|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 6:53:54   
tjaga
Jutro,

čakam, da katera temo odpre, pa nič. Vas je sadni dan zdelal, pa ne morete vstati?
Zdajle ravnokar pijem kavo, in se počasi odpravljam v službo.
Je pa petek, DAN ZA METEK. Ups, MESEK. Oziroma beljakovine.
Jaz bom en puranov naravni šnicl in za prilogo popečene bučke. Vsaj plan je tak. Kaj bo pa zares, pa ne vem. Pa ve?

Držite se.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 7:01:08   
CUKRČEK
Ola,
sem se ravno hotela spravit k pisanju te teme, pa si me prehitelauser posted image
Ne, sadni dan me nikakor ni zdelal....v bistvu mi sploh ni pasalo jesti. Za kosilo sem pojedla jabolko in potem sem se za večerjo skoraj prisilila, da sem še hruško pojedla. Tako, da ta sadni dan ni kak bav bav.

Danes bom pa jedla pečeno zelenjavo z sirom. Pač steklena posoda, vano cvetačo, korenje, bučko, kolerabo in poka v pečico. Pa seveda malo oljčnega olja. Na koncu pa še sir čez. mmmmmmmmm
Komaj čakam, baje je fuuuul dobro.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 8:11:05   
Anonimen
Tudi jaz sem to velikokrat jedla, cukrček, res je dobro. Jaz sem dala vmes še brstični ohrobt, ga pač obožujem in pelate ali narezane paradižnike.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 8:17:37   
CUKRČEK
Saj bi si privoščila še kaj, samo kaj ko je trenutno zelenjava tako hudičevo dragauser posted image  Sadje prav tako.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 8:22:01   
Anonimen
Jaz kupujem zamrznjeno zelenjavo od Mizice pogrni se. En paklc brstičnega ohorvta in tudi ostale zelenjave imam za dvakrat, pa se mi sploh ne zdi ttako draga, okoli 200 tolarejv pride ena vrečka. Se mi zdi,d a kar sem na dieti porabim veliko manj denarja za hrano. Ne da se mi zdi, VEM, da ga porabim veliko veliko manj.  Aja, sir kupim pa zdaj Lahko Livado, prej pa vedno laščana ali ementalerja. No, sa slednjega kupujem tudi zdaj za tastarga, ker drugi niso dovolj dobri zanj user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 8:47:33   
mojchka
Evo, Albina, tudi jaz sem že govorila o tem, da imam občutek, da več prišparamo... seveda, saj kupujemo manj junk fooda...
Je pa res v naj sosedu zdaj zmrznjena zelenjava v akciji in so skoraj vse pakunge po manj kot 200 sitov. Jaz sem si je nakupila toliko, kolikor sem je še lahko zbasala v zamrzovalni del hladilnika...
Pa v to pečeno zelenjavo ful paše janež. Ma ne semena, ampak tisti koren ali kaj je, izgleda kot kakšna čebula...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 9:15:11   
asija
Punce prve štiri dni so za nami. Sedaj pa nov štart.
Jaz bom imela danes za kosilo pečenico in kislo repo. A je to sploh dovoljeno? Drugače pa zrezek in zeleno solato. Tudi juho si bom skuhala. Nekaj toplega paše po včerajšnjem dnevu.

Danes bom malo grešila zvečer grem na kostanjev piknik k direkturju od dragega, pa bi bilo noro , če ne bi jedla. Zvečer drugega ne bom jedla.

P.s: a veste, da se mi je sanjalo, da sem zvečer jedla pico. Zjutraj ko sem se zbudila sem bila čisto "paf". Bilo je ful resnično.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 9:44:06   
rikica
Oj.Meni tudi ni bila včeraj neka kriza,edino danes zjutraj ko sem se vstala mi je ful krulilo po trebuhu.Prav veselim se današnjega kosila.Puranji zrezek bom vrgla v pečico zraven pa zelenjavo in polno skledo solate.Njamm...Za večerjo pa pol manj.Včeraj sem si celo novo elektronsko vago privoščila.Ker ta ki jo imam zdaj kaže enkrat tak drugič spet drugače.V merkurju imajo v akciji za malo več kot 3.000 jurje.Upam,da ni neki shit.Uživajte user posted image

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 9:49:53   
Anonimen
Asija, v končni fazi lahko tudi pečenico pa repo.

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 10:19:25   
total
Jutro,naj se najprej pohvalim,da sem ša dol -1kguser posted image ,sem se glih vagalauser posted image ,danes pa bom verjetno jedla hrenovke+solata,bom še vidla.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 11:30:25   
mammy26
Dan!

Tudi pri meni kaže tehnica manj za skoraj 2 kguser posted image . Še vedno polno dojim.... kar verjetno še bolj pripomore k izgubi.

Danes pa za kosilo: narezan paradižnik polit z 2 LCA jogurtima. Njama.

Večerja: pol manj.

Nasvidenje do jutri!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 11:31:56   
AnBan
Pupe veste kaj me zanima...se matram s to vodo...user posted image user posted image ...pa me zanima, če se radensko lahko pije, ker to pa komot. Se mi pa zdi, da že čutim olajšanje okrog pasu...ne vem ali je vse to le v glavi!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 11:37:08   
total
Pije se lahko sam voda in nesladkani čaj,gazirano ne.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove".... 5. dan
21.10.2005 11:53:52   
asija
Da se malo pohvalim, tudi meni kaže tehnica -1,5 kg. user posted image user posted image user posted image

Potem bom pa kar pečenico in kislo repo. Se mi že sline cedijo.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?