|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "penečo" kakanje
22.7.2008 12:29:41   
bobika
Danes sem mojemu dvomesečniku dala za piti novalac proti kolikam, prej je občasno dobil aptamil1 in bil je dojen.
Ob previjanju se je pokakal in je kakal same pene. To je  trajalo kar nekaj časa, da je iz sebe spravil kaj kakeca. Poleg tega ga pa še vedno krči.
Zanima, me če je to normalno pri tem am ali je kaj narobe? Se je že kateremu user posted image to dogajalo?
Kaj naj naredim, zamenjam mleko, mu še naprej dajam novalac AC ali ga še naprej dojim, kljub mukam in krčem ob dojenju?

Po kolikem času pa so ponehali krči pri pitju novalacka proti kolikam?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "penečo" kakanje
22.7.2008 12:32:55   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Danes sem mojemu dvomesečniku dala za piti novalac proti kolikam, prej je občasno dobil aptamil1 in bil je dojen.
Ob previjanju se je pokakal in je kakal same pene. To je  trajalo kar nekaj časa, da je iz sebe spravil kaj kakeca. Poleg tega ga pa še vedno krči.
Zanima, me če je to normalno pri tem am ali je kaj narobe? Se je že kateremu user posted image to dogajalo?
Kaj naj naredim, zamenjam mleko, mu še naprej dajam novalac AC ali ga še naprej dojim, kljub mukam in krčem ob dojenju?

Po kolikem času pa so ponehali krči pri pitju novalacka proti kolikam?




Pri nas krčki niso ponehali,tudi po pitju tega mleka,dokler črevo ni ''dozorelo''.To pa je bilo pri slabih 4 mesecih ozr.ko sem začela dodajati GH.

Tako kakanje je bilo pri moji drugi punci,ko je pila Aptamil,tako,da sem ji morala zamenjati mleko.Najboljše,da vprašaš P.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "penečo" kakanje
22.7.2008 13:49:02   
biga
Pri nas se je po uporabi adaptiranega mleka (Novalac) tudi parkrat pokakal penasto, začeli so se krči, hudo je jokal dva dni in ni mogel kakat, potem so v bolnici ugotovili, da gre za alergijo na kravje mleko. To je bilo pri 6. tednih. Ampak verjetno pri vas to ni to.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "penečo" kakanje
22.7.2008 17:37:44   
Zofy
Moja je samo dojena, pa tudi penasto kaka tu pa tam. Po moje je to normalno, sem se pa tudi jaz 1. ustrašila, vendar je rekla P., da ni panike. Možno, da je to povezano s krči.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "penečo" kakanje
22.7.2008 17:41:59   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Moja je samo dojena, pa tudi penasto kaka tu pa tam. Po moje je to normalno, sem se pa tudi jaz 1. ustrašila, vendar je rekla P., da ni panike. Možno, da je to povezano s krči.

Pri nas je isto, ene tri dni je kakala penasto, pa vsaki tolko, pa jo samo dojim. Po moje ni to nič kaj takega. Stara pa je 2 meseca in nima krčevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "penečo" kakanje
22.7.2008 18:01:55   
selma2
Mojemu se je to dogajalo vse dokler ni dobil GH. Nardila se je penica in pa tak ko driskica pa mi je ped. rekla, da je to značilno za dojene otroke oz. tisti, ki so samo še na mleku.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?