|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + ali - ?
29.11.2011 10:44:55   
Žabica86
Pozdravljene,

sem čisto, čisto nova tukaj na forumu! user posted image Spremljam vas že kar nekaj časa !

Tudi jaz čakam te črtice! user posted image bi morala dobit med 1. in 5.12.2011, ker imam neredne in nikoli ne vem kdaj me preseneti ! In ker je ta mesec prvi v katerem poskušam zanosit sem se vam pridružila, da si lahko skupaj držimo pesti in se tolažimo !user posted image

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: + ali - ?
29.11.2011 10:50:52   
lenčy
vso srečo ti želim!! nam je v prvo ratalo in sem bila prav tako nestrpnauser posted image potem sem si pa še dva meseca govorila, da res še ne morm bit noseča, testa pa nisem hotla še delat, da ne bi bila razočarana. no in potem končno naredim test in +, js pa že skor 3 mesece nosečauser posted image
samo ne sekiraj se preveč, pa bo ratalo!

< Sporočilo je popravil lenčy -- 29.11.2011 10:52:15 >


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: + ali - ?
29.11.2011 11:13:55   
Žabica86
Ej lenčy !

Čestitam ! Upam, da tudi meni uspe . Sicer sem imela težave in ss pred letom in pol, in je ginekologinja takrat rekla, da se boma kar namučla, ampak ... saj veš kako je ! Lahko pa da me preseneti in bo res v prvo ! user posted image

Je pa res, da sem prebrala vse te forume in sem si včasih mislila, pa kako te lahko želja prepriča v kar neke simptome !!! Uffff in sedaj sem že jaz v tem ! user posted image

Vse imam : od napihnjenosti, vseh vrst slabosti, bolečih prsi , itd, itd. ! user posted image

Tako da vas sedaj končno razumem !!! Bise kar reklo : dobrodošla v klubu !



(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: + ali - ?
29.11.2011 11:16:58   
*bobika*
žabica 86 pojdi na temo upajmo skupaj- pričakujemo decembra..

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?