|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 20:57:54   
Meri 07
Ali katera uporablja "ponaredek" trip trap stolčka za hranjenje, mogoče od Anilesa. Ali se je kateri zgodilo, upam, da ne, da se ji je otrok prekucnil s stolčkom vred. Meni je namreč pediatrinja pohvalila trip trap stolček, vendar me opozorila, da naj bo res trip trap (noge so v obliki črke Z) in ne kaj drugega, da se ti kao "ponaredki" radi prekucnejo.user posted image  Spodaj si lahko ogledate stolček iz Anilesa.
Kmalu ga bomo potrebovali in mi cenovno bolj odgovarja "ponaredek".

www.bolha.com/oglas943882
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 21:05:56   
lojzika
Trgovina spona jih tudi ima za okoli 7000 bivših prešernov. Ampak ne vem a je skoz takšna cena ali samo v akciji

(odgovor članu Meri 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 21:07:32   
Anonimen
jaz imam takega,ne vem če je lih od te
firme,ima še mizico.
nam se ni še nikoli prekucnil,meni je čisto uredu user posted image

(odgovor članu Meri 07)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 22:02:39   
eya
Mi imamo neoriginalni trip trap, sicer ne od te firme. Se še nei prekucnil, upam, da se tudi ne bo. Pustit ga itak ne smeš samega v nobenem stolčku, po moje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 22:13:01   
lex
moj ima trip trapa in "ponaredek" in ni še iz nobenega padel, pa že od leta in pol leze po njiju kot pri norcih, tudi z nogami se je odrival od mize z njim pa sta ostala v normalnih položajih.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
16.10.2007 23:46:37   
malecka
jaz sem pa prvi stol imela original ta druzga in trtjega pa ponaredke in se mi je mala poleg mene in tašče prevrnila. sem jo imela pri mizi in je dala noge na mizo in se odrilia. jaz in tašča sva skočili ampak je bila prej na tleh. ma srečo se je sama ustrašila uboga user posted image sedaj je pa vedno tako obrnjena da je za njo omarica ali stena in je problem rešen.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
17.10.2007 7:28:43   
Naty*Taja
Tudi mi imamo original in ponaredek. In ja, je razlika. Če preizkusiš stabilnost, se ponaredek hitro prekucne nazaj, medtem, ko moraš original kr dost porinit, da ga zvrneš. Je pa tako, da po moje če je otrok živahen ga itak nikjer ne smeš puščat samega. Ga moraš tudi v vozu privezat.... tak da če ti cenovno bolj paše ponaredek ni take panike. Jaz ga imam zato, ker original trip trap nima mizice! Original sem pa dobila na izposijo, zato ga pa imam. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
17.10.2007 7:45:35   
Meri 07
Aja, obstajata kao dva ponaredka: en ima noge v obliki črke X, ta mi ni všeč oz. mi res ne deluje ful stabilen, ta npr. od anilesa pa ima noge v obliki A, se mi zdi pa vseeno boljši. Ja v ceni je razlika: trip trap 150 €, tip top pa 45€  user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.10.2007 10:00:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meri 07)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
17.10.2007 14:45:08   
urskas
mi imamo tale ponaredek in bomo v kratkem kupili še enega, ker nismo imeli nobenih problemov z njim.
Res pa je, da imamo v jedilnici parket in na vseh stolih nalepljen filc. Tako da se stol zapelje nazaj, če se otrok npr. odriva od mize.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ponaredek trip-trapa"
19.10.2007 15:49:25   
Anonimnez
Jaz pa menim, da mora stolček biti 100% tolk trden, da lahko med kuhanjem skošič na vrt, če ti user posted image to omogoča.
Za 100EUR ne bi tvegala poškodbe ali živcev - oz. sem se odločila za drugačen stol, ki je stabilen.
Kupi raje dobrega rabljenega.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?