samo me moti da ne gre flaška not v tisti ročaj user posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 8:53:53   
Lenny
Chicco model Caddy. Lahka, enostavna, vzdržljiva. Pri nas že drugič v uporabi, pa je še vedno O.K.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 9:54:23   
Maxica
Imamo PP Pliko P3, v katerem naš 15 mesečnik nikoli ni kaj rad spal. Če je že zaspal, je zaspal v sedečem položaju, pa kakor hitro sem mu spustila naklon, se je zbudil.user posted image
Nato smo kupili Zappa. V 80%, ko je bil v njem, je zaspal.
Če njega ne moti, da se ne poleže, pol tudi mene ne.user posted image  Očitno se tako fino noter zlekne, da mu ustreza, kaj pa vem.user posted image
V glavnem, meni je Zapp super in praktičen, tako da ga priporočam.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 16:59:00   
kaya2007
mi imamo maclarna, ki gre v ležeč položaj...sem full zadovoljna, nimam pripomb.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Najboljša" marela
14.2.2008 17:34:27   
K_a_t_i
Mutsy spider. Odličen user posted image .
Podoben je kot Zapp, le malo na večje se zloži in se poleže do cca. 30 stopinj. Super vodljiv, gre tudi po makedamu. Pa še ročko ima "iz celega", da lahko brez problema v eni roki kaj neseš, z drugo pa šofiraš.
Cena edino ni prednost.
Imajo v BC.

http://www.mutsy.nl/products/spider/options

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Najboljša" marela
17.2.2008 14:52:58   
mayci
Mi imamo pa TFK Buggsterja. Meni je super vozek!user posted image
Smo imeli Zappa, pa sem ga prodala in nikoli več ne bi kupila vozička, ki nima naklona.
Buggsre se sicer ne zloži tako na majhno kot Zapp, ima pa možnost nagiba naslona, je dobro vodljiv, ima sprednje varovalo, nakupovalno košaro,... Meni je super!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Najboljša" marela
17.2.2008 17:45:14   
tinaaja
Oddam glas za TFK buggster... Noro! Ful vodljiv, tud po ornk makendamu je super, mala se ful dobr notri pocuti.. Zdaj je prisel ven letnik 2008, ki ima se amotizorana kolesa in oporo za nogice. Z adapterji se da gor lahko tudi MC lupinica.


user posted image

Cena je zasoljena, jaz sem ga vzela na ebay.at za 215€... Ampak se je splacal! Mi tud € ni zal, ker sem zelo zadovoljna.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?