|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 10:31:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klop!
21.7.2007 10:38:10   
bt08
Na rdeč kolobar okoli kjer je bil klop,vročina,zaspanost,pa men so rekli še če bo bruhanje se pojavilo.Držimo pesti da ni nič.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 10:39:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klop!
21.7.2007 10:42:01   
bt08
Flekec takoj rata od klopa ko daš ven,če bo znotraj flek ratal bel,okol pa rdeč,kot kolobarji,se ne smejo.Namaži ga s kako kremco,kamagel,ali pa sedaj je od hansaplasta nekej,pomaga.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 10:46:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klop!
21.7.2007 10:51:21   
Putka
Klop rabi par ur, da se fajn prisesa. Potem se napije krvi in ko to dobi v želodec se začne razvojni ciklus bakterije borelije. Te rabijo precej časa da se namnožijo in preko klopa okužijo človeka. Za virus meningitisa nisem sigurna, je pa nekaj podobnega.

Načeloma ni nevarnosti, če se klopa odstrani v roku 24 ur, še ni prišlo do okužbe. Sploh če klop še ni napit - in to močno napit! Če se ne odstrani celega, da npr glava not ostane, je edina nevarnost da se koža vname in zagnoji, nikakor pa nov klop ne zraste.

Več tukaj

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klop!
21.7.2007 10:55:21   
bt08
Mislim da so rekli kar nekej časa,če ne pojdi na net mal pobrskat o tem,pa sončku se skrivajta.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 11:11:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klop!
21.7.2007 11:14:01   
sasa
jaz sem bila na preži že parkrat; takrat sem naštudirala en kup strani na netu in so bili sicer malo različni podatki, ampak max 4 tedne je treba pazit, da se ne pojavi kolobar. flekec pa ponavadi mine po par dneh. če ne prej. to je torej za boreliozo.

glede meningitisa ti bo pa hitreje jasno: do osmih dni nastopi prva faza bolezni: bruhanje, vročina, slabost...

nisem pa med vsem tem našla nič o tem, da bi se morala izogibat sonca, pa tudi glede časa in povezanosti okužbe naj bi bilo baje tako, da seveda bolje, da ga odstranimo čimprej, ni pa nujno, da ni brizgnil že čisto na začetku.

predvsem pa brez panike: letos je mela zoja vsaj pet klopov, če ne več, iz zelo različnih koncev slovenije in trkam, vse ok.

lp,

sa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klop!
21.7.2007 12:13:42   
purple
Moji fantje so kar veliko izpostavljeni klopom, saj živimo zraven gozda. Kolikor sem se seznanila, pravijo da če je klop okužen spusti strup takoj po piku. Pozorna moraš biti vsaj štiri tedne.

Dva od mojih sta dobila borelio, ker pa je bila odkrita takoj, se je z jemanjem antibiotikov hitro ozdravila. Krog pa se nažalost lahko pojavi kjerkoli po telesu, ne samo na mestu pika.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 16:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?