|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   :)
9.4.2014 9:22:43   
Passion
Drage moje user posted image

že nekaj časa razmišljam ali naj vas vprašam za vaše mnenje, no danes pa le user posted image
user posted image sem imela 31.3. ponavadi mi traja 3-4dni. Četrti dan je skoraj, da ni več. Tokrat je trajala 5 dni, kar se mi se ni zgodilo, ampak ok, ciklus se spreminja user posted image pa se brez bolečin, sploh nisem vedela, da jo imam. sesti dan je ni bilo več, mi je pa bilo ze od petega dne user posted image skos slabo, vrtelo se mi je in sem v petek za štos naredila test pa je bil negativen kar sem tudi pričakovala, ker sem pač imela menstruacijo user posted image sedmi dan pa sem opazila, ko sem se obrisala svetlo rjav izcedek, ampak to samo enkrat. boo user posted image slabosti se danes niso minile, vrti se mi pa se glih tako na momente, spim pa tudi zelo slabo in v jajčnikih me špika. Vse skupaj sem pripisovala spomladi, dokler danes nisem šla na wc, se obrisala in opazila kri. Ni je bilo veliko, samo za kakšen prst. No, potem sem se pa le odločila, da vam napišem, da vidim, kaj vi menite user posted image Res je, da sva z dragim pred user posted image kar pridno user posted image , ampak ne vem ali potem sploh dobiš menstruacijo, če slučajno takrat zanosiš. Ne vem, sem brala, da so jo ene dobile, druge pa ne. user posted image Hm user posted image Punce hvala že vnaprej za pomoč user posted image mogoče gre samo za kakšno vnetje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: :)
9.4.2014 9:45:57   
jabuk
Tele krvavitve bi jaz prepisala user posted image , prav tako rjavi izcedek, ker je normalno, da ga dobis ob koncu M. So mi pa tele slabosti in vrtoglavice sumljive :)... Tako, da bi jaz na tvojem mestu, ob koncu meseca Aprila, se enkrat naredila test. :)

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: :)
9.4.2014 9:58:21   
RIJA*
čakaj....en teden po menstruaciji si ti delaš testuser posted image

potrpežljivost. saj boš opazila, če boš zanosila...zagotovo ti lahko to potrdim iz lastne izkušnje....sem dvignila 14 kilogramov do konca....

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: :)
9.4.2014 10:21:11   
Passion
jabuk, krvavitev sem imela danes, to pa je ze skoraj cel teden po menstruaciji :) ne vem, če je to še od user posted image

Rija test pa sem naridla zadnji dan user posted image pa ne me vprašat zakaj :) pač neke nove teste sem kupila, ki so bili zares poceni in sem poskusla user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: :)
9.4.2014 10:25:53   
RIJA*
ti povem, da se samo psihiraš s temi testi ob neprimernem času user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: :)
9.4.2014 10:28:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ti povem, da se samo psihiraš s temi testi ob neprimernem času user posted image


men tud ni jasno zakaj bi delal teste ko itak ni čas za to - v čem je "štos"? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: :)
9.4.2014 10:36:05   
jabuk

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

jabuk, krvavitev sem imela danes, to pa je ze skoraj cel teden po menstruaciji :) ne vem, če je to še od user posted image

Rija test pa sem naridla zadnji dan user posted image pa ne me vprašat zakaj :) pač neke nove teste sem kupila, ki so bili zares poceni in sem poskusla user posted image


Najbolje, da pocakas do konca meseca in se 1x naredis test. Sem pa nekje brala, da ce pride do vgnezditvene, da moras baje vsaj 4 dni pocakat, da test pokaze pozitivno.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: :)
10.4.2014 19:29:07   
*misi*
Meni je na prvi dan izostanka M pokazal first sign rahlo komaj vidno crtico. Popoldne sem delala CB digital in je pokazal + in 1-2tedna.
Bila sem pa 15dan po ovulaciji oz po oploditvi, da je test pokazal +.

Jaz mislim da tebe bolj daje psiha. Delanje testa po M je nesmiselno. In slabosti pridejo tam okoli 5tedna in naprej.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?