|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   +.....
23.8.2007 18:38:01   
florita
Punce kot že veste sem v ponedeljek zagledala user posted image . Zamujala mi je 1 dan, in se naredila test.Seveda je bilo veselje nepopisno. Potem sem imela 2 dni izcedek, sedaj ga ni že 3 dni. Občasno me špikne tam spodaj a je to normalno? Na kaj naj bom sedaj pozorna? G imam šele 30.8. Kaj pa če je IMN? Kaki so prvi znaki, da nekaj ni uredu?

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: +.....
23.8.2007 18:57:16   
crci06
Kakšni so znaki, da nekaj ni v redu? Ne išči jih. Če kaj ni v redu, se že pokaže.
Vse je normalno, dokler se ne pojavi kri. Veliko krvi. Takrat je pa potrebno poklicati k zdraviku.

Pa srečno!
Uživaj vsak dan posebej!
Joj, men je bilo tako lepo bit noseča... ja, saj zdaj z user posted image  mi je tudi!

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: +.....
23.8.2007 19:03:54   
Anonimen
Ko sem bila jaz v bolnici, je bila sprejeta punca, ki je krvavela v trebušno votlino. Šele po UZ so ji odkrili, da je IMN.

Predvsem ne išči teh znakov, pa bo.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: +.....
23.8.2007 19:39:54   
tinkamiška
O.K. bom zdej napisala za moj IMN, ampak ne za to, da bi delala paniko...ker najverjetneje je vse vreduuser posted image

Jst sem se prav fino počutila in nič nisem krvavela, bilo mi je slabo,...v glavnem tako kot mora bit, oziroma je lahko. Bila sem noseča 7tednov in pol, pa so se začele bolečine samo na levi strani in so postajale vedno hujše. To ni špikanje ampak taka topa bolečina,ki ne popušča. V bolnico sem bila sprejeta, ker so na UZ ugotovili, da je IMN. Krvavela sem v trebušno votlino, nekam med membrane, zato ni bilo opaziti krvavitve. To je baje redek slučaj.

Če se ti bo zdelo, da te boli in boš imela slab občutek, je najboljše, da pokličeš G ali greš na samoplačniški UZ, toliko, da se boš pimirilauser posted image

Vse dobro ti želim

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: +.....
23.8.2007 20:51:48   
GoYa
Čestitke za user posted image  in misli pozitivno.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: +.....
23.8.2007 21:00:26   
Anitka
Florita tudi jaz ti čestitam in svetujem le pozitivno razmišljanje. Držim pestke, da je vse o.k.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: +.....
23.8.2007 21:22:56   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Florita tudi jaz ti čestitam in svetujem le pozitivno razmišljanje. Držim pestke, da je vse o.k.



tudi jaz,user posted image  Florita!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: +.....
24.8.2007 9:27:32   
lana38
florita user posted image user posted image user posted image !
Kaj za user posted image  iščeš, da bi bilo kaj narobe? Sprosti se!
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: +.....
24.8.2007 11:03:00   
anadejka
IMN baje tako hudo boli da je ne moreš prezret.
Zato ti samo brezskrbno uživaj in se ne sekiraj.
Čestitke za user posted image  in bodi srečna!!!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: +.....
24.8.2007 11:45:13   
andreja2000
florita user posted image  komaj sedaj sem zasledila,da si zagledala user posted image ,ja super in čestitke!

Vem,da se pojavijo z user posted image  skrbi,vendar je bolje o tem čim manj rzmišljat.Tvoji znaki trenutno niso zaskrbljajoči,tudi mene je špikalo,če pa bi bila bolečina premočna,ali bi prišlo do krvavitve,potem pa kot so ti že punce rekle brž k zdravniku.
Vse lepo ti želim !user posted image  Srečno user posted image !

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: +.....
24.8.2007 12:08:21   
tosja
Čestitke user posted image  user posted image  user posted image  ne išči znakov, ki jih ni!!!
Saj 30.08. bo hitro. Vso srečo user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: +.....
24.8.2007 15:11:54   
florita
Punce hvala za vse spodbudne besede, bom odmislila na vse in se probala sprostiti.

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?