|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "maca"
19.7.2006 14:42:52   
Anonimen
Hojla,

glede mace, ali ima kakšne stranske učinke???
Jaz imam občasne panične napade, po njih pa tudi kakšen tesnobni dan. Ali ima katera izkušnje še s tem in ali bi mogoče ta motnja psihe lahko vplivala na zanositev?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "maca"
19.7.2006 14:45:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anon

glede mace, ali ima kakšne stranske učinke???



Kaj pa to sploh je???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "maca"
19.7.2006 14:48:51   
Mala Vita
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "maca"
19.7.2006 14:50:15   
Maleal
Jaz še tudi nisem slišala za to. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "maca"
19.7.2006 14:51:43   
Anonimen
To je kao čudodelna korenina, ki vpliva na neplodnostuser posted image  baje pozitivno

(odgovor članu Mala Vita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "maca"
20.7.2006 19:11:23   
tinkamiška
Nimam izkušenj s tem, ampak, če se ne počutiš dobro, raje prenehaj. Psiha je še kako pomembna, pa ne mislim na zanositev, ampak na splošno...

Mislim, da ti telo samo pove kaj je dobro zate in kaj ne...

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "maca"
25.7.2006 23:04:46   
Cikica
user posted image tudi jaz prvič slišim za touser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "maca"
26.7.2006 7:12:21   
Linda25
A morda misliš na mačjo meto???

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "maca"
26.7.2006 8:24:57   
sparkle
Pozdravljena,
jaz uporabljam maco. Name ne vpliva slabo. Sicer jo pijem samo en mesec, pa vendar so rezultati tukaj. Imam namreč težave z vmesnimi krvavitvami, izcedki in ta mesec jih nisem imela, niti en dan!user posted image  Sicer naj bi maca delovala na organizem poživljajoče. Če misliš, da ima stranske učinke pa je bolje, da prekineš z uporabo.
Lep dan ti želim in upam, da ti bo kmalu bolje.
Sparkle

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "maca"
26.7.2006 9:29:59   
Anonimen
Hojla sparkle,
super, da slišim, da jo uporabljaš. Mi lahko poveš kje si jo kupila, kako se reče...
Tudi jaz imam težave z vmesnimi izcedki, včasih rjavi, včasih rahlo krvavi.

Plis, plis javi mi!user posted image

(odgovor članu sparkle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "maca"
26.7.2006 9:55:28   
sparkle
Kupila sem jo v lekarni v Žavljah (Aquilinia) pri Trstu, par kilometrov od mejnega prehoda Škofije. Izdelek se imenuje MACA PLUS in stane nekje 22-23 € (notri je 100 kapsul). Ko jo kupuješ moraš vprašati za koren mace (radice di maca - Lepidium Meyenii). Prodajajo namreč tudi druge izdelke, ki vsebujejo izvlečke mace, vendar v manjših količinah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "maca"
26.7.2006 11:35:11   
vrecko
Sparkle pozdravljena,

povej ali jih uživaš sama ali jih tudi partner. Tablet je 100, torej vsak dan vzameš eno, al kako?

Verjetno čakaš na user posted image , čutiš kakšne spremembe po teh tabletih, razen izostanek vmesnih krvavitev???

(odgovor članu sparkle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "maca"
27.7.2006 8:16:25   
sparkle
Pozdravljena Vrecko,
na steklenički piše, da je priporočena dnevna doza 2 kapsuli na dan. Jaz vzamem eno po kosilu in eno zvečer. V glavnem ne na prazen želodec. Jemljem jih samo jaz.
Če čutim kakšne spremembe? Hm? Niti ne. user posted image  Ne vem, če je maca pripomogla k "nepojavljanju" izcedkov, v vsakem primeru, je to prvi mesec v 2 letih brez vmesnih krvavitev.
Sončen pozdrav!
Sparkle

(odgovor članu vrecko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "maca"
8.8.2006 20:30:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sparkle

Pozdravljena,
jaz uporabljam maco. Name ne vpliva slabo. Sicer jo pijem samo en mesec, pa vendar so rezultati tukaj. Imam namreč težave z vmesnimi krvavitvami, izcedki in ta mesec jih nisem imela, niti en dan!user posted image  



Zdravo Sparkle!
Tudi mene že zadnjih 10 mesecev vsak mesec razveseljujejo vmesne kravitve, izcedki rjavi, roza ali krvavi..Mir imam kakšen teden po user posted image , potem pa se začne in  traja vse do naslednje user posted image  ki jo imam na 30 dni?Nikoli prej nisem imela nikakršnih težav, pred 12 meseci pa sva se z mojim dragim odločila, da je čas, da začneva delati na najini bebici in na žalost je še vedno nimava. Moja ginekologinja je glede vmesnih krvavitev le zamahnila z roko, češ to pride in mine, jaz bom pa vsak čas stara 32 let in me začenja skrbeti vse skupa. Kaj je pa tebi rekel tvoj ginekolog? Ti je on svetoval tole macouser posted image ?
Hvala ti za vse odgovore, v pomoč mi bodo pri odločanju ali je čas, da grem na nadaljne preiskave, ali naj preprosto še čakam in zaupam moji ginekologinji.
Taja


< Sporočilo je popravil UnderEja -- 13.8.2006 22:12:01 >

(odgovor članu sparkle)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "maca"
9.8.2006 7:15:31   
lana38
Pozrdravljene!
MACA je neka perujska rastlina, ki naj bi ugodno vplivala na plodnost in težave s spolnimi organi. To je naravno dopolnilo k prehrani. Pri nas se žal še ne dobi. Imajo pa jo v Italiji v lekarnah in zeliščnih trgovinah po imenom MACA PLUS. Na Hrvaškem se jo baje da dobiti v privatnih lekarnah in trgovinah DM pod imenom MACA POTENT.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "maca"
13.8.2006 13:18:18   
mimikimi
živjo! a te tablete lahko ješ tudi če nimaš nobenih težav s spolnimi organi in si želiš samo zanositi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "maca"
14.8.2006 11:21:26   
lana38
Mislim, da ja. MACA bi naj nasploh dobro vplivala na spolne organe. To ni zdravilo, ampak prehransko dopolnilo, ki je popolnoma naravno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "maca"
14.8.2006 14:42:51   
mimikimi
lep pozdrav! A pri nas pa tegas ne da nikjer dobit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "maca"
14.8.2006 20:48:12   
lana38
Ne, na žalost pri nas tega še ni za dobiti.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "maca"
10.10.2006 12:37:12   
lana38
To je to, samo nič ne piše, koliko mg vsebuje ena kapsula, da bi lahko vedel, koliko kapsul bi naj pojedel na dan. Na dan bi naj zaužil 1500 mg mace. Pa ne najdem, kje bi pisalo malo več o samem izdelku.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "maca"
10.10.2006 14:30:38   
dolenjka
Jaz sem jim po e-mailu poslala vprašanje! Ko oz. če dobim odgovor, vam javim!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "maca"
20.10.2006 13:56:05   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hojla,

glede mace, ali ima kakšne stranske učinke???
Jaz imam občasne panične napade, po njih pa tudi kakšen tesnobni dan. Ali ima katera izkušnje še s tem in ali bi mogoče ta motnja psihe lahko vplivala na zanositev?


Maco jemljem 2 meseca po 1500mg/dan, moram reči, da ne občutim nikakršnih negativnih učinkov, prej pozitivne, imam več energije, menzes je točen na minuto, no glede tega že prej nisem imela problemov, mi je pa vsaj mislim da je to zaradi mace popolnoma zaenkrat izginil rjavkast izcedek med ciklusi. user posted image
Kako vpliva na rodila še ne vem dokler se telo ne navadi na ta prehrambeni dodatek so tudi spremembe še ne vidne. No prej sem omenila, da rjavega izcedka nimam več, kot sem jih imela prej čez skoraj cel mesec ne samo pred menzesem, PMS je veliko blažji kot je bil prej, celo tečna nisem toliko kot sem bila prej med PMS-jemuser posted image
Tudi moj partner jih jemlje, čeprov on ne opazi nikakršnih sprememb, sej veste moški user posted image

Verjetno jih bom tudi potem ko mi bo zmanjkalo tablet, ponovno naročila, ker mi zaenkrat očitno le koristijo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "maca"
12.3.2009 16:28:25   
Manca750

O učinkih pa gre kar verjeti opisu, res fantastična zadeva. Končno tudi pri nas za SPREJEMLJIVO CENO (tista na trend-celje je ubitačna), tale je pa še čisto frišna reč, nepredelana, ipd... presna! Res, končno nekaj za navadne smrtnike, lepa stran, fajn ponudba, videla tudi že na svet-je-lep in medover.net da jo omenjajo, tako da ...

Perujska čudodelna zel -  Lepidum Meyenii
Je edina rastlina, ki se uporablja v prehrani in ki raste tako visoko nad morsko gladino (na več kot 4.400 metrov). Nobena druga rastlina ne more preživeti v tako ekstremnih vremenskih razmerah, Maca pa iz bogate prsti visoko nad morjem načrpa minerale, s katerimi je bogat tudi prah iz njenega korena. Maca vsebuje velik delež hranil, ki so bistvenega pomena za življenje: kalcij, magnezij, kalij, fosfor, železo, zink, vitamine B1, B2, B12, C in E, riboflavin, tiamin, askorbinsko kislino in osnovne maščobne kisline. Bogata je tudi z streoli, alkaloidi, taninom in saponinom. Uporaba:
Zvišuje raven energije, vzdržljivosti, miselne in športne aktivnosti. Ker ugodno vpliva na endokrini sistem, pomaga ublažiti menstrualne simptome. Zaradi visoke vsebnosti kalcija pomaga pri spodbujanju zdravega razvoja kosti. Priporočljiva uporaba korena Maca v prahu je cca 1-3 grame na dan. Začnite z manjšim odmerkom in postopoma povečujte uporabo, tako da dosežete optimalni učinek.

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Ne, na žalost pri nas tega še ni za dobiti.
LP


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.6.2009 13:45:50 >

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "maca"
3.4.2009 20:47:14   
Gasper13
Pozdravljeni! Podobno temo o maci sem zasledil že na tem portalu. Prijateljica jo je kupila v Apoteki Natura in je bila pod 9,00 EUR če se prav spomnim. Je pa zanimivo to, da proizvajalec priporoča hkrati uporabo cinkovih ali B-kompleks kapsul.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.6.2009 13:47:02 >

(odgovor članu Manca750)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "maca"
10.4.2009 15:07:33   
dini
lana 38 beri zs.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?