|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.2.2007 14:29:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 14:33:36   
Maleal
Madež našpricaj z oxijem omino bianco-deluje.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 16:35:35   
TONČI.
Vse slinčke, ki so iz bombaža perem na 95 stopinjah s predpranjem. Bombaž je naravni materjal in se ga lahko z lahkoto kuha.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 18:07:10   
bskrle
Imam slinčke za hranjenje oranžne barve -saj so ravno oranžni madeži najbolj grozni.user posted image
ZA obiske in javnost imam par elpih slinčkov, za doma pa vse ostale.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 19:28:11   
mily
Ja tut jst sem mela ločene lepe od veliko uporabljenih. In ne, kašice tudi meni niso šle ven, pa če sem se na trpalnice zeam stroja postavljala. Enkrat si je fajn popackala en vijoličen body in sem tudi špricala gor po madežu z odstranjevalcem.
Rezultat->enak madež okol pa flek od razbarvanega bodya user posted image .

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 21:06:38   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

ZA obiske in javnost imam par lepih slinčkov, za doma pa vse ostale.


Enako. Iz bodijev pa večinoma spravim madeže z oxijem.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 21:12:29   
Miss Piggy
Jaz pa slincke lepo v Varekino cez noc namocim, al pa Domestos.Pol pa sperem pa dam v stroj na 40 oz najvec 60 stopinj, ker se nam je ze PVC, s katerim je slincek podlozen, ze stopil na 90 stopinjahuser posted image . Sem pa prej probala sve i svasta, pa je ta metoda najbolj ucinkovita.user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slinčki-pranje
18.2.2007 23:31:58   
Miška76
Madež našpricaj z oxijem omino bianco-deluje.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slinčki-pranje
19.2.2007 0:08:31   
nejcko
Slinčke perem na 60° in gre vedno vse ven, brez da bi jih špricala s čimerkoli. Resno, nimam niti enega poflekanega slinčkauser posted image

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slinčki-pranje
19.2.2007 7:19:34   
Marogica
Kupi plastični slinček in mehke plastike, ne plastificiranega na prvi strani, temveč takega, ki je cel iz plastike. Tako  sem jaz naredila, ker določeni fleki tudi meni niso šli ven.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slinčki-pranje
22.2.2007 21:21:39   
ms3
predno jih dam v stroj namažem z milom za madeže aiax in operem na 60. gre kar vsedol.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slinčki-pranje
24.2.2007 9:27:58   
jana26
Jaz pa jih namečem kar v veliko posodo (da ob vrenju ne leti po štedilniku), dodam kar krepko dozo pralnega praška in jih kuham - pustim počasi vreti ...
Vsake  toliko časa s kuhalnico potlačim slinčke dol, ker jih ob vrenju dvigne navzgor.  Ne smeš pa mešat, ker se potem lahko podloga raztrga. Na koncu pa le malo ohladim in dam vse skupaj še na izpiranje v pralni stroj. user posted image

user posted image  Tako so včasih delale naše stare mame in se mi od vseh odstranjevalcev madežev še najbolj obnese ... user posted image

Sem pa probala tudi iz ostalih bombažnih cunj, kot so body, majčke in tudi kakšen kos trenirke ... pa je bilo vse čisto


(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slinčki-pranje
25.2.2007 19:11:46   
solatja
js uporabljam vanish, pa ne šparam glih z njim pa kr gre dol, čeprav dam pol na 40. je pa res, da jih prej še mal namočim v vodi. ne da se mi posebi prat slinčkov, ker so fleki kašic direkt vsepovsod. na majčkah, pajacih, bodiji majo pa občasno še kako rjavo "prilogo" in gre vse ven. je pa res, da njena oblačila perem 2h (ne dam na krajši program), ker dam na senzor, tk da mi popolnoma ven spere prašek in si lahka prvoščim vanish. 

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.3.2007 23:06:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?