|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.3.2007 7:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 8:13:34   
Teni_
Jutro!

Jaz sem danes imela bolj zgoden zajtrk in sem že pojedla eno banano. Čez kakšno uro se grem potit ob tae bo -ju, za kosilo bo zelenjavna pizza, za večerjo pa palačinke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 8:43:14   
ELENCA
Hello zvezde!

Jst še vztrajam, včasih se malo pregrešim sam se trudim da čim manj...
Danes pa OH mmmm...

Z: user posted image se še pije
K: verjetno kake tesetenine
V: palačinke najverjetneje

no pa veliko vode seveda...

lep dan vam želim...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 9:10:30   
ms15
Jutro,

jaz pa

Z banana
M sadje
K pizza
M sadje
V košček peciva-mi je zjutraj prinesel dragi iz slaščič.

Gre, gre ma sem se včeraj hvalila, da me si privoščim rekrške, samo da grejo kg dol.
Danes mi ni bila št.na tehnici nič kaj všečuser posted image , tako da bom sedaj lepo tiho in ob "napadih" lakote bom poskusila z vodo ali sadjem.

Vztrajam pa še !!!

(odgovor članu ELENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 9:27:02   
mojca75
tud jest user posted image  še vstrajam in če sem prigurala do 1/3 bo pa še tiste 2/3

user posted image  ker bom potem zvezda poletjauser posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 9:51:15   
Anonimen
Pozdravček še od mene.

Z: samo kavo sem popila
K: zelenjavna pizza
V: čokoladni krof

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.3.2007 11:25:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 16:43:43   
tinkav
zivjo zvezdice moje.jaz sem pridna in kr vztrajam!!!zdaj se pa ze vidi da sem malo shujsala!!ma sem kontentauser posted image .bol malo upam bit na racunalniku ker mam v sluzbi polno dela!!sam vam sem lahko hvalezna da tako vztrajam.morda celo aspirin ker je dala pomudo,tebi AURORAA pa sploh ker si tako pridna in zacnes vsaki dan PRVA!!!!hvala

< Sporočilo je popravil tinkav -- 19.3.2007 16:44:34 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 17:43:14   
simanej
Lep pozdrav zvezdice, jaz še tudi vztrajam, ampak imam bolj malo časa za računalnik. Mogoče se kak dan pregrešim, ampak bistvo je da nam uspeva, saj izgubljamo kilograme čeprav bolj počasi, so pa zato izgubljeni na zdrav način in počasi, tako da upajmo da ne bomo imele jo-jo efekta. In to je naj dokaz vsem , da smo pogumne in bomo dosegle svoj zastavljeni cilj.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 21:08:20   
Sergia
Ojla zvezdice!
Tudi jaz še vedno vztrajam in mi gre kar dobro. Sem presenečena sama nad sabo. Zato se zahvaljujem vsem vam ki ste tukaj, še posebej pa Aurorii ki je takoooooo pridan vsak dan.

Ste mogoče že kaj pomislile na prihajajoče velikonočne praznike.....hmmmm.....kako bomo spregledale vse tiste dobrote user posted image . Ima katera kakšen načrt?

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja 19.3.2007 - 19 dan - OH
19.3.2007 21:34:05   
mojca75
takrat bom grešila, oz mela beljakovinski dan, pa kakorkoli bo padlo, in tud mal kruha in potice bom pojedla, jbg...

Preko trupel pa res ne grem!

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?