|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.9.2008 13:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 13:58:43   
aluš
Midva sva hodila 1x tedensko na uro pravljic v knjižnico.
Drugače pa igrišče, tam so tudi drugi otroci, da si mogoče najde kakšnega prijateljčka, ti pa tudi kako mamico za klepet.
Pa kakšna aerobika , ples, šport, boš morala mal prečikarat kaj imajo v tvoojem koncu za tolk majhne. Ker za predšolske je kar precej, za bolj tamale pa ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 13:59:51   
Anonimen
No, naš Jure je tud še doma (sicer ima trenutno šele 1,5 leta) in bo še kar lep čas. Do 3 leta sigurno - ker bo za 2. RD dobil sestrico in bomo potem skupaj doma še eno leto. Je pa tudi za 1,5 letnika (pa mami tudi) grozno, da si samo doma. Mi imamo srečo, da imamo v vasi enega fantka iste starosti in se z njegovo varuško hodimo igrat na igrala, včasih sta pri nas v peskovniku in norita z našimi igračkami, včasih gremo mi k njim. Popoldne pa ima zopet eno punčko s katero se družimo. No, pa nismo samo doma in okoli doma. Pač greš malo v Tivoli na igrala, kjer so drugi otroci, pa v Mercator center (mi gremo v Šiško na igrala notri, če je zunaj slabo vreme ali premočno sonce čez poletje), pa zunanja igrala so tudi fajn. Potem lahko greste na palvanje - je tako za najmanjše kot za malo starejše otroke...

Pa še en zanimiven link; KLIK.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 14:23:18   
Naja30
Dokler tamala ni šla v vrtec, sem imela veliko družbe - tako zase kot za njo, mamice vrstnikov. Tako da je bila kar veliko v družbi otrok. Srečevali smo se pri nas ali njih doma, na igrišču, v igralnicah... Idej je veliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 14:23:36   
Maxica
Mi smo Maxa tudi pustili letos še doma. Problemov z varstvom nimamo, v vrtec pa je lansko leto, ko smo poskusili, skrajno nerad hodil, pa še bolni smo bili vsi po vrsti, tako da smo se skupaj odločili, da bo eno leto še doma, drugo leto, eno leto pred vstopom v šolo, bo pa šel. Bo pa imel letos 2x na teden telovadbo, 1x na teden hodi v cicibanove urice, pa v gledališki abonma ga bom tudi letos vpisala. Sicer se pa z njim dosti ukvarjamo doma, tako da ni glede tega prav nič prikrajšan.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 14:27:43   
Naja31
Nalin, a lahko vprašam zakaj? Pa se spomnim da si pisala kako zelo rad hodi v vrtec?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 14:49:17   
Doll
Mi bomo tudi imeli mlajšega do 3 leta doma,zaradi bolezni se odsvetuje da greuser posted image
zdaj je še premajhen,a s starejšim k ona vsake toliko ostane doma pa delamo tole: ustvarjanje z plastelinom,risanje z temperami,z tistimi barvami za roke ali kako se že reče,ko gre lep odol,rezanje različnih likov z škarjami,ustvarjanje z hrano recimo iz krompira narediš ježka itd.
Učenje številk ,črk,učenje ang preko cd-ja,razni sprehodi,igranje z žogo itd

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 15:20:44   
puncica
nalin zakaj ga boš pa dala ven a je spet mali kej bolan?user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 22.9.2008 15:21:12 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.9.2008 16:00:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 17:53:02   
tinaaja
Kaj pa ce ga das v zasebno varstvo? Bolezni je veliko manj. Pa ce je se mala skupina, toliko bolje. Ali pa morda varuska za 3 ure na dan, da ga pelje ven. Pa ga pelje na kaksna igrala ali kaj podobega.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
22.9.2008 21:33:30   
Naja31
Ja, Žan gre ven, ker se je Jonasu sedaj spet vse začelo ponavljat in smo se za las izognili bolnici Pediatrinja nas je opozorila, da če se mu bodo ponavljali tako hudi bronhiolitisi, da bo ostal pljučni bolnik, česar pa si ne želim.


Ojej, to je pa res hudo. A Jonas potem vse to od Žana "pobere"?

Pa pri tej starosti res že potrebujejo družbo. Jaz vidim kako je moj Marko srečen v vrtcu in med prijateljčki.

Oktobra se začnejo v knjižnici Šiška ure pravljic, ob sredah ob 17h.Samo da veš. user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
23.9.2008 7:29:42   
puncica
Joj nalin tole je pa grozno, pa tako dobro vam je šlo, ker vem da vam mal finance nagajajo verjetno zasebno varstvo ne pride v poštev, kaj pa kakšna študentka (sicer ni študentka ampak jaz sem se spomnila Ribice z RR user posted image čeprav ona je zdej v šoli user posted image ), da ti Žana za kake 2 ure ven pelje na igrišče, mogoče pred vrtec (če to dovolijo) da bi bil vsaj malo z otroci ki jih pozna) pa to, ker sej se bo ubogemu revčku še zmešal doma, pa tako rad je hodil v vrtec, nič kaj zavidljiva situacija in verjamem da bo tako tebi kot njemu hudo. Držim pesti da se situacija uredi čim prej.

< Sporočilo je popravil puncica -- 23.9.2008 7:30:55 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
23.9.2008 8:11:23   
honey
Naš je tudi star 3,5 leta in je že od vsega začetka v varstvu pri babi user posted image  Pa bo tudi še kar ostal pri njej user posted image  Ampak ona 2 sta res ves čas zunaj. Hodita na sprehode, delata kaj okrog hiše, hodita gledat krave, lame, s kolesom se vozita ipd. Res pa je, da živijo v hiši in na vasi, kjer je veliko takih zanimivih stvari za našega user posted image  Drugače sta pa veliko tudi na igrišču. Pa naš je hodil lansko leto na ABC telovadbo in od začekta je bilo zanimivo, potem se je pa že zelo naveličal in je še že s težavo šel. Tako da letos bomo spustili telovadbo in bo raje hodil na praviljice. Ja, pa že lansko leto je hodil  z babi na praviljico in se je vedno veselil, da bo šel.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.9.2008 16:04:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
23.9.2008 16:13:56   
*bubi*
Baby center reklamira neke zabavne urice v LJ.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
23.9.2008 23:48:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Starejši otroci, ki niso v vrtcu
24.9.2008 9:11:21   
marcela
 Kaj pa kakšna plavalna šola g-rega recimo ali kake jezikovne urice za Žana? Pa misliš,da bo res tamlajši majn bolan,če starejši ne bo hodil v vrtec? saj če bo hodil le na igrišče in telovadbo se lahko ravno tako naleze od drugih otrok. No ne vem samo moje razmišljanje. Jaz na srečo tako hudih težav z boleznimi nisem imela,ko so v vrtec hodili razen to da je sin do 3 let bil 2 tedna doma 3 dni v vrtcu 10 dni doma 2 v vrtcu...

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 23:39:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marcela)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?