|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 6:27:35   
CUKRČEK
Ola,
spet sem jaz prva user posted image
Že včeraj sem skuhala za danes in sicer ričet. mmmmm, komaj čakam, ker mi je res dober. Seveda bom mesa ven vzela.

Opažam eno zadevo pri meni, ki se je pojavila z začetkom diete. In sicer sem zeloooo zaprtauser posted image  a ste tud ve bile oz. ste še?
Pa spijem res zelooo veloko vode , gibljem se tudi...

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 6:59:16   
tjaga
Oj,

Cukrček kako si ti pridna, da šteješ dneve in odpiraš teme. Danes imamo škrobni dan in jaz bom verjetno kar pražen krompir. Prav lušta se mi tenstanca. In solato zraven, jasno. Brez nje ne gre.
Sem tudi jaz zadnjič pisala o tem, da sem že kar napihnjena od zaprtosti.
Mi je pa sodelavka enkrat izdala en recept, ki mi pomaga:
10 dag suhih fig, 10 dag suhih sliv, 10 dag rozin, in žlica seninega čaja (suhi listi), in malo vode (cca. 2 žlici). To vse skupaj zmečeš v multipraktik in narediš tako gosto maso. Žličko ali dve tega poješ zvečer pred spanjem in zjutraj naj bi delovalo. Vsaj pri meni deluje. Donat je zame "pampers".
Bejžmo delat.
Pridne bodite.

Tjaga




_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 7:48:01   
Anonimen
Cukrček, na tešče dva deci tople navadne vode ali pa donata (pa ni muz da je donat meni ne pomaga, me samo napihne), pa potem sadje, pa pri meni deluje.

Mene je edino dvakrat zaštopalo, ko sem kostanj jedla. Takrat, pa bi bilo najbolje, da bi živela v divjini user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 8:09:47   
Anonimen
Al pa veš kaj tudi preverejeno pomaga: isto dva deci tople vode na tešče, potem pa kmalu dva kivija čez. To odpre zagotovo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 8:16:06   
CUKRČEK
Hvala! Bom probala, ker to je pa že hudo. Sračkam , kot kakšen zajec (trde figiceuser posted image  )  z razliko, da jaz za to rabim bistveno več časa kot zajec

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 9:20:37   
asija
Jaz bom danes samo zelenjavo in sadje, ker sem včeraj grešila. Ob osmih sem jedla kos kruha in sir.

Glede prebave že imam vrsto let težave. Edino v nosečnosti jih nisem imela, ker sem vse jedla (se nažirala). Meni ne pomaga nič. Niti namočeno suho sadje, niti donat. Sem se že sprijaznila, da hodim 2 krat na teden.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 9:25:11   
mojchka
Na začetku sem imela tudi jaz podobne težave, zdaj pa je vse "kot namazano". Res, prvih nekaj tednov sem se prav čudila; pojedla toliko sadja in zelenjave, pa nič ni hotelo ven...
Zdaj pa ne le, da gre, gre tudi skoraj vedno bo isti uri...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 9:26:56   
rikica
Je že 10.dan ha?Jaz pa še vztrajam in sploh mi ni problem.Rekord za mene.Se mi zdi,da že odkar sem se rodila hujšamuser posted image user posted image .Po tej dieti še nisem nikoli.Je pa res zakon.Danes še ne vem kaj bom jedla.Verjetno krompir pečen v pečici z bučkami in zeleno solato.Ja to bom!Jaz pa nisem opazila,da bi imela kakšne probleme z prebavo.Res veliko pijem.Lep dan     

                         user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....10.dan
26.10.2005 9:58:09   
total
Jutro,danes bo na jedilniku rižek z veliko zalenjavo in paradižnikomuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?