|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 11:52:11   
cincin
Če spiš tam do desetih, bi bilo najverjetneje pametno , da poješ samo en kos sadja oz. malo drobnega sadja, potem pa preden greš v službo kosilo in si vzameš za popoldan s seboj samo sadje, da nisi potem zvečer preveč lačna. Saj če ješ kosilo pol urce prej ne bo take katastrofe. user posted image Če pa spiš dlje, potem pa res ne vem kako se boš držala nekega reda. Razen, (ne vem če je to prav - moje razmišljanje) da ko se zbudiš spiješ malo več vode, potem pa preden greš delat kar kosilouser posted image user posted image user posted image . Zvečer pa res ni dobro da ješ glavni obrok, če prideš npr. ob osmih do devetih domov verjetno lahko nekaj čisto malega poješ, če si potem res dolgo pokonci, če pa greš tudi kmalu spat, pa res ne smeš zvečer jesti. Ja težko je kombinirati vse obveznosti in se pravilno prehranjevati. No kakor koli le korajžno naprej, kolikor je le mogoče, da bomo zvezde poletja.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 11:59:08   
cincin
Aja, aurora, če nas še bereš, si pa še vedno dobrodošla, da se nam javljaš, saj nima veze, če si šla na drug način pregranjevanja, saj se tudi tam hrana podobno ločuje, le da je vrstni red prehranjevanja malo drugačen. user posted image  Le javi se, skupaj bomo uspele, tako ali drugače, samo da grejo kile dol.user posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 13:53:31   
sisi80
Jaz imam danes sadni dan. Za zajtrk dve hruški, malica banana, kosilo: brazilski oreščki in malo ananasa, večerja ananas.

Drugače pa me malce skrbijo naslednji dnevi, bliža se velika noč, pri nas je to velika reč in ne vem, kako bo šlo z jedilniki.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 21:48:53   
ms15
pozdravljene, tudi jaz še ne mislim obupat.
Danes je blo bolj švoh, sir + solata, zvečer pol manj. Jutri bo ješprenj, se pa že psihično pripravljam na petek, ko bom imela 1.vodni dan. Verjetno bomo šli pohajat v LJ, pa bo malo lažje.
...ne vem, ta teden pa tehnica kar stoji,...

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
3.4.2007 7:06:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
3.4.2007 7:09:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zvezda poletja - 34.dan -B
3.4.2007 7:11:44   
cincin
Dobro jutro!
No danes pa spet meso oz. mlečni izdelki ali jajca.
No jaz bom pa danes:
Z: kot vsak danuser posted image  sadje
K: joto z mesom, upam da lahko (bom fižolčke pustilauser posted image )
V: še ne vem najbrž solato + mesouser posted image

Tudi tehtanje se bliža, ja. Zdaj ko ni aurore ne vem kako bo z našim seznamomuser posted image
Pa lep dan vsem.user posted image  

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zvezda poletja - 34.dan -B
3.4.2007 7:14:29   
cincin
No zgleda, da sva se istočasno pofočkali, tako da sem zdajle ugotovila, da si spet med nami - dobrodošla.user posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
3.4.2007 7:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cincin)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zvezda poletja - 34.dan -B
3.4.2007 10:20:02   
cincin
Ja aurora, zgleda da smo kar v enem začaranem krogu. user posted image Dokler se striktno držiš diete je OK, zgubljaš kg oz. jih vsaj ne pridobivaš, ko se malo pregrešiš pa buum + kg se hitro pridobi.user posted image Jaz sem to občutila lani. Ko sem predlani shujšala po tej dieti in sem se lepo držala načina prehranjevanja je bilo vse v redu, poleti pa sem imela teden dni dopusta in smo hodili na dnevne izlete, pa saj veš vzameš s seboj kakšen sendvič in ... konec tedna je bilo 2 kg več, pa sem količinsko pojedla zelo malo. user posted image  Jaz kruha enostavno ne smem. Zdaj ko sem spet na tej dieti sem komaj spravila dol malo več kot tisti dve kili od lani, ta teden pa imam občutek, da kljub vodnemu dnevu in mislim, da nisem preveč grešila, ni šlo nič dol. Pa še zadnje dneve spet zvečer telovadim. Sam se bom tehtala v četrtek, pa da vidimo.user posted image  
Aurora ti pa le pogumno, saj bo šla ta kila dol pa potem še naslednje, sam ne obupat.
Čau.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zvezda poletja - 34.dan -B
3.4.2007 14:08:13   
sisi80
Tudi jaz danes na mesnem dnevu.
Z: dve jabolki
K: pečena bederca, dušena zelenjava, kos kruha, solata
V: špinača

Vagam se samo ob priložnostih, doma sploh nimam tehtnice, tako da preverim res vsake toliko časa. Nazadnje je bilo -9 kg, zdaj pa imam občutek, da nisem že dolgo nič dol dala. Bomo videli. Ampak sem že zelo zadovoljna, saj lahko spet svoje stare hlače lepo spravim nase. Pogum vsem še naprej.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zvezda poletja - 35.dan -Š
4.4.2007 7:57:15   
cincin
Dobro jutro!
Danes pa je bolj čemeren dan, ampak me se ne damo, a ne?
Ostaja nam skrb za pravilno prehranouser posted image user posted image user posted image .
Danes:
Z: sadje
K: rižota
V: polovica, če je bo še kaj ostalo, drugače solata
Pa lep danuser posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zvezda poletja - 35.dan -Š
4.4.2007 10:35:26   
sisi80
Res čemeren dan, toda jutri baje že lepo in ves vikend prava pomlad.
Jaz danes nič ne kompliciram:
Z: 2 hruški
K: fižol iz konzerve, solata
V: pol manj

Imam ful rada fižol in mi ni problem. Danes grem pa v šoping in si kupim eno odlično sladico za jutri. user posted image  Se že veselim.

Kaj pa ostale? Obupujete? Nikar, poletje se bliža.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zvezda poletja - 35.dan -Š
4.4.2007 10:48:06   
Teni_
Pozdravček!

Jaz sem še tudi tukaj, samo bolj ali manj nimam časa, da bi se oglasila. Včerajšnji dan je bil super, danes pa bo pečen krompir + solato. Zvečer pa očitno spet nič, ker sem komaj ob 21. uri doma. Ampak niti nisem lačna zvečer. Tako, da bom jaz zdaj vedno en teden brez večerje, en teden pa normalno. Ni druge variante.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
5.4.2007 7:03:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 8:26:07   
Teni_
Jutro!

Pri meni - 6,1. Se premika, se. Vsak teden približno za kg. Čez kak teden pričakujem, da se bo malo ustavilo. Vsaj ponavadi je bilo tako. Važno, da ne odnehamo.

Danes pa spet pizza, ker imam ta malo doma(jo pride potem mama čuvat) in ne bom imela časa kaj večjega kuhat, potem grem pa tako ali tako delat. V službi pa bom pojedla nekaj sladkega, pa bo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 8:58:09   
cincin
Pozdravljene!
Teni bravo user posted image  za izgubljene kg. Ti pa jih kar dobro zgubljaš po kg na teden. Jaz sem pa danes zjutraj pozabila stopit na tehtnico, tako da bom šele zvečer ko pridem domov. Ampak imam bolj slab občutek, mislim da ni kakšne konkretne razlike od prejšnjega tedna. Bomo videli.
Danes pa:
Z: sadje
K: testenine
V: še ne vem, bom že kaj dobrega našla

Pa lep dan in veliko volje!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 9:04:46   
Teni_
Cincin, meni gre precej dol, ampak imam ogromno plusa in je to en vzrok. Joj, me pa še čaka dolga, dolga pot. Ampak bo že. Imam do septembra čas, da se vsaj malo v red spravim.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 11:07:27   
bonika
jaz sem pa še na istem kot prejšnji teden, (skupaj - 3kg), pa skor vsak dan tečem al pa z otroki grem peš v hrib, se pa ful dobro počutim, upam da bo šlo še dol, saj mora it!
čau

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 14:24:47   
sisi80
Jaz se bom tehtala jutri, ko grem k moji mami, ki ima tehtnico. Drugače pa danes:
Z: dve hruški
K: testenine z drobtinami in kremšnita
V: še ena kremšnita

Če pa se mi tako lušta sladkega. Saj bom jutri pridna. Obljubim.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
5.4.2007 14:43:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sisi80)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 21:46:03   
LUNA06
Ojla!
Tudi jaz bi se vam pridružila, takoj po velikonočnik praznikih.Torej so v ponedeljek na vrsti spet OH.Mi je ostalo v spominu, sem pred tremi leti na ta način zgibla cca. 16 kg, pa sploh nisem vztrajala cele tri mesce.Bla pa sem ful pridna, nič gulfala.Sam zdej ne vem, če bo to OK, ker še dojim.Kaj pravte?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zvezda poletja - 36.dan -OH + dan D
5.4.2007 22:17:23   
cincin
Čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image . Jaz sem ta teden kot se mi je zdelo na istem kot prejšnji user posted image user posted image user posted image . Še vedno -3,5 kg.
No pa upam, da bo naslednji teden boljše. Sam je velika noč vmes, pa se bo težko odrečt kakšnemu koščku potičkeuser posted image .  Ja nič, se bom poskušala držat diete kolikor se bo le dalo.

Pa lepo spančkajte! user posted image

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zvezda poletja - 37.dan -Vitamini
6.4.2007 7:26:40   
cincin
Dobro jutro!
No, danes pa vitaminčki. "Ravno prav ker je danes post".user posted image
Ne bom naštevala obrokov, ker je cel dan sadje + zelenjava.
user posted image Danes je pa tak dan, da mi je blo kar kriza iti v službo, bi šla kar kam pohajkovat na sonček, ja vam rečem pomlad je v zraku, kljub jutranjem mrazu. user posted image

Pa lep sončen dan vam želim!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zvezda poletja - 37.dan -Vitamini
6.4.2007 21:23:42   
ms15
... večer zvezdice,
tehtala sem se včeraj, na sadni dan in je blo - 3,5 kg. Torej,v tem tednu 1 kg!!user posted image  Sem zelo zadovoljna.

Danes sem preživela 1.vodni dan in brez prekrška!!user posted image
Ponavadi se vsak dan pregrešim, danes pa je bil samo čajček pa voda,..
Sedaj pa že sanjam o jutrišnjem dnevu.
Auroraa dobrodošla nazaj!
Luna06 tudi jaz še dojim, je pa res, da je moj sonček star 11 mesecev in je vso hrano, dojenje pa je bolj za crklanje.

Lep večer in prijetne praznike vsem skupaj!!!


(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?