|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 79. dan
25.10.2005 4:37:21   
Anonimen
Še čisto malo, pa sem na koncu. A je še ktera z mano, ki gre proti koncu? Se mi zdi da ne.

No ja, danes B dan. Bo že kaj. Kaj boste pa ve? A vse meso?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 10:12:25   
Anonimen
Sem točno vedla, da sem sama ostala user posted image

No, pa vsaj vem, kaj bom za kosilo: pečenega osliča, sataraš oz. zelenjavno paradajzovo omako brez jajc in sira, seveda, pa radiš v solati. Se mi že sline  cedijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 10:28:49   
mojchka
Zanimivo, ne, še kak teden ali dva nazaj vas je bilo ogromno in sem ravno v vaših postih iskala ideje za svoje jedilnike, zdaj pa ... vse tiho je bilo ...
Al bina, ti kar pogumno naprej, še malo malo... še en tako težko pričakovani vodni dan .. in še prav malo, pa bo.
A se ne bo lepo ozret nazaj in reči: USPELO MI JE!!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 11:08:45   
Anonimen
Ja, mojčka, je. Ko veš, da si nekaj dobrega naredil zase in za druge. Me moj prec lepš gleda user posted image

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 11:26:44   
total
user posted image  al bina,še malo pa bo konec,veš pol bi pa lahk sliko zamenjala,kaj praviš????????????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 11:28:02   
Anonimen
Ne, na to sliko sem čustveno vezana.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 19:47:05   
bobek05
Jaz sem še tudi tukaj, le daleč za tabo... Mislim, da je danes moj 51. dan.. vsa volja je šla ne vem kam.. verjetno na počitnice, jaz pa še kar vztrajam in sem VSAJ trdno odločena, da ne bom jedla po istem principu kot prej (nezdrava prehrana, pa basanje zvečer ipd.) in tako imam običajno zadnji obrok okrog 16h ali 17h, četudi se skoz dan včasih kaj pregrešim..

sadje (ki sem ga NEKOČ oboževala) imam zdaj prek glave in si sploh ne znam predstavljat, da kar dalje po 90-dnevni dieti, še 3 mesece!!!! user posted image saj vem, da ni isto, je pa precej podobno.. mogoče je malo krivo tudi to, da je sezona za sveže sadje mimo in imaš na voljo samo jabolka, grenivke (ki jih sploh nimam rada), pomaranče (ki jih ne prenašam zaradi ene druge diete, ko so mi prek prišle), hruške, pa mogoče kakšno grozdje tu pa tam... user posted image

al bina, le kaj bomo brez tebe... user posted image pa potem še brez Splišni user posted image kdo nam bo voljo dajal.. (ali pa nas v rit brcal) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 79. dan
25.10.2005 23:03:31   
Anonimen
jaz sem tudi še tukaj, z močno voljo, bobek05, v bistvu le nekaj dni pred tabo. jaz jih ne štejem, vem pa, da sem začela 2. septembra.
danes sem za kosilo jedla pečenko in radič v solati, za večerjo pa nič, ker sem se v prst urezala, šla na dežurno povit, zdaj pa mi je slabo.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 79. dan
26.10.2005 9:56:45   
Anonimen
Malo pozno, a vseeno:

Z: skodelica češenj ali 2 mandarini ali....
 
K: solatni krožnik z ribo
 
V: pol porcije kosila
 
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?