|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 75. dan
21.10.2005 8:12:52   
Anonimen
Ha, ha, samo še 14 dni, pa smo na cilju.  Danes še ne vem, kaj bom ali sir ali meso, glede na to, da ne bom imela veliko časa morda kar pečena jajca user posted image  pa tudi poto moram v trgovino, sem zjutraj zadnja dva malemu skuhala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 10:30:51   
Anonimen
A sva samo še medve ostali, a n? V bistvu samo še ti od taprvih, jaz sem že bolj naslednja runda. Saj sploh ne vem, kateri dan je pri mnei, vem, da sem začela 2. septembra.
Jaz sem za danes odmrznila piščančji file, tako da ga bom spekla, ko bom prišla iz službe. Pa od včeraj mi je ostala zelenjavna juha in ne vem, če ne bom zelenjave iz nje uporabila za omako. Če jo bom, jo bom naredila s trikovnim sirom, ki pa ga moram tudi prej še kupit. Škoda mi je vso tisto zelenjavo stran zmetat. Jaz vedno naredim hrane toliko, da bi jo bilo za cel blok dovolj.
Čeprav mi pa paše tudi heronovka. Tako dolgo je že nisem jedla, v bistvu še nikoli med dieto.
Aja, pa ob enih ponoči sem pojedla eno pečeno svinjsko rebro ... saj je bil že beljakovinski dan. Že celo uro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 10:34:40   
mojchka
Si jo jedla v sanjah ali kako?
(sice pa do 4 zjutraj ne smeš nič)

Kaj pa je to trikovni sir?

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 10:41:51   
Anonimen
Trikovni sir je trikotni sir s tipkarsko npako.
Ne, nisem svinjskih reber jedla v sanjah, ampak zares. Možno, da ne bi smela ničesar do štirih zjutraj. Ampak sem.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 10:56:40   
Anonimen
Današnji predlog:

Z: pol srednje velike dinje ali 2 nektarini ali....
 
K: 2 pečeni piščančji bedri in solata, kos kruha
 
V: 1 pečena piščančja bedra, solata
 
Če pa vam ni za meso, pa si k solati privoščite 10 dag sira in kos kruha. Za večerjo pa le 5 dag sira. K solati ravno tako tekne pusta skuta z dodatki zelišč in rdeče paprike.
 
Dober tek!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 12:03:22   
Anonimen
Že imam izbor: čevapčiči. Sem bla glih kar pri taboljšemu sosedu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 15:51:55   
Tashaia
Evo, še jaz z rezultatom - 1 kg, torej skupaj - 4 kg. Ni ravno ne vem kaj, sem pa vseeno faj vesela!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 16:16:13   
Anonimen
Jaz pa glih zdajle pir nagibljem, sem tako žejna po čevapčičih kot pes.

(odgovor članu Tashaia)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 16:46:49   
Anonimen
Jaz sem se pa, preden sem uspela speči puranje zrezke (so bili v paketku, ko sem mislila, da je piščančji file - pa saj je isto), že najedla včerajšnjih pečenih svinskih reber in sira, pa malo šunke in rdečo peso.
A ni fino, ko sem jedla oboje, sir in meso? Zdaj imam pa tudi za večerjo lahko oboje ali pa izbiram.user posted image  Ma, saj sem že čisto presuha.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 16:58:28   
Anonimen
Jaz mam tud za večerjo v hladilniku 13 dkg lahkega Jošta, mam dost čevapčičev za danes.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 22:19:54   
bobek05
uuuuu, al bina ti boš pa čez 2 tedna konec user posted image user posted image user posted image Kaj ti ne bo dolgčas po nas? user posted image
saj res, kaj se je zgodilo z vašo/našo skupino??? saj ste res še bolj ali manj samo 3: al bina, splišni pa blacky (ki ima tudi svojo dieto), jaz se javljam malo tu malo tam, pa še tashaia se je danes javlja...kje so pa ostale??? so že konec?

splišni, al bina, kaj vama vmes ni nič motivacija padla??? user posted image se mi zdi, da si ti al bina nekje omenila, da je vse v glavi - pa saj to vem, ampak pojma nimam od kod zdaj vse te pregrehe.. user posted image včasih mi kaj diši (pa mi ne bi smelo user posted image ), včasih enostavno ne morem jest tega kar bi morala na določen dan - izreden okoliščine - potem se pa nabere.. kak sem bedna s temi izgovori... user posted image

zadnjič sem se celo pretegnila in zjutraj telovadila.. naredla sem menda 10 trebušnjakov.. in potem me je 3 dni bolelo kot user posted image okrog brazgotine (od CR)..user posted image pa kdaj user posted image bom lahko normalno začela telovadit? user posted image če je pa minlo od poroda že 4 mesece.. user posted image

drek, danes pa sami user posted image - bom raje kar nehala..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 22:42:58   
Jančika_
Jaz sem še iz prve runde, samo sem se zaradi skupinskega pritiskauser posted image in obupnih pms-ov izpisala in nadaljevala po svoje, No, saj sem že prej hujšala po svoje, ne po 3MD. Sem pa dobila dol od začetka 4 kile (in gor kar nekaj mišicuser posted image ). Do zanositvene teže mi manjka še -1kg, do predzanositvene pa  -2. Dobra motivacija mi je srečanje sošolcev iz OŠ naslednji vikenduser posted image .

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 22:59:39   
mojchka
To pa je motivacija.
Tudi moja... no, ne ravno tako srečanje...
srečanje ožje klape iz srednje šole... srečujemo se na vsakih nekaj mesecev... in zadnjič so me spraševali, če sem noseča...user posted image
zaradi trebuha, seveda. Ki pa ga sedaj ni več.user posted image
Tudi po zaslugi pilatsa. Priporočam.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 23:01:36   
bobek05
Jančika, zakaj  moraš pa ti hujšat????? user posted image Koliko sem danes vidla, ti čisto nič ne manjka... kje imaš sploh kakšen gramček preveč???user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 23:06:51   
bobek05
Mojchka, jaz bi tudi pilates, pa naredim 3 počepe in 10 trebušnjakov, pa me vse trga okrog brazgotine user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 75. dan
21.10.2005 23:16:09   
Jančika_
Bobi, kaj misliš, zakaj sem imela ono obleko gor - tisti dve kili sta na riti in bedrihuser posted image . Ampak saj imaš prav, zdaj sem predvsem po zaslugi športa že precej zadovoljna s sabo. Je velika razlika od avgusta! Pri mojih cm se 4 kile fajn poznajo.

Takšna, kot sem na sliki v albumu Majhna sva bila (slika nekje na sredi albuma, na njej sem z mamo), pa verjetno nikoli več ne bom. Sem bila mlajša in še nisem imela malega črveka, ki tako pridno pančka tamle v sosednji sobiuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika -- 21.10.2005 23:19:53 >

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?