|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 6:10:28   
CUKRČEK
No, bejbe, dons pa bomo dokazale, iz kakšnega testa smo......ja, vodni dan je na vrsti.
Danes na meniju: Pečene sirove luknjice in pohane bremzice od komarja. Tako! Pa seveda veliko vode.
Jooooj. Zdej se še zajebavam, pol mi bo pa hrana pred očmi plesala....magari sirove luknjiceuser posted image


Aja, pa danes je ponedeljek in vaga kaže -9 kiluser posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 6:58:29   
tjaga
Dejmo punce, dobro nam gre. Z manjšimi grehi mi kaže -6 kg. Ja pa danes bom potila krvavi pot. Dobesedno. Sem fasala M. Upam, da ne bo prehudo.
Cukrček, fantazija je prebrati tvojih -9.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 7:13:11   
CUKRČEK
Ja, ko pa shujšamo in ko bo 90 dni mimo se "ta nove" dobimo in se ga nažremo vse za nazaj in naprejuser posted image  dobesedno!!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 7:28:53   
Anonimen
In jst bi se ga z vami user posted image


Ej, dajte mi prosim povedat par jedi, ki si jih "lahko" PRIPRAVIM. nO, JAZ ŠE NAPREJ LOČUJEM HRANO AMPAK PONAVADI NA ISTI NAČIN KOT PREJ, TOREJ ŠE VEDNO JEM ISTE STVARI: ŠPAGETE S PARADAJZOM, KROMPIR PA ZELENJAVO (oprostite, ker vpijem, ne bom več) zelenjavno rižoto, meso in zelenjavo in tukaj se moje obzorje konča. Ja, vem da sem bukova ampak dajte mi prostim par "jedilnikov" kaj smem za kosilo oz. večerjo da bo še vedno ločeno, pa itak da ne bo preveč packarije. Pa posebej rubrike: B, Š, OH, če nisem prezahtevna.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 7:43:00   
CUKRČEK
Ja, al bina, tud ti se ga boš lahk nažrla z nami. user posted image

Si me presenetila.....edino ti si preživela celo dieto in sedaj en veš kaj jesti. Ma kaj jaz vem, kaj bi kuhala. Pač meso ali pa krompir na 100 in 1 način. Dej kako kuharico preberi. Sej mal se pa tud pregrešiš lahko, a neuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 7:47:12   
Anonimen
Malo že, ne pa bi se rada preveč. Daj napiši ti no, kaj ješ na B dan ali na Š ali na OH dan, me prav zanima, ker ene imate res dobere ideje, jaz sem 90 di eno in isto natepala...no, pa še zdaj user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 7:57:49   
CUKRČEK
B dan:
*spečeš piščančja stegna + krompir v pečici+korenje (pač poješ samo meso , nehujšajoči še krompir) ali pa na Š dan obratno
*golaž+zelenjava
*hrenovke
*pečenka
*puran na žaru, pohan...
*pečenka iz mletega mesa z jajci (kuhana jajca "oviješ" z mletim mesom in spečeš v pečici)
*pohan sir
*ocvrta jajca
......

Š dan:
*krompir+koleraba skupaj kuhana (vode ne odliješ)
*v pečici krompir
*riž + grah
*pire krompir (pač mal grešiš z mlekom zraven)
*jota
*pasulj
* prebranec
......

OH dan:
*testenine + omake (paradižnikova, gobova, zelenjavna...)
*zelenjavna pizza
*palačinke (voda, moka , sol) nadevane z dušenimi gobicami ali zelenjavo
*polenta z omako(gobovo, zelenjavno...)
*žganci
...............



a bo zadost? za začetekuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 8:00:27   
Anonimen
Ja no, nekaj je....se bom morala res znajt. Ampak kako naj golaž jem brez vsega? Oz. z zelenjavo? Nop, ne gre. Hvala vseeno, Cukrček.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 8:47:45   
Anonimen
Iz golaža lahko npr. bolj meso ven pobereš, malo več ga moraš pač dati, pa zraven si skuhaj tvoj slavni brstični ohrovt. Pa solato, pa bo ena jed  več.
Sicer imam pa jaz iste probleme kot ti, skozi jem eno in isto. Ampak dokler je dieta, niti ne moti, potem pa verjamem, da začne presedat.
Jaz npr. jem en dan riž ali polento s kakšno kitajsko ali podobno omako, en dan makarone s paradižnikovo omako, en dan pečenko ali pečena piščančja prsa, en dan pa ves dan premišjujem, kaj od zelenjave se mi ne gravža, pa malokrat kaj najdem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 11:01:47   
total
Dan,ja vodni dan, srčno upam da bo šlouser posted image user posted image user posted image ,če pa ne pa malo vsaj sadje.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 11:06:00   
asija
Jaz ne bom imela danes vodnega dne, ker jem zeljno juho. V soboto se vam spet pridružim. Nimam več prave volje. Kg gredo počasi dol. Pa saj bo že. V Dveh mesecih bom že dobila dol še te tri kg. Upam da vam bo uspelo. Držim pesti.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 11:45:19   
total
Asija,seveda da boš,jaz tud še 3 kg pa sem na svoji teži,počasi je bolje,jaz tud tako delam,mam volje in nimam in kljub temu grejo kg res dol,ampak bol počasi,glavno da grejouser posted image

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 12:00:25   
biba.73
Pozdravljene!!!

Glede ne to, da se vsak dan priklopim na tale forum od začetka diete in berem vase izkusnje, nasvete, recepte..., sem se odločila, da se vam pridružim. Sicer sem danes sele 20. dan diete in prav danes se mi dogaja, da mi sadje ne gre in ne gre dol. Sicer ga zelo rada jem, vendar danes je kriza. Zanima me, kakšni sadni kompoti pridejo v poštev na ta dan? Zanima me, če moram pazit na vsebnost sladkorja ali je vseeno?


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 12:02:41   
CUKRČEK
V poštev pridejo vsi kompoti. Samo preveč sladkat jih ni treba...malo pa vseeno lahko.
Poskusi si narediti pečena polnjena jabolka. Jaz sem jih včeraj 1. jedla in so super.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 12:22:18   
Anonimen
Pa kakšno zelenjavno juho si tudi lahko skuhaš, ali pa samo zelenjavo.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"...29.dan
14.11.2005 13:45:05   
biba.73
Hvala punce. Danes bom verjetno res eno zelenjavno juhico po službi pristavila. Se je že veselim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?