|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   **** V pričakovanju + **** - 2.del
24.4.2009 11:47:29   
tassika
Evo odpiram naš 2.del, smo pridne in veliko čvekamouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
24.4.2009 11:50:23   
tassika
user posted image user posted image
     IME:                  STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +
user posted image
 
01. U*                        27                    Tržič                   19.04.2009
02. Pilotina            (19.9.79) 29      ok.Portoroža         27.04.2009
03. *Manca*          (13.05.85) 23      ok.Kranja            xx.xx.2009 ?
04. zvesta             (24.10.79)29        Lenart                xx.07.2009
05. MAŠKA             (31.5.75) 33       ok.Celja                xx.05.2009
06. Strumf             (20.5.82) 26       ok.Brežic               xx.xx.2009
07. Fargesia                26                ok. Ljubljane         xx.xx.2009
08. Tinuška            (17.1.82) 27       Ljubljana              xx.xx.2009
09. lorelai28               22                  Ljubljana              30.04.2009
10. Zvezdica1980       28                  Velenje                19.04.2009
11. Miniko                                        SV.Štajerska         xx.xx.2009
12. Nincrli                    24                 ok.Maribora          xx.xx.2009
13. mića                                                                       
14. soncek_25       (12.01.80) 29     Zasavje                xx.xx.2009
15. kejti                 (21.02.73) 36     Celje                     xx.xx.2009
16. polmaja                 36                                              xx.xx.2009
17. Kaya88             (22.12.88)20       Voličina                xx.xx.2009
18. barvar                                                                      xx.xx.2009









SREČKE NOSEČKE user posted image
 
user posted image
 
  IME:                 STAROST:         KRAJ:      PREGLED: PDP:                                    
01. MalaMravljicauser posted image  12.10.78 (30)  Nemčija  po 1.maju    02.10/2009
02. Maj2009user posted image      18.06.84 (24)  Ok.Domžal    24.4.       02.10/2009
03. Rižko user posted image           20.06.82 (26)  Celje             26.5.       13.10/2009
04. Nogavica user posted image    18.05.77 (31)   Maribor                       20.10.2009
05. Sašaš              02.01.80 (29)  Vrhnika                        20.10.2009
06. Drobtinica       28.9.79  (29)    Maribor     19.5.          28.10.2009
07. Nea_Teja user posted image         33               Cerknica       
08. Maxy                     30               Ljubljana                
09. Tassika          12.8.83 (25)       Domžale 22.5. 15.5NS23.11.2009
10. mariee            04.05.83 (25)                      18.05.       29.11.2009




Pomembne informacije:
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica
5. Vse o nosečnosti
6. Čas nosečnosti
KLIK
7. za vse, ki še čakamo +
KLIK

8. Velikost ploda po mesecih
KLIK

1 mesec    0t0d   do  4t4d
2 mesec    4t5d   do  9t1d
3 mesec    9t2d   do  13t5d
4 mesec    13t6d  do  18t3d
5 mesec    18t4d  do  23t0d
6 mesec    23t1d  do  27t4d
7 mesec    27t5d  do  32t1d
8 mesec    32t2d  do  36t5d
9 mesec    36t6d  do  40t  

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 8:12:39   
maj2009
dobro jutro punce! joj kolk ste pridne, kar drug del že user posted image user posted image user posted image
ja v petk sm mela pregled in je vse ok, prvič sm slišala kako mojmuuser posted image bije srčk! sm bla čist ganjena, zmerla mi je trebuh 17 sam ne vem česa? se mi pa zdi po tabeli v mat. knji. da imam kar velik trebuh za 18t. no včasih že kaj čutim čist pod popkom tko da komaj čakam brce, da bova začela komunicirat z najinimuser posted image . uz ja ni nč delala, uprašala me je kako sem kaj z zdravljem, zredila sem se po njihovi tehtnici 2,4 kg (domača kaže 3,5).
nisem se vam javla ker sva v petek letela na obalo se martinčkat, sva šla v izolo kjer imamo stanovanje in je blo prou luštno. učeri sva pa zvečer prišla domov, tko da s rekla da dons morm pa hitr ustat in vas prebrat in kaj poročat. naslednji pregled je 20.5. morfologija komaj čakava, da izveva spol najingauser posted image . ne bova mogla zdržat da nebi vedla, samo sva pa rekla da ne bova nobenmu povedala.

pozdravček!!


_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 8:36:32   
tassika
Jutro punce, jutro maj. Lepo da sta uživala, jaz sem nažalost priklenjena na domači kraj, drugi teden greva še stornirat dopust, potem pa bova videla. Če mi ne bodo podaljšali bolniške (komisija baje ful zavrača letos) bova šla pa v maredo rit namakat za kakšen teden, ne vem če si upam z vsemi mojimi slabostmi in ostalim na letalo. No ja bo pa grčija čez kakšni dve leti v troje.

Nič danes pa greva malo k meni domov, potem bova imela kosilo in potem greva popoldne še k sestri od mojega na obisk, je tako lepo vreme, da je groza, kje pa je kakšen sončekuser posted image

Aja midva bova tudi vprašala za spol, samo jaz ne vem če bom lahko tiho, pomoje da ne, sicer mi je pa vseeno če vsi vejo, saj bodo itak potem presenečeni ko bodo gledali komu bo podoben in koliko lasko bo imel/a ali ne imel/auser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 27.4.2009 8:38:45 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 9:29:27   
malaMravljica
iiiii, Soncek welcome back, sedaj 1+1 in nic vec 1v2. In danes zjutraj sem se spomlna, da mi je Soncek napovedala puncko in je rekla, da se zanasa na nosecniski hormon. uff, se dobro, da mi je tocno tisti dan napovedala, ker kaksen dan kasneje ne bi vec veljajo, nas Soncek ni vec nosecka user posted image user posted image   je pa mamica, kar je se veliko lepse.

Tassika, ja saj vem. Jaz razmisljam o vozicku rabljen ali poceni na netu kupljen, kosara pa sploh rabljena, v tistih parih mesecih je pa res nihce ne obrabi. Lupinico bom pa novo, ker baje, ce je bila ze v nesreci ni vec tako varna, moj bejbi bo pa v lupinici zagotovo obiskal vsaj 4 drzave in zato tukaj ne mislim sparat. Pa se 80 eur me pa res ne bo konc.

Maj, cestitke za pregled. Kaj pomeni mira tvojega trebuha se mi sanja ne, meni ga se ni izmiril. Ja kako vas pa vagajo, da ste vse manj tezke pri zdravniku kot doma. Men je pa ze zadnjic rekel, da sem sla s kg gor, pa sploh ni res, sam kaj ko tam me da na vago obleceno, pa se tiste 3 kg minusa mi uposteva kot zacetno tezo. heh, tko pa nimam sans, po moji tehtnici sem sla do danes tocno 0,6 kg gor.  PA sele na tem pregledu si srcek slisala, ma ti ubozica no, so te prikrajsal za tako lep zvok, to pa res ni fer. A ni lepo, ko mu srcek bije, men ga da vedno poslusat, od prvega pregleda ze, sam pol padem cist not in pozabim vprasat kar imam pripravljeno.

Za spol pa midva trenutno ne misleva vprasat, se lahko spremeni, samo sedaj mi je lepse ostati v pricakovanju. Pa se tolk dela imava z imeni, punce moj predlog za puncko ne pride naprej pri mojem, jaz sem pa polovicno upostevala njegovo zeljo pri fantku.


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 10:45:31   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika
Aja pa pozabila sem povedat, da me je včeraj klicala sestra od mojega in je bila ful vesela in je rekla, da bo še cunjce prišparala zame, samo povedat moram v kateri barvi naj špara a v modri ali roza, ona ima namreč vse. No po dolgem času je bil spet nekdo vesel in sem bila ful dobre volje.
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

Jaz sem ravno in porocnega salona.. Sem si zadnjic poskusila porocno oblekouser posted image  Malo sem razocarana sicer ker so rekli,da jo bodo popravili ampak je se niso.. Tako,da grem v torek se enkrat.
Drugace pa je obcutek bil fenomenalen
user posted image
Oooo.. pilotinca a si back?
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 10:46:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Tassika, hvala za info.
jooooj revica, verjetno se sedaj ornk dogaja. Upam,da je ze cez in ze carta.
Ta Soncek me je danes tako v solze spravil, ze cel dan jokam, ko se spomnim nanjo, ena velika cmera sem ratala odkar sem noseca.
kako šele jaz zdle jokam ko vas berem ,kako ste navijale zame ,res hvala vsem .

Joj jokica ,sem še dobro da je moj šel k atiju in mali spi(že od 8huser posted image ) jaz pa berem in se jokam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 10:46:42   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

sonček_85...te razumem...jst sm mela ss lani julija in sm upala na pluska že oktobra, še posebej, ker sem mela septembra HSG in baje, da je tkoj po HSG-ju še več možnosti...pa se ni izšlo

midva sva dve leti v pričakovanju najinega malega zakladka...2007 pred poletjem sva se odločila, da preneham s KT...in ker ni bilouser posted image  sem dobila prve tri škatlice klomifena novembra 2007...pol sm marca 2008 mela laparoskopijo, pa spet klomifen in sem junija zanosila...sledil je ss in sem od oktobra 2008 spet na klomifenu...decembra sem prekinila, ker dragega ni bilo doma...no, spet jemljem klomifen od februarja dalje, ker je dragi prišel domov user posted image ...in zdej končujem z junijem in ne dobim več klomifena, ampak greva v neplo. amb. in da vidimo, kaj bodo tam rekli
vmes, ko nisem jemala klomifena, sem bila brez user posted image

a si ti tudi brez user posted image ?

sonček _25user posted image nene jaz nisem

se zgodi si se zatipkala user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 10:47:22   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mariee

OOO Sonček!!!!

Super da si se javila. O potem si imela pa dobro babico, če nisa bila nič šivanauser posted image user posted image Veselo se cartajte še naprej!!!!!

ja res je pa masiranje presredka po moje in pitje čajčka da sem se lepo odpirala,a ga bo katera pila ji ga lahko dam k ga ne potrebujem sedaj več
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

iiiii, Soncek welcome back, sedaj 1+1 in nic vec 1v2. In danes zjutraj sem se spomlna, da mi je Soncek napovedala puncko in je rekla, da se zanasa na nosecniski hormon. uff, se dobro, da mi je tocno tisti dan napovedala, ker kaksen dan kasneje ne bi vec veljajo, nas Soncek ni vec noseckauser posted image user posted image   je pa mamica, kar je se veliko lepse.
user posted image user posted image user posted image faca si

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 10:50:18   
sonček85
in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 11:08:24   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



ja kaj,sedaj ko si mami si pa lahko take nesramna al kaj user posted image user posted image

das gor tako lepo slikco, tako majhnega, tako lepega, tako cartkanega in tako novega dojencka. Povej mi, kako naj sedaj jaz recimo cakam do oktobra, da tudi dobim nekaj takega. Jooooj Soncek no, tako je lep tvoj zakladek, a ga hodis kar gledat ko spi a ne da, je pravi balzam za ocke.

ej, cajcek bom pa jaz tudi definitivno pila. Sem brala na netu, tukaj ga zelo propagirajo in berem, da baje res zelo pomaga, sedaj si pa se ti rekla, da je pomagal, itak da ga bom pila. En dan morem it do tiste lekarne, joj kako se rece, imajo tista naravna zdravila a ves, cajcke in v to smer, morem vprasat kaj vse imajo za lazji porod. Pa to niso kaksna zdravila, to bolj deluje preko psihe, samo pri meni je delovalo na zlomljeno nogo, sem preverla.  

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 11:16:51   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



ja kaj,sedaj ko si mami si pa lahko take nesramna al kaj user posted image user posted image

das gor tako lepo slikco, tako majhnega, tako lepega, tako cartkanega in tako novega dojencka. Povej mi, kako naj sedaj jaz recimo cakam do oktobra, da tudi dobim nekaj takega. Jooooj Soncek no, tako je lep tvoj zakladek, a ga hodis kar gledat ko spi a ne da, je pravi balzam za ocke.

ej, cajcek bom pa jaz tudi definitivno pila. Sem brala na netu, tukaj ga zelo propagirajo in berem, da baje res zelo pomaga, sedaj si pa se ti rekla, da je pomagal, itak da ga bom pila. En dan morem it do tiste lekarne, joj kako se rece, imajo tista naravna zdravila a ves, cajcke in v to smer, morem vprasat kaj vse imajo za lazji porod. Pa to niso kaksna zdravila, to bolj deluje preko psihe, samo pri meni je delovalo na zlomljeno nogo, sem preverla.  
nisem misla tko-nisem nesramna-jaz vas mam rada user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem vam hotela ga samo pokazat ,ker boste ve  tudi kmalu cartale.NE BOM VEČ.user posted image
ja ko spi ga pa res gledam ves čas,je tko lepi,...
Ja ti kr kupi pa upam ,da ti bo res pomaggal ,jaz misli m,da meni je user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 27.4.2009 11:17:43 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 11:20:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Sonček85, prekrasen je ta mali sonček Aleks.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 12:33:27   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



ja kaj,sedaj ko si mami si pa lahko take nesramna al kaj user posted image user posted image

das gor tako lepo slikco, tako majhnega, tako lepega, tako cartkanega in tako novega dojencka. Povej mi, kako naj sedaj jaz recimo cakam do oktobra, da tudi dobim nekaj takega. Jooooj Soncek no, tako je lep tvoj zakladek, a ga hodis kar gledat ko spi a ne da, je pravi balzam za ocke.

ej, cajcek bom pa jaz tudi definitivno pila. Sem brala na netu, tukaj ga zelo propagirajo in berem, da baje res zelo pomaga, sedaj si pa se ti rekla, da je pomagal, itak da ga bom pila. En dan morem it do tiste lekarne, joj kako se rece, imajo tista naravna zdravila a ves, cajcke in v to smer, morem vprasat kaj vse imajo za lazji porod. Pa to niso kaksna zdravila, to bolj deluje preko psihe, samo pri meni je delovalo na zlomljeno nogo, sem preverla.  
nisem misla tko-nisem nesramna-jaz vas mam rada user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem vam hotela ga samo pokazat ,ker boste ve  tudi kmalu cartale.NE BOM VEČ.user posted image
ja ko spi ga pa res gledam ves čas,je tko lepi,...
Ja ti kr kupi pa upam ,da ti bo res pomaggal ,jaz misli m,da meni je user posted image user posted image


ma ne ne Soncek, saj sploh nisem mislila, da si res nesramna. Ta tvoj Aleks je tako lep, res no. Ko bos imela cas in nove slikce kar zalimaj se kaj gor, ves, da se bomo topile ob takem lepem dojencku pa se na nase pdp-je bomo lazje cakale in na nove pluske, teh sedaj nekaj casa ni bilo in po moje jih bo sedaj kmalu spet en kup novih noseck.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 12:34:40   
malaMravljica
ej Soncek, kako lep tickercek imas, sem ga sedaj videla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 12:36:45   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



O moj bog soncek kaksen lepotec user posted image user posted image user posted image user posted image  Cisto po mami,ne ? user posted image
Jooooj... kako bi ga objela user posted image  Daj mu enega lucpka namesto mene.


Grem na kosilo pa vam vec napisem

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 12:38:08   
soncek_25
Hej!
joj kolk gredo te strani hitro nsprej,sploh ne dohajamuser posted image
Soncek_85 še enkrat čestitke za prekrasnega sinčkauser posted image
Pilotina...ja, jaz sem brez M, ampak šele sedaj po splavu, prej je še nekako šlo, pa itak med klomifenom je bila kar redna, nekje med 28 in 30 dni. No, sedaj morm tko počakat do sredine maja, da vidim kaj bo, potem pa grem spet nataj v leonišče in mi bo verjetno dala cyclo p. (a med jemanjem teh tablet lahko zanosim, ali delujejo kot kontracepcija?). Najbolš, da se sedaj do junija čisto sprostiš, pa bo sigurno ratal...sej vem, da je lahko rečt in težje narest, ampak lahko pa poskusiš....držim pesti zateuser posted image

Maška, če ti povem po pravici ne vem več kaj je s to sluznico, en reče tko, drugi spet drugače. Men je prejšnji ginekolog, ki mi je tut reku, da je tanka sluznica reku, da lahko vseeno zanosim in bo vse ok, v leonišču pa mi je rekla, da ne, ker je sluznica tanka in je lahko spet ss, ker se tarodek ne more vgnezdituser posted image in zato naj bi dobila hormonske tablete, da se mi spet vzpostavi naravni ciklususer posted image
Jaz tudi pijem krvomočnico (tudi pred 1 nosečnostjo), mogoče mi res pomaga odebeliti sluznico, čeprav sem jo tudi po splavu takoj začela pit, pa ni bilo učinka, bomo videli, mogoče se zadeva res popravi.

drobtinica čestitke za NS!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 13:19:37   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Sonček85, prekrasen je ta mali sonček Aleks.user posted image user posted image user posted image
user posted image hvala

twixy.je cel ati ,še  cartkane grimase dela kot ati ko spi user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 13:19:39   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



ja kaj,sedaj ko si mami si pa lahko take nesramna al kaj user posted image user posted image

das gor tako lepo slikco, tako majhnega, tako lepega, tako cartkanega in tako novega dojencka. Povej mi, kako naj sedaj jaz recimo cakam do oktobra, da tudi dobim nekaj takega. Jooooj Soncek no, tako je lep tvoj zakladek, a ga hodis kar gledat ko spi a ne da, je pravi balzam za ocke.

ej, cajcek bom pa jaz tudi definitivno pila. Sem brala na netu, tukaj ga zelo propagirajo in berem, da baje res zelo pomaga, sedaj si pa se ti rekla, da je pomagal, itak da ga bom pila. En dan morem it do tiste lekarne, joj kako se rece, imajo tista naravna zdravila a ves, cajcke in v to smer, morem vprasat kaj vse imajo za lazji porod. Pa to niso kaksna zdravila, to bolj deluje preko psihe, samo pri meni je delovalo na zlomljeno nogo, sem preverla.  
nisem misla tko-nisem nesramna-jaz vas mam rada user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem vam hotela ga samo pokazat ,ker boste ve  tudi kmalu cartale.NE BOM VEČ.user posted image
ja ko spi ga pa res gledam ves čas,je tko lepi,...
Ja ti kr kupi pa upam ,da ti bo res pomaggal ,jaz misli m,da meni je user posted image user posted image


ma ne ne Soncek, saj sploh nisem mislila, da si res nesramna. Ta tvoj Aleks je tako lep, res no. Ko bos imela cas in nove slikce kar zalimaj se kaj gor, ves, da se bomo topile ob takem lepem dojencku pa se na nase pdp-je bomo lazje cakale in na nove pluske, teh sedaj nekaj casa ni bilo in po moje jih bo sedaj kmalu spet en kup novih noseck.
user posted image hvala
Ja samo res je že nekaj časa se ni nobena javila da je srečka nosečka user posted image In ve moje nosečke kako ste,čestitke vsem za odlične preglede user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 13:19:40   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ej Soncek, kako lep tickercek imas, sem ga sedaj videla. user posted image user posted image user posted image
hvala user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 13:26:28   
twixy
Evo mene nazaj user posted image

Zadnjic sem kupila vse kar sem napisala user posted image user posted image  Sla sem iskat jedilnike in so mi norooo vsec user posted image  Tudi z cvetlicarko sva se vse zmenile, poiskale sliko sopka! Tako,da ga gre od dragega prica zjutraj pred poroko iskat. Pol sem se sla z njo tam kjer se bo vse odvijalo, sva se se tam zmenile glede dekoracije. Je res super, bo vse ona naredila tako,da jaz vec nic ne rabim skrbet. In samo upam,da bo vse tako kot zelim user posted image
Pol pa sem sla se po vazice.. Ampak sem vzela ene druge kot je bilo na zacetku nacrtovano (je bilo tistih premalo user posted image )

Ju3 pa se grem na probo - mislim,da je ta zadnja pred 9.5.. Ta teden se bo kar naporen, moram se nekaj stvari uredit za zenina in mojo prico.
Naslednji teden pa dam mozgane na off in samo cakam dan D user posted image

mM a ves,da sploh nisem zadnjic imela casa,da bi kaj pojedla!! Kaj sele,da bi martinckala user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 14:21:17   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Sonček85, prekrasen je ta mali sonček Aleks.user posted image user posted image user posted image
user posted image hvala

twixy.je cel ati ,še  cartkane grimase dela kot ati ko spi user posted image user posted image



Sonček... kolk je lepi tale tvoj Sončekuser posted image user posted image user posted image .

Ko sem videla prvo slikico, ki jo je ena prlimala gor, tisti dan ko si rodila, sem že videla, da je cel ati, ki ga sicer ne poznam, sem pa v album pokukala.

Lepo se cartajte še naprej! user posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 15:43:24   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

nisem misla tko-nisem nesramna-jaz vas mam rada user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem vam hotela ga samo pokazat ,ker boste ve  tudi kmalu cartale.NE BOM VEČ.user posted image
ja ko spi ga pa res gledam ves čas,je tko lepi,...


sonček85, saj menda nisi tega mislila resno. Da nas prikrajšaš za fotografije tega srčka.  Ti nas kar zasipavaj z njegovimi fotkami. Bomo lažje čakale na svoje. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 16:14:36   
sonček85
twixy:super ,še malo ,še malo
user posted image user posted image user posted image

joj sedaj pa že naša rižkoo uživa 3 dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MAŠKA.ja res je ,celi ati ,hvala .Saj je tudi zaspanček tak k ati user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 16:14:38   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

in še ena slikca  ,da boste kmalu cartale takiga  cukerčk kot je Aleks ,samo ,da bodo vašiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

nisem misla tko-nisem nesramna-jaz vas mam rada user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem vam hotela ga samo pokazat ,ker boste ve  tudi kmalu cartale.NE BOM VEČ.user posted image
ja ko spi ga pa res gledam ves čas,je tko lepi,...


sonček85, saj menda nisi tega mislila resno. Da nas prikrajšaš za fotografije tega srčka.  Ti nas kar zasipavaj z njegovimi fotkami. Bomo lažje čakale na svoje. user posted image
user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?