|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...ujela vlak......????
16.7.2012 11:00:06   
*Aura
Pozdravljene pupe,

ufff, pa spet sem tam pri ovulaciji in možnosti zanositve. Mož je jemal 2 meseca klomifen, jaz pa sem pila zadnji mesec čaj krvomočnice.....test ovulacije sem delala in mi je pokazal dve črtice, vendar mož je celo noč delal in tisto večer ni bilo nič od telovadbe :), pa sva drug dan popoldan in zvečer. Merila sem si tudi drug dan hormon s Clearblue in mi je padal, saj je bila druga črtica komaj komaj še vidna.....Upam, da sva ujela vlak ta pravi cajt...na škatlici piše, da po največji vrednosti hormona nastopi ovulacija 24-36 ur.....če prav razumem meni je vrednost hormona padala in .....ko druge črtice ni več nastopi takoj ovulacija? Ne? Oz. v kolikem času nastopi in koliko časa traja???
Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.7.2012 11:56:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Aura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 12:51:35   
mateyka
kaj se pa zgodi če moški jemlje klomifen? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 12:54:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kaj se pa zgodi če moški jemlje klomifen? user posted image


To tud mene zanima user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 13:30:47   
MioBambino

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kaj se pa zgodi če moški jemlje klomifen? user posted image


To tud mene zanima user posted image


Mene tudi.user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 13:31:44   
*Aura
Ha ha, ha, punce...ne se smejat...ginekolog mu je predpisal Klomifen (ker baje pomaga pri kvaliteti sperme in pri številu živih spermijev.) Lahko ga jemljejo tudi moški :).


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 13:36:26   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *Aura

Ha ha, ha, punce...ne se smejat...ginekolog mu je predpisal Klomifen (ker baje pomaga pri kvaliteti sperme in pri številu živih spermijev.) Lahko ga jemljejo tudi moški :).




Le zakaj bi se smejal. Možno. Celo življenje se učimo. In če ginekolog tako pravi, potem to drži. Nima zastonj tega naziva. Upam no, da ni kakšen "zdravniški kiks". Grem brskat po netu user posted image

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 14:19:31   
mateyka
svašta, kaj vse ne zvem - Tippi povej kaj pravi stric google user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 14:32:14   
Tippi
Bemtiš, nič nisem našla. Sem pa našla eno zdravilo, ki ima iste sestavine kot klomifen, pa izrecno piše v navodilih, da jih ne smejo jemati otroci in moški. user posted image bom brskala še naprej user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...ujela vlak......????
16.7.2012 14:37:24   
Tippi
Tole sem našla:
http://www.zdravila.net/nujna/Navodilo%20za%20uporabo_Clomid.pdf

in še kopiran stavek iz članka
Tega zdravila ne smejo jemati otroci, mladostniki, moški ali ženske, ki so že prešle menopavzo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 7:16:25   
limonca*
Tale tvoj G se je defenitivno zmotil.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 7:53:01   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Tale tvoj G se je defenitivno zmotil.


Jaz stara detektivka user posted image tudi ni nič našla. Zdaj me pa že zelo močno zanima, kaj je s tem. Upam, da se bo avtorica javila in sporočila user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.7.2012 8:01:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 8:04:31   
Tippi
Aha Minka! Zgleda da je res nekaj na tem. Hm.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 9:24:27   
*Aura
Evo mene.....s kratka ni učinkovalo, ker sem danes SPET dobila menstruacijo.....
Ginekolog mi je zagotovil, da ga lahko jemljejo tudi moški, saj pri njih znatno poveča gibljivost spermijev. Mož je tablete jemal 2 meseca zapored, vsak mesec pa s 5 dnevno prekinitvijo. Zadnjič je bil njegov spermiogram kar slab, čeprav sumi, da so bile krive za to medicinske sestre (saj je opazil, da je njegov vzorec stal na mizi 1 uro, preden je šel dalje v analizo. Znano pa je, da spermiji živijo menda do3 ure na zraku..... Prvi spermiogram je namreč pokazal povprečne rezultate, ponovit pa ga je moral, ker ni bilo zadostne količine sperme....S kratka, v četrtek gre spet v ambulanto...vam bom znala povedat, če je Klomofen kaj pomagal :).

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 11:06:21   
ronja
Auri, če sta oba zdrava in zelo plodna, potem so tile plodni dnevi bolj tako-tako - ni to glih metoda kontracepcije, mislim;). Oz. baje je, samo ne dela prav dobro;). Bila sem 5x noseča, pa vsaj za 3x vem, da ni bilo med plodnimi dnevi;). Samo ima očitno on neke hude semenčice, meni so pa tudi zgleda zelo všečuser posted image . Tako da: lahko rata tudi takrat, ko naj bi bile možnosti praktično nič, seveda je pa lahko tudi obratno: da ne rata čeprav na plodne dni...

Kar se klomifena tiče: ne vem, kaj točno ima not, napiši, če mogoče kaj vem o tem hormonu.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 11:35:20   
*Aura
Ohhh Ronja, če sta oba zdrava in plodna....očitno nekaj ni v redu pri naju...ali pri meni, ne vem...Že leto pa pol delava na temu, pa nič, tudi najstnica nisem več, kmalu bom imela 35....zadnjič mi je ginekolog rekel, da če do septembra ne bo nič, me bo poslal v Ljubljano na dodatne kontrole....
Meni vse skupaj že dol pada...najraje bi za kako leto vse to odmislila, ampak kaj ko nimam več 25 let in nimam več kaj čakat in odmislit. Danes sem prav na dnu...bo že jutri boljše...bo moralo bit.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 12:40:21   
limonca*
Jaz ti predlagam, da ti jemlješ klomifen, partnerju pa kupi cink in selen (mogoče še vitamin E in l-carnitin) ali pa astasan, ki naj bi povečal gibljivost spermijev.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 12:48:18   
ronja
auri, user posted image ! Danes je tak dan - čuden... (sicer 2/3 otrok sta pridni, 1/3 je pa prisesana name in se ne pusti odložit) Jutri bo boljše.

Glede na to, da ti je g. dal do sept. čas - kaj pa če bi vsaj čez poletje vse skup odmislila, pa poslala v tri krasne, pa bo, kar bo. Izgubit tako nimaš kaj - če ne bo, bosta tako morala prit v LJ, če bo pa itak super:) Lahko imata pa vsaj eno lepo poletje... Ne mislim, da j eračunanje ovulacije ipd... brezveze ali da je problem vedno to, da se ne sprostita in vem, da vsi pari, ki težko čakajo pusek, sovražijo besede "sprostita se" - in nisem mislila tega tako. Mišljeno je bilo zato, ker maš vsega poln kufer - da si malo odpočiješ pred tahudimi borbami, če bojo potrebne oz. pred nosečnostjo, če bo vse po sreči:). Da si malo nafilaš baterije...

Ti pošiljam en velik virtuani objem in vso svojo plodnost/karmo, pa nič svojih problemov v nosečnosti, ok? Ti želim, da čimprej zagledaš user posted image in da bo vse super in ti ne bo nič slabo - čeprav verjamem, da bi ti bilo vseeno, tudi če bi ti bilo samo, da bi ratalo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...ujela vlak......????
17.7.2012 13:52:53   
*Aura
Hvala Limonca, bom poskusila, ja. Kaj Klomifen ti mora predlagati obvezno ginekolog?  Mojemu pa bom sigurno kupila te vitamine.....hvala.
Joj Ronja, tvoj komentar me je spravil v solze... hvala ti, res si zlata. Ja, zelo težko je odmislit in uživat v poletju...saj sama sebe prepričujem neprestano, ma so dnevi, ki sem dol, in danes je eden od teh. Čeprav sem si namerno polnila dneve pred pričakovano menstruacijo, v upanju seveda, da je ne bo, .....da ne bi toliko na to mislila,...tisti, ki je probal ve.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 7:25:23   
limonca*
Tole so priporočene doze za moške:
Vit E 800 mg (antioksidant)
L-arginin 500 mg (za nasplošno boljše celice)
Vit C 1000 mg (znižuje DNK okvare spermijev)
L-karnitin 250 mg (gibljivost spermijev)
Q10 60 mg (antioksidant)
Cink 15-60 mg
selen 100-200 mcg (krhkost spermijev)

Predvsem naj jemlje cink in selen, mogoče še l-karnitin, ostalo pa po želji. Mogoče bi na začetku probala samo s tem, če ne bo boljše pa potem še ostalo.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 9:09:42   
*Aura
Wow Limonca...hvala ti, res!!!!!!!!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 9:13:13   
*Aura
Limonca.....ma to naj bo njegov dnevni odmerek? Kje pa vse to kupim, v lekarni? L-arginin...si mislila L-karnitin?

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 9:27:10   
astrid1
Mogoče je boljše, da kupiš kar Astasan, ker boš težko dobila vse tole pri nas v lekarni. Sama sem jemala tudi določene dodatke, ki sem jih dobila iz Anglije, ker jih pri nas ni.

http://www.sensilab.si/Products.aspx/Details/astasan

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 10:26:30   
*Aura
Hmmmmm...mogoče pa res, kaj za Astasan je bolje, da se posvetujem z ginekologom ali ni potreba.....?

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?