|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.3.2007 8:04:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 11:25:15   
ms15
Pozdravljena,

jaz pa

Z sadje
M polnozrnat piškotek
K pečen krompir + zelenjava
M jabolko
V solata

Jaz imam majhne prekrške, a dokler gredo kilce dol, se ne sekiram preveč!
po dieti so 3 obroki, a jaz ne bi zdržala, včasih mi tudi ne odgovarja večerja, ki je 1/2 od kosila. Včeraj npr. sem imela za večerjo jogurt-muesli. Upa, da ni preveč narobe.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.3.2007 11:30:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 11:35:38   
mojca75
No jest sem včeraj "preživela" vodni dan! Niti ni bilo tkoooo hudo, me je pa vabilo... ampak sem KARAKTER, res pa je da če bi bila sama doma da bi se lažje pregrešila.

Zdej imam podrt ritem z vami, danes namreč B dan, ampak sej me boste kmalu ujele!

bom kej napisala, kako gredo kg dol, ampka jedilnikov pa ne bom do takat ko se ne uskladimo spet (vaš V dan)

aja, pa 1kg manj vagam in danes jem MESEK... se mi je včeraj cel dal luštal, pa jajca za večerjo, jih je mož včeraj pekel pa sem tko poželjivo gledala, tamali dajala rumenjak, ... in sedela zraven ob LIMONADI user posted image .

Ampak se da! še posebej če se zamotiš!!!!! (dolg sprehod, pospravljanje dopoldan,...)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 15:21:22   
bumerang
No, jaz sem se zbudila v lepo sončno in toplo jutro, zunaj je še vedno za kratke rokave in prav nič ne kaže na slabo vreme. user posted image
Za zajtrk sem pospravila 3 pomaranče, potem še 2 banani, ker me je čakalo konkretno delo na vrtu, za kosilo pa sem jedla motovilc in endivijo s krompirjem v oblicah in rdečo peso, za večerjo bo pa verjetno tenstan krompir in motovilc.

Jutri pa njammmiii, pizza.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 17:15:32   
Teni_
Pozdravček zvezdice!

Jaz pa se moram pohvalit, da zaenkrat še ni bilo nobenih grehov, vsaj ne večjih, edino kavo z mlekom pijem vsak dan.

Danes sem jedla za kosilo restan krompir in solato, za večerjo pa bo pol manj.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 17:37:28   
cincin
Lep pozdrav. Čestitke vsem, ki se tako lepo držite in obvladujete. Jaz na žalost nisem bila tako pridna, včeraj sem prav lepo pregrešila user posted image user posted image user posted image . Moj najmlajši sin je imel rojstni dan, pa obiski , itd. pa sem pojedla tudi tortouser posted image , čeprav je včeraj nebi smela user posted image . Prav besna sem sama naseuser posted image , pa kaj čmo kar je je, upam da se ne bo preveč poznalo pri kilcah. Zdaj pa veselo naprej z dieto.


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 18:01:06   
bonika
tud jaz sem se malo pregrešila in zjutraj jedla hruške + jogurt, smo šli potem na krajši pohod in se mi zdi da bi kar dol padla, če bi samo hruški pojedla, za kosilo sem zelenjavno rižoto+solato, pa juhico, zvečer bom pa še malo rižote, ki je ostala in solato, pa zdajle sem za malico par suhih marelic. pa po kosilu sem spet šibala ven na bližnji hrib, v glavnem ful se gibljem in mislim, da kakšna majhna pregreha ne more ravno ful škodit pri taki aktivnosti. moti pa tudi mene, ker je pri tej dieti tako malo obrokov, se mi zdi, da je bolj zdravo imet več manjših obrokov, bolje vmes še kakšno sadje pojest, kot pa bit čisto sestradan in se potem ful najest ko pride čas za obrok.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 20:38:19   
nelly
Ojla punce.Kako? Vidim da ste zelo pridne. In kdaj se kaj vagate in koliko ste že dale dol? Jaz imam danes 25 dan in sem se vagala in mi kaže -5kg.Kar se mi zdi malo malo.Pa vendar vztrajam.Malo pa tudi telovadim zraven, seveda takrat ko imam voljo.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
18.3.2007 21:38:37   
mojca75
nelly - zdravo hujsanje je 0,5kg na teden! Jaz sem že 4 tedne na dieti in mi je danes (po vodnem dnevu) - 4kg! In sem prav zadovoljna.
Sem danes slišala od sosedov da se mi že malo pozna (bl z domišljijo, ampak vseen hvala za pohvalo dragi sosedje user posted image ). To je dobra spodbuda!

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja 18.3.07 - 18. dan - Š
19.3.2007 20:48:06   
nelly
To je res dobra spodbuda.Meni je tudi moj dragi rekel da imam že malo manjšo rit.user posted image user posted image user posted image  Sem bila kar vesela in dobiš spet malo motivacije za vnaprej.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?