|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 7:15:51   
Anonimen
No, kot vidim, nas bo kar nekaj danes na vodi. jaz moram itak biti, ve pa prostovoljno. Bravo, bo lažje.

Samo jaz zdajle že kavo srkam, ker brez nje bi težko user posted image  Ampak mislim, da zelo hudo ne more škositi, ena kava la pa dve user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 9:22:19   
mojchka
Ojla,
ku-ku, še ena "vodnarka" je tu.
Pa saj kavico lahko. Meni zaenkrat še ni zdaišala. Zdaj pijem donat, potem bom vodo, pa zeleni čaj... pestra izbira, kaj?


_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 9:42:59   
soncece24
Jaz mam pa jutri vodni dan. Itak sem prehlajena ko pes, vse ma po stiroporu okus, tak da mi hrana nebo niti kaj dosti manjkala.

Srečen vodni dan vama želim.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 13:10:41   
Anonimen
Nekaj bi vas svprašala. Kaj se lahko vseeno poje na vodni dan, da prekršek ni prehud? Jaz imam zelo močno voljo, a mi telo ne dopušča. Zdaj me je že nekajkrat nagnalo na WC in kar teče od mene ven. Sploh si ne upam od doma, ke moram tako na hitro priti do WC-ja. Druga stvar pa je, da se mi dviguje ali pa gre celo na bruhanje, nekje vmes, sama voda. Do zdaj nisem jedla nič, pijem veliko vode, a se bojim, da bom morala nekaj pojesti. Kaj naj, da me ne bo še bolj nagnalo, pa da vseeno ne bo prehud prekršek.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 14:44:45   
Jančika_
Punce, tik pred koncem vas nepreklicno zapuščam. Po tisti trebušni gripi prejšnji teden mi je bilo še kar naprej slabo in v nedeljo sem naredila test - noseča sem. Močno upam, da bo tokrat vse vredu.

Cilj pri hujšanju sem skoraj dosegla - hotela sem priti na predzanositveno težo, ostala je le še ena kila viška. 5 kil sem spravila dol. Upam, da se zdaj ne bom prehitro zredila nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 14:52:28   
Anonimen
Vauuuuuu, JANČIKA, vauauu! Čestitke! TOOOO! Tebe se pa res hitro prime, ni kaj. Da bi vsaj tokrat držalo! Pa saj bo, sedaj pa res mora. Vau, to pa je res daleč, daleč najlepša novica zadnjih časov. Super. Ma kakšna dieta, ki se kar lepo veselo debeli. Držim opesti, da bo vse v redu.
Čestitke še enkrat! Super.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 15:16:31   
smrka
Če nemoreš pit samo vodo, si skuhaj zelenjavo kako pa jo pojej. Četudi se malo pregrešiš to ni nič takega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 15:51:46   
Anonimen
Jančika, a nisem rekla: jesen stiže dunjo moja???? Bravo, zdaj bo pa tako kot mora biti. Verjamem in držim pesti user posted image


Ampak punce, samo nekaj, en predlog: Astra je bila pri nas na hujšanju in evo: noseča, Jančika je se je tu gor zadrževala in evo: noseča!!! Mislim, da je na temle forumu nekaj v zraku. Gremo predlagat na upajno skupaj ali kaj je že user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 16:06:31   
Anonimen
Ja, pa res. Povprečno ena na štirinajst dni nas približno zapusti, ker je noseča. Izgleda, da je res nekaj na tej dieti. No, katera bo naslednja? Punce iz unega foruma, pridružite se.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 16:07:12   
Jančika_
Hvala, Spliš, hvala, al bina! Potem bom napisala še na oni forum, zdajle se mi ful mudi k zobzdravniku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 16:08:30   
Anonimen
Uspešno ruvanje zob, Jančika.user posted image

No, a sem lepa a nisem?

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 17:59:32   
Anonimen
jao, jao, Spliš...ja, zelo si lepa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 19:37:43   
Anonimen
Še poročilo današnjega dne: uspešno zdržala vodni dan, čez pol ure grem pa itak spat.


Jutri pa hrana - meso in obilo zelenjave user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 19:41:06   
ZARA
Jančikaaaaaaaaaaa user posted image user posted image
Spliš, krasna slika...a si se to dans posnela???

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 19:42:44   
Anonimen
najbrž danes, ja, opica user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 19:44:46   
ZARA
Opica?? Men se zdi kot ena kamela user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 20:23:39   
Jančika_
Zara, hvala!

Al bina, bravo!!!

In Splišni - krasota!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 20:26:37   
mehurčica
Jančika, ČESTITKE!!! Juhuuuu!!!

Pa LARA je tud zanosla, ko je bila med hujšaricami!user posted image
Torej se morem čimprej dol s tega foruma spravit.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 20:35:57   
Jančika_
Bubbles, hvala! In mislim, da je zanosila tudi mammika med hujšanjem, tak da BEJŽIuser posted image !

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 20:37:52   
ZARA
Pa Biba77 tud ! Sej veš, bivša Astra...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 20:45:04   
Joe
Sklepam, da se žensko telo boji hujšanja in raje polmadežno zanosi, kot stanjša linijo. (Bržkone se pri tem ne ozira na to, kaj pravi glava.) Zdaj, ko to veste, se odločite ali za forum Zanositev in ovulacija (ali kaj je že) ali za forum Recepti.

Srečno in se beremo drugje!




_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 21:43:04   
mojchka
Uf, da se še mene  ne kaj prime.
Jančika in Joe, čestitke! Pred dnevi si, Jančika, torej res prišla na prednosečniško težo... Zdaj pa kar pridno jest za enega in pol.
Srečno!!!

Tudi jaz sem uspešno dala vodni dan skozi, a sem zdaj kar precej šibka, tako da se bom samo še poknila na kavč in pogledala kakšno kaseto.

Pa še pozen odgovor Anonimni; lahko spiješ kak sveže stisnjen zelenjavni ali sadni sok.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 22:11:41   
Anonimen
Jaz pa javljam, da je danes moj dan, kar se prehranjevanja tiče, bil zelo "čuden".
Najprej sem nameravala "po urniku" imeti sadno-zelenjavni dan. Potem smo nekaj debatirale o luni in vodnem dnevu, pa sem si rekla, saj med zelenjavo in vode itak ni bistvene razlike, bom pa poskusila. Ampak čisto brezobvezno.
No, in izkazalo se je še enkrat, da po vodnem dnevu (ki sem ga imela pred tremi, štirimi dnevi) moje telo postane tako lačno hrane, da kar kriči. Torej sem se kmalu zavedla, da z vodo niti slučajno ne bo šlo in sem se spet odločila za zelenjavo po urniku. In ko sem pojedla pač eno zelenjavno porcijo, me je nasitila za kakih 5 minut. Potem sem spet pila grenivkin sok in šnofala po kuhinji, kaj bi še lahko pojedla. Čez čas sem si odprla konzervo dietne juhe in se silila s tisto brozgo. Potem spet sok in voda. Nič. Še vedno noro lačna. Pa sem pojedla en grižljaj kruha. Pa še preste sem odprla, tiste ta male, ta slane. In sem jih pojedla kakših 5 do 6. Potem smo šli ven na sprehod in ko smo potem prišlindomov - lakota, kaj pa drugega. Vzela sem jabolko, zadnje, in "slastno" zagrizla vanj. In - bljak - črvivo. Fuj, fej. Jabolko roma v smeti. In kaj zdaj? Vem, da je v hladilniku še ostanek pečenke - dva taka mamljiva zrezka - čisto žaganje, kot ga imam jaz najraje. In sem ju pojedla. Enega in pol.
Tako, to je bil moj prvi dan, da nisem zdržala urnika diete. Upam, da zadnji. Ampak tili vodni dnevi me res talo zlakotnijo, da se mi ves sistem poruši. Hvala bogu, da je pred menoj samo še eden.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 22:12:55   
Anonimen
Aja, zdaj sem pes, tisto prej je bila kamela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dieta 87. dan - vodni dan
2.11.2005 23:42:29   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, pa res. Povprečno ena na štirinajst dni nas približno zapusti, ker je noseča. Izgleda, da je res nekaj na tej dieti. No, katera bo naslednja? Punce iz unega foruma, pridružite se.user posted image


Glede na to, da sem tudi jaz prejšnji teden mela trebušno gripo tak kot Jančika, me že malo skrbi, hi hi.

Šalo na stran, skrbi me predvsem jutršnji vodni dan. Glede na to, da ste ga skoraj vse mele danes bom jutri sama stradala.

Splišni, kaj pa je en dan proti 90-tim. Jaz sem na sadni dan tudi pico že jedla, karakter pa taki.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Zabava v kostumih
lumpika35

Vprasajte svoje male nadebudneze 3-7 let kaj bi bila po njihovem najbolj nora rojstnodnevna zabava v kostumih?

pirat (33%)

vojak (2%)

ninja (13%)

gladijator (2%)

gasilec/policaj (22%)

drugo (27%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!