|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove" 27.dan
12.11.2005 11:17:40   
rikica
Ojla!Danes sem pa jaz odprla temo,zgleda,da ste včeraj bile MARTINEuser posted image user posted image No danes imamo OH dan.Jaz bom jedle mlince in rdečo zelje.Grem pa danes na dva rojstna dneva,upam da se nebom preveč pregrešila.Uživajte!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove" 27.dan
12.11.2005 11:30:31   
total
Danes brez hujšanja,malo bomo grešiliuser posted image

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove" 27.dan
12.11.2005 15:21:30   
asija
Punce jaz sem še med vami. sploh nimam časa za RR. Kar naprej skačem do parcele, ker mi delajo fasado in montirajo kuhinji. Jih moraš nadzorovati, drugače ti kar hitro kaj "zajebejo".

Total midve sva isti kar naprej grešiva in imama najležje zastavljen cilj. Tudi jaz še 3 kg in sem srečna. Potem pa ko se preselim v novo bajto bodo nove skrbi in ne bo časa za hrano. Pa še bankrotirali bomo.user posted image user posted image user posted image

Jaz bom si jutri pripravila zeljno juho in jo bom jedla do petka, ker v soboto grem na zaključek s službo. Nazadnje sem zgubila 2 ali 3 kg in jih nisem nazaj dobila. Res deluje in še dobra je.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?