|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 6:03:39   
CUKRČEK
Ola,
danes po doooolgem vikendu spet v službi in danes končno beljakovine. Za kosilo bom jedla sardele+zelenjavo+malo kruha.
Včerajšnji sadni dan pa je bil uspešno preživetuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 7:50:35   
tjaga
Dobro jutro,

pa se tudi jaz javljam po nekaj dneh. Prišli smo s krajšega dopusta iz Prekmurja. Pa nikar misliti, da se tam lahko držiš diete. Jok brate, odpade. Ja, ja, potem pa jok in stok. Tako se danes po štirih dneh nažiranja vračam v stare tire. Groza vam povem. Hrana je postajala bila že pravo "mučenje". Vsepovsod same dobrote in NE MOREŠ SE JIM UPRETI. Ja seveda, na tehtnico si ne upam niti stopiti. Cilj je še vedno cilj, ki ga želim doseči, ne glede na ponovno pridobljene kilograme.
Danes so torej beljakovince. Za kosilo bodo zrezki, zame naravni na žaru, za ostale z omakco in krompirjevimi svaljki in solata.

Eh, saj bo bolje.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 8:06:09   
smrka
Jest pa sadne dneve nemorem preživet.... zmeraj ga prekršim.. sam glavno da mi kg padajo počas :) jupii

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 11:07:54   
rikica
Še ena grešnica.Ti trije dnevi so bili grozni.Saj se nisem ravno nažirala,ampak sem vseeno grešila.Pol kile je pa vseeno šlo dol ta teden.Skupaj 2,5 kguser posted image user posted image Saj danes pa gremo dalje!Za kosilo bom piščančje meso pečeno na žaru in solato.Za večerjo pa pol manj.Lp

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 13:34:35   
total
Čao,danes za kosilo meseka+solata,včeraj sem pa se mal pregrešilauser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 14:30:37   
asija
Zdravo jaz bom za kosilo pečenico in kislo repo. Za večerjo pa sadje. Na tehnico sploh ne upam iti, ker po dolgem vikendu žretja so šle kile gor ali pa so ostale nespremenjene. Danes pa sem se odločila 100% brez grešenja dokler nimam 55 kg. Pa če stradam. Hvalabogu, da ni nobenega rojstnega dneva v prihodnje.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 14:31:35   
asija
Cukrček bravouser posted image user posted image user posted image . Če bi bila tako vztrajna kot ti bi bila že na cilju.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"...17.dan
2.11.2005 17:38:27   
mama76
Ojla,ojla !
jaz pa sem imela danes OH in sem papcala špinačine rezance z zelenjavno omakco tisto od Ete za večerjo pa še košček jedilne čokolade jutri pa sadni dan - moj prvi upam, da bom zdržala, pa še to kdaj so se vam začele kilce izgubljat  in koliko na enkrat je šlo dol, samo, da vem za orentacijo.user posted image  za srečo

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"...17.dan
3.11.2005 6:07:46   
CUKRČEK
mama, to je čist odvisno od tega, koliko ji imaš preveč. Jaz jih imam veliko preveč in zato sem jih po parih dneh že 3 zgubila. Zdej, če nisi preveč rejena, pač ne boš tako hitro hujšala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"...17.dan
3.11.2005 6:22:28   
Anonimen
Mama, kot pravi cukrček. Odvisno, koliko si rejena, jaz sem imela za zgubit (oz. je bil moj cilj 10 kg). Do prvega vodnega dne jih je šlo dol 8, z dvema pa se borim od drugega meseca naprej. Ampak se mi zdi, da bo šlo, včerajnšnji vodni dan je kar topil maščobice user posted image  In kot sem že enkrat rekla, se mi zdi, da je tole kar moja optimalna teža, torej 175 cm, 65-66 kg. Sem zadovoljna.  Aja, ko se bodo kile ustavile, pa vztrajaj, morša vztrajat, čeprav se nikamor ne premakne.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?