|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 8:18:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 9:00:43   
Teni_
Meni je prav.

Danes imam zaenkrat pripravljene banane in zelenjavno juho. Za kasneje pa še ne vem. Mogoče spet maline (zaenkrat so še v skrinji), samo so fejst kisle (pa meni limona ni kisla), tako, da še ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 11:14:10   
bonika
meni je tud prav, da imamo samo eno temo.

danes sem za zajtrk pojedla banano, pa itak naprej ves dan sadje- men je ta dan še kar grozen, pa un včerajšnji tudi, sem si še kar zanič pico nardila, ful preveč zelenjave sem dala gor in se je ful cajta pekla, pa še je blo pol zelenjave napol surove, za povrh se mi je še mudilo v službo in sem jo dobesedno požrla pa solato zraven. men je tale dieta skoz manj všeč, zjutraj samo sadje, nimaš nobene energije, potem sem do kosila že tako lačna, sploh če fizično delam, ali pa športam, da to kosilo pogoltam in me potem boli želodec, potem pa še te glupe večerje, jaz zvečer nisem nikoli jedla in se moram ful silit da pojem še večerjo.
se bojim da bom spet obupala nad to dieto, ne vem če mi ustreza, pa še kg ne grejo skor nič doluser posted image , se počutim včasih prav napihnjeno.
sorry k morim, sam res ne vem kaj naj nardim, bom poskusla trpet še naprej z vami

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 11:53:10   
mojca75
men je tud prav, da je sam ena tema!

jaz mam danes OH dan, in Bonika kadar mam škrobni dan sem tud jest tko napihnjena, še posebej če jem fižol.

sicer se moja tehtnica zadnje 3 dni ni nič premaknila (četrtek pa skoraj tu!user posted image ) no ja je pa zato počutje dobro in boljše kot prej, vstrajam naprej!!!!


(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 12:14:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 12:18:07   
Teni_
Jaz se tudi vsak dan vagam. Si ne morem pomagat. Ampak vzamem kg z rezervo, ker se zavedam, da se precej spreminja. Čisto odvisno po katerem dnevu se tehtam. Po OH dobim kakšne pol kile gor. Potem pa gre spet dol. V glavnem pa se zanašam na tiste četrtkove kg.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 12:51:45   
Anonimen
Pozdravček:
Za zajtrk sem pojedla banano, za kosilo se mi kuha zelenjavna juha, za popoldne pa imam jagode.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 12:52:29   
Sergia
Alo zvezdice!
Kaj je zdaj to???? Nič jamranja prosim!!! Danes je res čuden dan, pa še lačne smo. Ampak nič hudega. Pojdite malo ven in se nadihajte zraka, pa še zadnjič to sezono čofotajte po snegu in na kaj lepega pomislite zraven.
Mi katera zna povedati ali lahko jem danes gobovo juho?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 13:29:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 13:30:54   
Anonimen
jaz ponavadi na ta jem zelenjavno juho, da je topel obrok pa še lažje zdržiš do konca dneva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 14:21:09   
bumerang
Meni so pa sadni dnevi fajn, ko se lahko končno brez skrbi najem vsakršnega sadja. Za topel občutek so mi všeč pečena jabolka čeprav zdaj razmišljam, da bi na paro dala ene pol vrečke mešane zmrznjene zelenjave.
Do zdaj pa so v želodcu (in naprej po traktu) 3 pomaranče, 2 banani in skodelica mešanega suhega sadja.

Včeraj je tudi meni šla pizza po zlu, sem jo pustila v pečici, medtem ko sem po internetu skakala (še nisem bila lačna) in sem jo potem našla trdo kot kamen. Bljak.

Meni so prava muka beljakovinski dnevi... spet si razbijam glavo kaj bi jedla jutri za kosilo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 18:23:39   
mojca75
DANS PA NI MOJ DAN! Samo grešim,.. ma raje ne razlagam, Ok sej so sami OH, sam kva vse sem že požrla, piškote k jih tamala ni hotla,.. ma...

mam jutri sadni dan, pa bom kej nadoknadla (če verjameš, ane).


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 18:28:12   
ms15
Jaz pa sem danes super zvozila. Pri vsem snegu smo bili v Lj na pregledu za hčerko in je šlo,...
sadje, doma skleda solate, potem spet sadje.
Še nikoli nisem kuhala zelenjavne juhe. Ka pa date noter? Jo katera skuha v ekonomu in zamrzne?
lp

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 20:04:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zvezda poletja
20.3.2007 23:19:09   
simanej
Lep pozdrav zvezde, kar lepo napredujemo, boste videle , da bomo uspele do konca, zato ne obupat, mal preberem vaša mnenja in imam spet motivacijo, zdaj jo pa še zbiram ,da bi se začela ukvarjat z nekim športom, saj sprehodi s ta mojim sinkom, nebodo dovolj. Bom vidal kako mi bo čas dopuščal.Pa pogumno naprej. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zvezda poletja
21.3.2007 6:36:46   
Teni_
Jutro zvezdice.

Tako, sadni dan ponovno prestan, čeprav priznam, da sem bila včeraj pošteno lačna zvečer po osmi uri, ampak sem vzdržala.

Danes pa bosta za kosilo 2 pleskavici (vsi vemo kako veliki prideta, ko jih narejene kupišuser posted image ), kos kruha in paradižnikova solata, za večerjo pa danes ne bom enako(za spremembo), ker se mi je včeraj zluštala solata iz paradižnika in posebne.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 7:04:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zvezda poletja
21.3.2007 8:45:05   
Teni_
user posted image user posted image user posted image  Jaz sem se tudi za tae bo odločila, da bom vsak drugi dan in danes, ko je drug dan, pa je prišla menstruacija in ne morem.
A je dovolj dober izgovor?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zvezda poletja
21.3.2007 9:28:08   
ms15
Jutro zvezdice,

auroraa, hvala za recept, jo pripravim na naslednji sadni dan.

kako imate kaj tehtanje? jaz sem se zjutraj (po sadnem dnevu in kaže -2kg user posted image (od začetka diete). Sem zelo zadovoljna.

No, danes pa bodo trdo kuhana jajčka + solata + košček kruha.

Zvečer 1/2 manj, samo brez kruha. - mogoče, če bo lakota huda še kakšen Grancereale popoldan ob kavici.

lep dan!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zvezda poletja
21.3.2007 10:21:13   
simanej
Hojla zvezdice, danes pa meso z zeljem, včeraj prestala sadni dan. A se vse , ki ste na tej dieti ukvarjate še dodatno s športom. Pogumno v novi dan.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zvezda poletja
21.3.2007 12:36:35   
cincin
Pozdravček!
Se nisem včeraj imela časa javiti user posted image , no pa sem uspešno - brez grehov, prestala sadni dan. Danes pa sem do zdaj samo sadni sok in jogurt, mam malo natrpan in zmešan dan. Zdaj bom še kakšno sadje, potem pa grem direkt iz službe v šolo, tako da še ne vem kaj naj na hitro vzamem v trgovini da spotoma pojem. No se bom že kaj zmislila.
Se pa strinjam, da je ena tema.
Pa lepo se imejte in korajžno naprej.user posted image

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 7:03:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cincin)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 7:31:06   
TAMČI
Živjo! Pa se spet javljam. Včeraj sem imela prvi vodni dan user posted image , in sem zdržala samo z vodo user posted image , brez grehov. Danes sem se seveda tudi stehtala in imam 9kg manjuser posted image user posted image . Sem bila takoj boljše volje user posted image in pozabila na tegobe prejšnjega dne. Telovadim pa ne user posted image vendar že nekaj dni razmišljam da bi bilo treba, saj se me  tisti ˝rešilni obroči˝ okoli trebuha še kar držijouser posted image čeprav se stanje drugje izboljšuje. Čestitke vsem ki pridno vztrajateuser posted image , le tako naprej .Lep dan vsem in čim manj grehov!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 8:28:32   
mojca75
Dobro jutri, jap četrtek,... vaga!

-4kg (no ja če sem poštena bl 3,5kg), ampak zdej mava novo vago, ker je bla tastara en jajc in če si se mal premaknil je zanihala tud do 1,5kg (pa je elektronska).
No zdej mava tako "pametno" tehtnico da mi je tud sama povedala da sem pretežka, da pijem premalo vode in da naj bolj zdravo jem. user posted image  to je pa že kriza!!!!user posted image

Nič, jaz mam danes beljak. dan....user posted image

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zvezda poletja - 22. dan - Š + dan D
22.3.2007 8:28:46   
Teni_
Dobro jutro. Mene je tudi danes tehtnica razveselila, ker sem se bala, da bo enako kot prejšnji teden, glede na to, da sem včeraj dobila M. Torej danes mi kaže 4 kg manjuser posted image .

Aja vsak dan lahko spremenimo naslov, pa je pač od prve teme novega dne naslov drugačen.

Nimam pa še pojma kaj bom danes jedla. Verjetno rižoto z zelenjavo.

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?