|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "napovedovanje vremena"
28.3.2006 8:21:46   
tinkatonka
Vem da nisem edina, ampak moram mal pojamrat. Sicer sem šele dober mesec dni po porodu, šivi so me nehali boleti po cca 14 dneh, ampak zdej pa vsakič ko se pripravlja ta smotani dež čutim na šivih.user posted image user posted image user posted image In kdaj tud tko hudo, da komaj hodim. Lahko iščem službo kot napovedovalka vremenauser posted image user posted image

A me bo to spremljalo vse življenje????user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "napovedovanje vremena"
28.3.2006 8:40:23   
muki1
Jaz po dveh letih še tudi ,,napovedujem,,. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "napovedovanje vremena"
28.3.2006 9:16:55   
fipi
Tudi jaz napovedujem vreme user posted image .

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "napovedovanje vremena"
28.3.2006 11:11:03   
lelaval
Se boš tudi ti navadila, da ti bo telo povedalo kakšno bo vreme, pa ne boš rabila poslušat vremenske napovedi. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "napovedovanje vremena"
28.3.2006 21:06:21   
KODA
Mene še po treh letih včasih skali in srbi po rani od carskega reza.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "napovedovanje vremena"
31.3.2006 11:01:12   
Majabo
ooo KODA jaz pa sem mislila da bo tega kmalu konec
sem 10 mesecev po CR pa me siv pred dezjem takoooo zoprno srbi user posted image
a to potem kar ostane?? ja prav, potem pa menjam sluzbo, vreme vedno zadanem user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "napovedovanje vremena"
20.4.2006 18:29:24   
tincci
Jaz sem pol leta po porodu, pa me zadnji šiv na presredku še vedno zaskeli vsake toliko ... so ga zategnl tko, da mam kr luknco user posted image

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?