|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Sama se odloči...."
22.3.2009 10:05:50   
*Naja
Imava 13-mesečno hči in kar nekaj težav v najinem odnosu. Predvsem zadnje čase se dogaja, da po dan ali dva sploh ne govoriva drug z drugim, se je zgodilo, da je minil tudi en teden, takole v tišini. Mene to ubija in hči ne bo živela v takšnem okolju, če nama ne bo uspelo tega rešiti. Včeraj sem mu ravno predlagala, da se bova danes morala usesti in najti nek dogovor, da bova bolj složno živela. Pa mi reče, naj se kr sama odločim in mu sporočim, kakšna je moja odločitev. Haloooo!Sem mu rekla, da želim slišati tudi njegovo plat zgodbe, kaj ga muči, kaj bi po njegovem rešilo situacijo. Pa noče niti slišati. Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj. Meni se zdi to zelo neodgovorno z njegove strani, sploh ker je v igri tudi otrok. Sicer pa, tudi neodločitev je neke vrste odločitev, ne?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 10:15:35   
Gina
Ojoj, a je to rekel v afektu užaljenosti, al je to resno mislil? Saj veš, v žalosti in jezi vse sorte rečemo, so pa nekateri ljudje, ki to tudi mislijo. Ti sama moraš vedet, kaj je s tvojim, pa kaj čutita v resnici en do drugega. Sama gotovo natančno čutiš tudi to, ali te ima dovolj rad ali ne. Ko ga v učke pogledaš, ap vidiš... Jaz bi se ravnala samo po tem in ničemer drugem. Če se imata rada, se da vse sorte še uredit, če pa tvoj v resnici misli to, kar je rekel,da se sama odloči, pa je to zelo očiten znak, da te nima dovolj rad. Ko je meni moj bivši to nekajkrat rekel, mi je šele postalo jasno, da to v resnici misli. Tudi ko sem šla, me je "pustil iti", pa tudi ko sem se odselila, mu je bilo v neki ravni zavesti to v olajšanje. A bi bilo tvojemu (pa tebi tudi) dolgoročno to v olajšanje, ali ne? Kaj v resnici čuti? Samo to je zdaj vprašanje.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 10:48:30   
ronja
Potem se pa sama odloči, da se bosta o težavah pogovarjala, pa da si bosta zaupala, kaj vaju tare. In mu povej, da si se tako odločila. Povej mu, da ga imaš rada in bi rada, da je tudi njemu lepo, nočeš ga gledat vsega nesrečnega in ZATO želiš slišat njegovo plat zgodbe in se tudi ti prilagodit. Po navadi to paliuser posted image .

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 11:14:44   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj.


Tole po moje veliko pove. Očitno si v vajinem odnosu ti glavna. Zdaj je treba po moje rešit, ZAKAJ je tako? Je krivda na tebi ali na njemu?

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 12:08:12   
Pikicapokica6
Splišni - se strinjam s tabo! Preden sem jaz prišla do tega zaključka pri nama, je bilo takole.....Identični stavek je izgovoril! Najprej razčistiti pri sebi, potem pa naprej.....
Veliko sreče.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 18:12:40   
botrca
Mislim, da je takih primerov dosti kot je tvoj samo je težko to javno povedat. Sprašujem se kaj se naenkrat zgodi ko par dobi otroka da pride do poslabšanja odnosov?
Včasih si midva tudi skočiva v lase in rečem da grem ali pa on reče da če hočem it naj grem ampak se nekako porihtava, pomeniva in rešiva stvari ker se še vedno ljubiva.
Če se ljubita, potem se vsedita in pogovorita povejta en drugemu kaj vaju muči...razlogov je dosti vesta jih pa samo vidva.

Srečnouser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 21:19:40   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj.


Tole po moje veliko pove. Očitno si v vajinem odnosu ti glavna. Zdaj je treba po moje rešit, ZAKAJ je tako? Je krivda na tebi ali na njemu?


Se strinjam... Mogoče se mu zdi (ali pa tako dejansko je), da o vsem ti odločaš in da sam nima besede pri vajinem skupnem življenju pa ti je to hotel na tak način povedat.

Želim vama, da rešita težave, vendar nikar otroka ne mešajta v to. Torej ne zaradi otroka ali na račun otroka ampak predvsem zaradi vajuuser posted image

Srečno!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 21:34:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj.


Tole po moje veliko pove. Očitno si v vajinem odnosu ti glavna. Zdaj je treba po moje rešit, ZAKAJ je tako? Je krivda na tebi ali na njemu?


Se strinjam... Mogoče se mu zdi (ali pa tako dejansko je), da o vsem ti odločaš in da sam nima besede pri vajinem skupnem življenju pa ti je to hotel na tak način povedat.



Uf, break through for me.user posted image

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 21:55:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj.


Tole po moje veliko pove. Očitno si v vajinem odnosu ti glavna. Zdaj je treba po moje rešit, ZAKAJ je tako? Je krivda na tebi ali na njemu?


Jaz pa tega nisem tako razumela, da je ona glavna, temveč, je to rekel v užaljenosti, ker je Lara76 NAČELA temo, ki je pač...malce neprijetna. In kaj je najlažje odgovoriti, kot to, kar je rekel on? S tem pa seveda prenesel vso odgovornost problema in njegovo rešitev enostavno na Laro76. Zelo komot in nezrelo. Kajti skupni problemi se rešujejo skupno, dokler se da.

In mislim, da vajin problem ni nerešljiv, pa čeprav ga ne poznam. Se mi zdi, da gre bolj v to smer, da ko je otrok tukaj in to predvsem majhen otrok, so določeni problemi, prilagajanja pač novi in nepričakovani za pare. Pa dodajmo še utrujenost, živčnost in celotno paleto, kar pač zraven spada. Mislim, da smo šli skozi to fazo kar vsi. Razlika se začne videvati v tej isti situaciji v kompatibilnosti partnerjev.

Mislim, da se je vredno še enkrat vsesti in mirno pogovoriti o željah, potrebah in tudi o problemu, ki iz le-tega izvira.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 21:57:46   
Anonimen
Včeraj sem mu ravno predlagala, da se bova danes morala usesti in najti nek dogovor, da bova bolj složno živela.


Mene pa tak nacin ze a priori odbija.
Ce imas kaj za povedati...povej, normalno, v tem trenutku, ne pa vanprej neke resnosti zganjat. Saj sporocilo je isto, samo ni tistega cudnega pritiska resnobnosti.

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Sama se odloči...."
22.3.2009 22:50:00   
sanja nk.
hello
tisti stavek je me zmotil , kaj ti je rekel....da ti je itak samo v napotouser posted image
to pomeni, da je nekaj hudo užaljen, zamisli se mali kaj sta imela in ga vprašaj kaj je narobe, ker so moški so tako občutljiva bitja, to se vidi že pri fantkih , samo ena beseda pa je že katastrofa, takoj užaljenost.....pa pravijo da smo me takeuser posted image user posted image
očitno ti je hotel pomagati prej ali pa se pogovoriti z tabo pa ga nisi poslušala ali pa si ga zatirala pri njegovih mnenjih....
in bolje da to čimpreje rešita, ker vse tako se samo počasi nabera in ko se nabere do roba samo še poči in ni več vrnitve.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Sama se odloči...."
23.3.2009 9:51:20   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

hello
tisti stavek je me zmotil , kaj ti je rekel....da ti je itak samo v napotouser posted image
to pomeni, da je nekaj hudo užaljen, zamisli se mali kaj sta imela in ga vprašaj kaj je narobe, ker so moški so tako občutljiva bitja, to se vidi že pri fantkih , samo ena beseda pa je že katastrofa, takoj užaljenost.....pa pravijo da smo me takeuser posted image user posted image
očitno ti je hotel pomagati prej ali pa se pogovoriti z tabo pa ga nisi poslušala ali pa si ga zatirala pri njegovih mnenjih....
in bolje da to čimpreje rešita, ker vse tako se samo počasi nabera in ko se nabere do roba samo še poči in ni več vrnitve.
lp




Sanja kako zelo se strinjam stabo,ma moj je isti,samo neki narobe rečem al pa če njemu ni pogodu je že rivc do pakistana

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Sama se odloči...."
23.3.2009 10:28:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Včeraj sem mu ravno predlagala, da se bova danes morala usesti in najti nek dogovor, da bova bolj složno živela.


Mene pa tak nacin ze a priori odbija.
Ce imas kaj za povedati...povej, normalno, v tem trenutku, ne pa vanprej neke resnosti zganjat. Saj sporocilo je isto, samo ni tistega cudnega pritiska resnobnosti.


Podpis!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Sama se odloči...."
23.3.2009 11:50:56   
Anonimen
Otročje je reči "sama se odloči". Kot da se to njega ne tiče ali kot bi govoril z desko.
Verjamem, da je hudo že to, da je samo tebi hudo ob tem molku in napetosti, njemu pa dol maha user posted image

Razmisli kdaj sta se začela oddaljevati, kdaj je izginil smeh itd. Morda si kaj spregledala.

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Sama se odloči...."
23.3.2009 14:19:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
Da mi je itak samo v napoto in da naj sama odločim kako in kaj.


Tole po moje veliko pove. Očitno si v vajinem odnosu ti glavna. Zdaj je treba po moje rešit, ZAKAJ je tako? Je krivda na tebi ali na njemu?


Ja, po temle sem tudi jz sklepala, da si mu morala precej živcev že pojesti. user posted image In če si res ti tista, ki nosiš hlače v hiši; udari po mizi in reci: "Tastar, usedva se dol, pa se zmenva kot dva odrasla! "....pa res močno upam, da nisi taka kot moja mami, ki ima vedno vse prav in vedno zadnjo besedo..potem se pa čudi izjavam, da se z njo ni možno pogovorjat...Srečno!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Sama se odloči...."
23.3.2009 20:19:14   
cupacups
Tezko je napisat neko mnenje glede na to da ne poznam zgodbe....
Lahko je napisat kar si ti napisala...ampak to je zakljucek tvoje zgodbe..kjer pa ni ne glave ne sredine user posted image
Sicer pa moski- al jim dol visi kako se zivi , al pa jim ne...cist enostavno.Res pa je da je treba cloveka do obeh teh tock pripeljat.
Dostikrat pride po rojstvu otroka do krhanja zakona, ampak zakaj? to se je treba vprasat.In kriva sta oba , ne samo eden.Vecina zensk dobesedno zanemari moza po porodu...pa ni vse seks....vcasih je potrebno zelo malo da cloveka osrecis, lahko samo nasmeh, lepa beseda ki vedno lepo mesto najde.Za sloznost in uspeh v zakonu se je treba trudit vsak sleherni dan.Pa ne na silo kazat prijaznosti, ampak razcistit pri sebi kaj zelis, kaksne imas cilje...in ne vsiljevat svoje volje...ampak prilagajat svoje zelje z trenutnim stanjem.
Ce se ne da pogovort, pa napisi pismo...ga bo ze prebral, vsak v besedo ne bo skakal..ti pa bos napisala kar ti lezi na dusi.
Zdi se pa mi da bi vidva mogla zacetk od zacetka gradit vajin odnos...ker ko pride do tega da ti nekdo rece "sem ti odvec, naredi po svoje" nima vec volje za trud in posluh...to pridobit nazaj pa i iz danes na jutri ne gre.Trudit se pa tud ne more samo eden za oba...torej ce imata zeljo ostat skupaj se bosta potrudila, tak odnos pa ne bo nikamor pripeljal JE TREBA POPUSTIT.enkrat eden drugic drug da bo vsem prav.

< Sporočilo je popravil cupacups -- 23.3.2009 20:21:23 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?