|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
11.12.2005 20:53:20   
karmy
jzt biti firbec...user posted image user posted image  ...toliko ste vložili v forum, in še vedno delate na tem, da ga izpopolnete, ter uvedli e-trgovino, in me zanima če ste plačani za to, ali imate kakšne privilegije, ko delate za to stran ali je to samo in izključno vaše veselje?

namreč nič se ne vidi da kdo kaj dela...user posted image  prej ste premikal teme, zdaj pa ne..a smo se tako poboljšal da v tapravo tematiko damo naše teme, al kako?

jzt nisem dobila še nobenega odgovora glede KŠDS - logotipa na vaši strani... niti kako napreduje, al pa karkol...



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
12.12.2005 9:27:45   
Wahoo RR
Jaz ti lahko odgovorim samo to, da moderatoji pomagamo prostovolno.
Ker nam je v veselje, zato smo se tudi javili.
kar se tiče premikanja tem, kot si omenila, ti pa lahko to napišem, da jaz osebno precej premikam. Očitno na forumih, ki jih imam jaz čez, punce še ne vedo točno kam kaj paše. Za druge forume pa nisem seznanjena.

Ostalo ti bodo pa še še napisali.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
12.12.2005 11:16:09   
puncica
Tudi jaz teme pridno premikam, če niso uvrščene v prav forum, pa seveda naslove popravljam, ker naslov npr. Ali veste...., Jst..., Prosim pomagajte... nič kej bistvenega ne povedo in tako tud iskalnik teme težje najde. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
12.12.2005 12:27:02   
Jaka RR
Plačani? Ne, v bistvu ni noben član RR teama plačan. Vesna sicer dobi neko (pre)majhno nadomestilo za dnevno spremljanje forumov. Verjemite, da je plačilo tako nizko, da bi mu le malokdo izmed vas rekel plačilo user posted image . Trenutno so z RR zaslužili samo tisti, ki so razvijali posamezne segmente portala (naredili portal na novo) + oblikovalka.

Kot veste je portal nastal daljnega leta 2001. Prvih nekaj let je povzročal samo stroške in nobenih prihodkov. V začetku letošnjega leta smo pokrili izgubo iz prejšnjih let in začeli ustvarjati +. Kot veste smo sredi letošnjega leta popolnoma prenovili portal in to je stalo kar precej. Ampak verjamemo, da je bilo vredno.

Kaj trenutno poteka:
1. popravljanje portala, da bo deloval (bistveno) hitreje. Predviden zaključek: konec leta.
2. ugodnosti za nekatere člane. Več o tem v kratkem. Predvidoma bo več znanega do konca leta.
3. nadgradnja trgovine (tako v smislu ponudbe, kot tudi v smislu delovanja).

Kje so prihodki?
- Od oglaševanja. Iskreno lahko priznam, da smo na tem področju letos naredili precejšen premik naprej.
- Od prometa ustvarjenega v RR trgovini.

Kaj pripravljamo v prihodnjem letu?
Obilo user posted image . Kot vedno, je skrivnost. Vsekakor pa lahko povem, da bomo ponovno vključili tudi predstavitve društev. Društvom in organizacijam bomo ponudili tudi številne nove možnosti.

Upam, da sem odgovoril na tvoja vprašanja. Če te zanima še kaj, pa sporoči.

Lp,
Jaka



(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
12.12.2005 12:40:20   
Anonimen
Kaj pa vas potem žene? Če imate same stroške in delo?
Altruizem? user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
12.12.2005 13:05:56   
ZARA
Sanje, Meta, sanje....

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: @RR team HVALA
12.12.2005 13:10:28   
KIRA
Jaz dam Jakotu čist prav, oz. se veslim, da se z nas uporabnike tolko trudijo. user posted image user posted image Ker je to res zelo velik projekt tak forum vspostavit, pa ga tud vzdrževat, to en sam ne more nikakor.  Pa tud vem, kolk koštajo serverji, pa delo na teh rečeh itd.. zato je samo pravilno, da nekaj zaslužijo z oglaševjem - da pokrijejo stroške vzdrževanja, nadgradnje, pa tudi še kako novost dodajo. To je čist prav, če so za svoje delo tud nagrajeni.

Jaz lahko RR timu samo čestitamuser posted image user posted image , ker so se zares fejst potrudili zadevo spravit v nemoteno delovanje oz. v tek - tiste, ki se spomnite, kolikokrat je RR "zaštekal" pred selitvijo portala,  veste, o čem govorim. Veseli me, da sedaj več ali manj vse uspešno deluje, pa da se RR team + moderatorji trudijo držat red na portalu. Sprememba je očitna in ne moreš spregledat pozitivnega odziva - veliko debat na veliko forumih in ni več vpadov kakih "nepovabljenih" z drugih portalov, ki hodijo samo zdrahe delat..
Zelo prijetno je včasih malo pokramlajt, ali pa pobrkljat po forumu, da vidiš kaj je novega in kaj se dogaja v Sloveniji in po svetu, nenazadnje pa prejet nasvete od mamic oz. uporabnikov v podobnih situacijah. Mislim, da nobena od nas ni več tako "sama", ker se vedno lahko vključi v kako debato, če recimo prijatli ali družina nimajo cajta... Prav res. jaz sem zelo vesela da sem davnega leta 2003 (heheh) user posted image  odkrila RR portal.

Hvala RR team, da si nam letos polepšal vsakdan in uspešno novo leto 2006 vam želim, ter še več zadovoljnih uporabnikov!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
13.12.2005 8:42:36   
Anonimen
Pa se še jaz pridružujem zahvali za truduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
13.12.2005 11:18:52   
muki1
U jebela cesta, a zastonj vi to delate?
Potem pa dragi moji, vsa čast in slava vam, pa v letu 2006 nekaj

user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
13.12.2005 15:30:41   
Anonimen
Karmy,. teme naj bi prestavljali moderatorji posameznih forumov, Vesna pac ne more vseg aspremljat. Pri meni ni nic vec ali manj za prestavljat (ker imam srecanja in male zivali), jih pa redno brisem user posted image  

Sem pa ze opazila ja, da bi bilo par tem po podforumih prestavit na ustreznega, popravit par naslovo (npr take z miljon ! in ? itd.), samo jaz ne bom nobenmu nic "pametovala", ker prehitro pride do zamer :)

Ja, je pa vse prostovljno, a niste tega vedli? user posted image :ups:

Riba

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
18.12.2005 21:42:39   
ZARA
Jst sem vedla... BRAVO RR team user posted image user posted image user posted image user posted image  
Hvala da lahko najedam na portalu!!
Jst vam tud želim S in UNL 2006!!!! (srečno in uspešno novo leto)  2006 ste pa zihr zastopl, ne??)



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
18.12.2005 23:11:09   
Wahoo RR








IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Karmy,. teme naj bi prestavljali moderatorji posameznih forumov, Vesna pac ne more vseg aspremljat. Pri meni ni nic vec ali manj za prestavljat (ker imam srecanja in male zivali), jih pa redno brisem user posted image  

Sem pa ze opazila ja, da bi bilo par tem po podforumih prestavit na ustreznega, popravit par naslovo (npr take z miljon ! in ? itd.), samo jaz ne bom nobenmu nic "pametovala", ker prehitro pride do zamer :)

Ja, je pa vse prostovljno, a niste tega vedli? user posted image :ups:

Riba



Se ti pridružujem ....tudi mene moti, da moderatorji ne opravlajjo svojega dela. Ok, sej vem da niso skos gor...sam to že traja in traja.

če mi da en zeleno luč, na hitro vse prestavim, pobrišem, uredim ...
Ok, mal heca....sam vseen.... 


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: @RR team - ali ste plačani za svoje delo?
19.12.2005 23:14:32   
Moyca_
dosti denarja v novem letu za rr teamuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?