|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "ugodnosti" za dvojčke
13.4.2007 15:51:44   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Mene pa zanima, kakšne "ugodnosti" pripadajo dvojčkom oz. staršem dvojčkov? Različna podjetja naj bi namreč namenila nekakšna darila za dvojčke. Kolinska baje da cenejšo otroško hrano (brez davka).
Zadnjič mi je ena kolegica omenila, da je njena kolegica dobila za dvojčke več paketov pampersk....katera ve, za katero firmo gre?? Ona mi namreč ni znala več povedati.

Ali še kje kaj dobimo? Zanimam se zato, ker se mi zdi bedasto ne izkoristiti , če nam kdo pač kaj ponudi.

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
13.4.2007 16:02:43   
lutka
oj!

kolikor jaz vem glede ugodnosti za dvojčke je samo Kolinska, katera ti da 20% popusta pri nakupu hrane za otroka. Jaz sem potem po izračunih prišla do spoznanja ,da se mi še vedno bolj splača hodit v Avstrijo kupovat Aptamil ker je bil cenejši.

Kar se pa Pampersk tiče je imel pa Tuš neko dobrodelno akcijo in je vsem mamicam ki so rodile dvojčke dal za 6 mesecev plenic.

Jaz vem, da nisem imela nobenih ugodnosti user posted image , oz. jih tudi zdaj nimam.

Aja, posebna ugodnost, katero imam pri dvojčkih je ta , da včasih ne vem kje se me glava drži user posted image user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
13.4.2007 19:08:38   
Janya
Tudi jaz z trojčki nisem imela nobenih drugih ugodnosti, kot pri kolinski.
Takrat še tuševe akcije ni bilo za pampreske.
Ampak glavno da nataliteta pada user posted image  oziroma pomagajo tisti ki je, a ne user posted image

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
14.4.2007 2:01:14   
NAVT
Jaz pa vem za eno ugodnost za nosečnice z dvojčki: v trgovini POPEK v LJ ti dajo 10% popust!!! 

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
14.4.2007 7:49:54   
jana
Jaz tudi nisem imela čisto nobenih ugodnosti za moja dvojčka. Sestra, ki ima trojčke pa je samo v Kolinski dobila cenejšo hrano,drugače pa čisto nič. Še na občini, kjer so podarili vsaki mamic ob rojstvu otroka nekaj denarja (70.000sit) je izpadla ker je rodila tri tedne prej kot so to začeli izplačevat.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
14.4.2007 14:37:36   
pikceva
Pozdravljene,

Ni kaj, ni ravno veliko ugodnosti. V naši občini pa dobi vsak novorojenček starih 100.000 sit, kar sigurno pride precej prav. Za drugo pa ne vem.


(odgovor članu jana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "ugodnosti" za dvojčke
15.4.2007 21:04:47   
alpog
Tuš ima neke akcije "za pol leta pleničk". Ne vem pa, po katerem kriteriju se to gre - ali pa jih dobijo vsi dvojčki user posted image . Kolinska pa je v "mojih časih" izdajala propustnice za njihovo tovarniško prodajalno, kjer so lahko kupovali le njihovi uslužvenci. Zdaj pa je itak vseeno, ker je ta prodajalna odprtega tipa.
Za kakšne druge ugodnosti pa ne vem. Jaz sem imela trojčke, pa smo se takrat kar precej zanimali in pošiljali prošnje na podjetja, pa je bilo vse skupaj zaman. Nimam komentarja!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?