|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konzilij julij in avgust 2011
11.7.2011 14:01:27   
Anonimen
pozdravljena dekleta
bi prosila za informacijo če katera ve ali v juliju zaseda konzilij in kdaj?Kaj pa v avgustu kdaj zaseda konzilij?Če ima katera ta podatek mi naj prosim javi.

Lep danuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konzilij julij in avgust 2011
31.7.2011 6:58:06   
Anonimen
mene tut to zanima, a si že kej zvedla? sam pomoje imajo dopust, tko da bo še trajal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konzilij julij in avgust 2011
3.8.2011 11:51:31   
Anonimen
Hej punce, jaz bi imela nekaj vprašanj glede postopkov umetne oploditve v Leonišču v Ljubljani. 

Ginekologinja je že v sredini julija dala papirje naprej na konzilij za postopek ICSI. Baje, da je prvi konzilij šele septembra. Ali se slučajno katera od lani ali predlani spomni, kdaj približno so konziliji v tem času? Takoj v začetku septembra ali se bom še kar načakala? Pa tudi kaj naju najprej čaka? Razgovor pri IVF koordinatorju? Ali prej kličeš za zaporedno številko in čakaš prvi dan menstruacije al kako?

Najlepša hvala že vnaprej za odgovor!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konzilij julij in avgust 2011
3.8.2011 16:26:12   
Anonimen
oj,
jest sm oddala papirje že junija, pa sm pozabla prasat kdaj je konzilij, tko da tut čakam.
sm pa naročena konc septembra še na pregled, pa sploh navem zakaj, baje da zarad unih izvidov hormonskih. Tko da jest tut navem kaj sledi naprej. A maš ti tut še kksn pregled po tem ko si oddala za konzilij?

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konzilij julij in avgust 2011
4.8.2011 9:19:12   
ribica77
Nimam več nobenega pregleda. Imam že hormone pregledane. Midva sva oba z možem dobila še napotnico za odvzem krvi za spolno prenosljive bolezni in je sestra predlagala, da greva konec avgusta, prej nima smisla. Te izvidi veljajo eno leto, potem moraš spet it... To sem uspela izvedet. Me pa blazno zanima kdaj lahko pričakujem papirjeuser posted image  Kdaj bodo šle stvari naprej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konzilij julij in avgust 2011
4.8.2011 18:21:09   
Anonimen
oj,
sj midva sva šla tut dat kri za spol. bolezni, jest sm mogla jt pa še pol 3-6 dan ciklusa kri dat. Bi blo treba mau poklicat pa prasat, kdaj lahko pričakuješ. Pr nama bo vrjetn še kasnej, ker morm jt še konc septembra na pregled zarad teh hormonskih testov.

najbolš da pokličš pa prašaš, ali greš v prvi postopek?

(odgovor članu ribica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: konzilij julij in avgust 2011
5.8.2011 12:08:43   
ribica77
ja, prvi postopek bo. Zato sem pa najbrž tako zmedena in mi ni nič jasno in bi rada že danes vse vedela user posted image  Najbrž bom konec avgusta res poklicala in vprašala kdaj lahko pričakujem pošto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: konzilij julij in avgust 2011
5.8.2011 18:09:08   
Anonimen
pol sva pa na istem, jest tut prvič. jest tut usak dan v nabiralnik gledam pa upam da pride pošta.
sporoč ko boš kaj zvedla , da vem da pol tut jest počas na vrsto pridm. prov ubija ta čakanje.





(odgovor članu ribica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: konzilij julij in avgust 2011
11.8.2011 13:16:16   
Anonimen
ribica77, a je pri tebi kaj novega, pri meni nič :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: konzilij julij in avgust 2011
11.8.2011 13:39:16   
ribica77
Ne. Ampak do konca avgusta kot kaže ne bo nič. Čez ene dva tedna bom malo poklicala in vprašala kdaj naj bi bil konzilij in kdaj lahko pričakujemo pošto...  Upam, da bo čimprej. Javi, če bo kaj novega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.8.2011 18:53:32   
Anonimen
Ojla, punce! Ne vem, če kaj pomaga, ampak jaz sem "na čakanju" za postopek IUI, junija so mi naročili, naj počakam na septembrsko pošto... Pošta pa je prišla že prejšnji tedenuser posted image

Upam, da jo tudi ve čim prej dočakate...

(odgovor članu ribica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.8.2011 18:59:11   
Anonimen
Aja, še enkrat prejšnja anonimna... Sem na GK Ljubljana. In prvič na tej temi :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: konzilij julij in avgust 2011
18.8.2011 8:15:04   
Anonimen
ojla, hvala za informacijo, jest sm tut junija oddala, samo očitno bom mogla še mau počakat, ker nism še nič dobila :(
in kdaj pol začneš? ali ti v pismu sporočijo samo da moraš poklicat ali že kaj več?

hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: konzilij julij in avgust 2011
18.8.2011 15:03:29   
ribica77
Super user posted image user posted image  mogoče je to dober znak. Pojma nimam kak sistem imajo. Morda drugače za IUI kot IVF user posted image  Upam, da pošta pride čimprej... Tudi ta drugi anonimni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: konzilij julij in avgust 2011
18.8.2011 15:25:39   
daisy B
Za GK v LJ ko dobiš papirje iz konzilija, pokličeš za evidenčno številko in takrat ti povejo, kdaj oz. kateri mesec pokliči prvi dan M, potem pa greš na vpis 22 dan M in takrat se začne zares. Držim pesti, da čimprej dobite pošto!

(odgovor članu ribica77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: konzilij julij in avgust 2011
18.8.2011 18:53:21   
Anonimen
Ojla, za IUI sem dobila kar vabilo, da pokličem prve dni menstruacije v septembru. Zraven so navodila glede jemanja zdravil in da je prvi UZ 12. dan ipd. Recept za zdravila pa sem dobila že junija in jih že imam doma (Femara). Predvidevam torej, da je septembra že akcija user posted image . Srečno, punce!

(odgovor članu daisy B)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: konzilij julij in avgust 2011
4.9.2011 18:54:40   
Anonimen
oj, kmalu bo 1 mesc odkar je prejšna dobila pošto, tako da upam da bo kmau tudi kaj v naših nabiralnikih.
a je katera že dobila pošto med tem časom?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: konzilij julij in avgust 2011
5.9.2011 8:41:26   
Anonimen
Ojla, sem prejšnja anonimna (tista, ki je dobila pošto). Menstro sem dobila natančno 1. septembra, poklicala in sem že v postopku! Upam, da dobite pošto čim prej in pa seveda, da bodo vaši postopki uspešni!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: konzilij julij in avgust 2011
5.9.2011 13:35:03   
ribica77
user posted image  za anonimno, ki je že štartala! Good luck!!! Upam, da bo šlo vse gladko in da bo postopek uspešen user posted image

Jaz sem danes kar klicala v LJ in so mi rekli, da bo konzilij v kratkem in pošta najbrž po 20. septembru. Joj, zdaj pa še naprej čakat user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: konzilij julij in avgust 2011
6.9.2011 6:08:18   
Anonimen
o hvala za informacijo, upam da je to naša runda, pa da bo pol bl hitr use potekal

(odgovor članu ribica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: konzilij julij in avgust 2011
6.9.2011 10:35:26   
Luna*
Anonimna želim uspešen postopek user posted image . Ostalim, ki čakamo, pa najprej "čimprejšnjo pošto" user posted image  in veliko uspeha v postopku user posted image
Imam še eno vprašanje. Ali mi lahko katera pove po »kakem sistemu« dela konzilij.
Npr. 15.7. je imel zadnje zasedanje. 15.9. ima novo zasedanje.
Ali bo na zasedanju 15.9. pregledal vso dokumentacijo, ki je bila oddana od 16.7.-15.9. ali bo pregledal samo dokumentacijo za katero bo imel čas (npr. da imajo zdravniki 2h časa za konzilij)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: konzilij julij in avgust 2011
6.9.2011 10:54:40   
Rina2
Ojla, sem prejšnja anonimna (tista, ki je dobila pošto). Menstro sem dobila natančno 1. septembra, poklicala in sem že v postopku! Upam, da dobite pošto čim prej in pa seveda, da bodo vaši postopki uspešni!


Anonimna a mi lahko poveš, kak je postopek od prveg dne menstre naprej. Predvidevam da sam pokličeš in te naročijo, kateri dan in ob kateri uri prideš na UZ? So te na prvi UZ naročili točno 12 dan? ali je to mogoče odvisno tudi od dolžine cikla? Zanima me še ali potrebuješ za UZ napotnico od osebna gin.? Na navodilih sicer piše, a posebej mi tega niso omenjali, ko sem bila nazadnje tam.

Sicer pa septembra tudi mi začnemo s prvim poizkusom IUI. Sredi avgusta sem dobila vabilo tako kot anonimna naj pokličem prvi dan septembrske menstre, to bo nekje okrog 15.9. juhu! :-)

Vsem držim pesti za +

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: konzilij julij in avgust 2011
6.9.2011 18:15:44   
Anonimen
LeJo, poklicala sem 1. dan menstre. Sestra me je naročila na UZ - če imaš cikle npr. zelo kratke, ji povej, pa te bo naročila na UZ kakšen dan prej, npr. 10. dan. Sicer naročajo 12. dan, če imaš tablete oz. 8. dan, če imaš injekcije. No, jaz imam tablete, jemala sem jih od 3. do 7. dne, zdaj čakam prvi UZ. Po prvem UZ greš v sobo 105, kjer dobiš nadaljnja navodila. Napotnico za UZ sem dobila na zadnjem posvetu, takrat kot recept za zdravila. Na UZ moram prinesti to napotnico in pa obrazec za spremljanje UZ, ki sem ga tudi dobila takrat. Se že veselim prvega UZ, da vidim, kako nam gre user posted image .

Upam, da se mi čim prej pridružite!

(odgovor članu Rina2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: konzilij julij in avgust 2011
6.9.2011 18:45:18   
Anonimen
In pa hvala vsem za dobre želje user posted image , naj se tudi vam nasmehne srečauser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: konzilij julij in avgust 2011
7.9.2011 15:08:45   
Rina2
Hmmmm,  na zadnjem posvetu sem dobila recept za Femaro ne pa tudi napotnice za UZ in tudi obrazca ne.... user posted image  Bom jih morala malo povprašati, kaj je s tem...
Anonimna hvala  za info!

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?