|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Spakovanje"
8.10.2007 12:16:33   
Liona
Ojla,

našemu 5-mesečniku sem pred dnevi začela uvajati GH. Najprej le korenček, ki ga kar nekako rad je, včeraj in danes sem dodala korenju malo krompirčka, ki ga nisem zmiksala, ampak le potlačila z vilico. Usta sicer odpira, zraven pa dela takšne čudne "face" in se spakuje. Kot da mu je hrana full zanič. Kaj svetujete? naj tudi krompirček poskušam zmiksati? Ker če ga potlačim z vilico, ostanejo grudice in mu morda to ni všeč? Kakšen predlog?

Hvala za pomoč

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Spakovanje"
8.10.2007 12:21:43   
srki
Mogoče mu samo okus ne odgovarja. Pa si hrano kaj posolila?

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Spakovanje"
8.10.2007 12:23:57   
Liona
Ne, nič. Čisto brez soli sem skuhala.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Spakovanje"
8.10.2007 13:55:46   
tikatoka
Naš se je na začetku tut ful spakoval, ampak se je kmalu nehalo. Jaz sem mu hrano malo posolila, pa v krompir sem dala malo kisle smetane ali masla, je boljši okus, pa rajši jejo. Ker če hrana ni tebi dobra tudi otroku ne bo.

Srečno

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Spakovanje"
8.10.2007 14:37:41   
Naja30
Tudi jaz na začetku nisem nič solila. Sama sem mnenja, da česar ne poznaš, ne moreš pogrešat. Če otrok še ni probal soli, ne ve, kakšna je soljena hrana.
Po kakšnih 2 mesecih pa sem ji začela soliti in jedla je isto rada kot prej.

Ti pa svetujem, da na začetku še ne daješ kisle smetane, masla in podobno. Naj se za začetek navadi na "čisto" hrano, brez dodatkov.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Spakovanje"
9.10.2007 20:24:49   
Anonimen
jaz dajem moji user posted image  že od tretjega meseca GH, ker sem imela premalo mleka, adaptiranega pa ni hotela piti. nekatero hrano je z veseljem sprejela (sadje - najprej kuhano, pozneje sveže), ko pa sem začela še z juhicami (zelenjavnimi), pa kakim krompirčkom, se mi je ravnotako spakovala. prav hecna je blauser posted image . ampak sma pa vztrajale. vsak dan žličko, ali dve, toliko, da je sprejela nov okus. po par dnevih pa ji je že šlo v slalst.
le počasi jo navajaj in le eno jed na par dni, pa bo...user posted image

(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?