|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 45
21.10.2005 8:50:23   
mojchka
Ojla Lunce,
bo šlo s sadjem? Bo bo!
Jaz sem pravkar eno jabolko... potem pa bom, kar pač je pri hiši...
Pa obvezno študent futer, in v sadni solati žlico lanenih  (dobro za prebavo) in sončničnih semen. Je dobru.

Ker pri nas zaradi enih zapletov še nismo zakurili, me zebe, ampak pravijo, da tako telo pokuri kakšno kalorijo več. Da se ogreje.
Ampak jaz bi vseeno raje, da bi bilo kako stopinjo topleje...

_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 9:40:23   
afna pika
Mene tudi zebe...  se mi ne da zakurit it...

Moram še v trgovino, nič od sadja doma
Zvečer gremo na večerjo...  pomoje da bom solato jedla zvečer (imamo obletnico valete)



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 10:10:42   
eva1
Joj punce jst sem čist zabluzilauser posted image user posted image user posted image user posted image ma sem jsezna sama nase....da bi pa kej nardila zarad tega pa neuser posted image user posted image user posted image ! Sploh nimam volje več...pa tko fajn mi je šlo...sploh ne vem, kdaj se mislm mal v roke vzet pa začet spet hujšatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne vem, kdaj me je minilo vse skupajuser posted image user posted image
Naj me ena v rit nabrca-upam da bo zaleglo...pa da sa spet mal v roke vzamemuser posted image , pa da se vam spet pridružim!

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 10:15:42   
Anonimen
Jaz te nabrcam, kadar želiš!!! Pa tako dobro ti je šlo. namesto da bi odšetavalae dneve do konca diete, pa tako sranje. Primi se v roke, ne zdaj počivat na lovorikah, delaj naprej, če hočeš do resničnega uspeha.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 11:28:14   
smrček
Eva1, naj ti povem tole za vzpodbudo. Men je tudi ene par dni nazaj čist volja padla in sem grešila po dolgem in počes. Pol sem pa vseeno stopla na vago, pa se nisem nič zredilauser posted image , tako dasedaj nadaljujem z hujšanjem.

Večkrat pokukaj sem gor na forum, morda ti to da dodatne motivacije.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 21:44:25   
mojchka
Mamica,
kako je dolgčas tle na hujšanju...
Zmeraj manj nas je, pa še nič se ne javljate...
Kako je šel sadni dan?
Jaz sem imela eno malo krizico, pa sem preveč mandljev pojdela, a se zaradi tega nič ne sekiram.
Se pa ne morem odločiti, kaj bi ju3 za kosilo; meso ali ribe?

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 22:10:57   
bobek05
mojchka, boljše da ne veš, ZAKAJ se ne javljamo... (vsaj zase vem, pa Baby angel, pa soncece24 user posted image user posted image user posted image ).. No, pokorno javljam svoje današnje pregrehe (kot jih bosta verjetno kasneje BA in soncece user posted image ) - na Š dan sem jedla lignje, ker smo imele Štajerke srečanje, pa menda nisem mogla zraven solate žulit user posted image
Je blo vsaj vredno (in ful dobro), kajne BA in soncece??? user posted image user posted image user posted image

KG?? Ne vem.. 2 dni nazaj je blo vsega skupaj -6,5 glede na moje pregrehe bi si upala trdit da je šlo kaj nazaj gor, vendar se nisem vagala...

Eva, vse (ali pa skoraj vse) smo v istem zosu, kot bi mi rekli po domače user posted image Motivacija je ostala kar pri prejšnjem mescu (ni hotla z nami naprej user posted image ), zdaj ga pa malo serjemo (vsaj nekatere) user posted image

Ja, se bo treba v red vzet, pa še to slabo polovičko pregurat.. user posted image Al bina, jaz ti že cel teden rit nastavljam... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - day 45
21.10.2005 23:54:14   
mojchka
Ma, babe!!!!
Dajmo, no!!!
Smo dale že polovico skozi. To pa je nekaj.
Pustimo grehe preteklosti in pojdimo pogumno naprej.
Potem bomo ravno za novletne praznike oblekle kaj novega in sijale od zadovoljstva.

No, lahko noč, grem še kaj papirnatega prebrat oz. zaspat na kavč.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?