|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.10.2009 17:16:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imajo vaši psi obleke?
16.10.2009 17:35:45   
rija
seveda....pelcuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imajo vaši psi obleke?
16.10.2009 18:00:52   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

seveda....pelcuser posted image user posted image user posted image


Itakuser posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imajo vaši psi obleke?
16.10.2009 19:33:49   
anajmad
Naša ima en bombažni puloverček in res pelc-ovčjo kožo,narejeno prav za psa.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imajo vaši psi obleke?
16.10.2009 19:38:34   
Anonimen
Seveda. Za delovne dni je uniforma, za ta gmasne pa kaj lepsega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 7:20:58   
Zala01
Za pozimi, ko je sneg zunaj in res mrzlo, ima tako bundico, ki se jo pričvrsti na trebuščku. Kupili smo jo v Tukanu, pa se psička takrat čisto nič ne pritožujeuser posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 9:19:29   
nuala
Ne, mi imamo pse in to taksne z dlako.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 9:33:46   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Ne, mi imamo pse in to taksne z dlako.

user posted image user posted image  

Nuala, neverjetno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 10:03:06   
Ribica **
Jaz imam tudi psa, taksnega z ogromno dlake (vsaj kolicina dlak po stanovanju kaze na to, no), pa jo pozimi vseeno zebe, zato sem ji kupila nek plascek. Ker se je lani tresla zunaj na snegu, ce smo bili dlje zunaj ali pa se ustavili za 5 minut. Ima pa tudi palerino - in spet zgolj zaradi prakticnih razlogov - da mi je ni treba ob vsakem dezju tusirat, ampak stusiram samo palerino, psu pa tace obrisem. Sem pa dolgo iskala tako, ki pokrije cel trebuh, ker moja je racvno po trebuhu najbolj umazana.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 11:34:27   
kajalin*
Nima nič,ker mislim da ima dovolj svoje dlake,pa včasih k teh plaščkov še ni blo je blo tud ok.
Tuširam ga pa v vsakem primeru tako da niti palerine ne potrebuje.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 12:27:18   
Splišni
Ja, pri nas ji damo, ker jo zebe. Psi, ki so notri, velikokrat rabijo plaščke, posebej če morajo kje dolgo časa zunaj v mrazu bit pri miru. Moja npr. takrat, ko gremo smučat in je nekdo z njo spodaj na smučišču, ampak prav laufat pa tam vseeno ne more. In jo začne zebst.

Tole bi bilo iz naše kolekcije:

user posted image

user posted image


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imajo vaši psi obleke?
17.10.2009 12:32:19   
Ajvy
Naš Neo ima puloverček....ker ga skoz strižemo....kljub temu,da naj bi imeli maltežani dlako do tal....tko da....ga zebe -..če nima puloverčka

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imajo vaši psi obleke?
19.10.2009 9:43:05   
špelin@
Nima. Ampak jo zjutraj zunaj že krepko zebe, pa tudi v pasji šoli se začne po pol ure trest (je proti večeru in takrat postane že kar mraz), zato počasi razmišljam o oblačilu. Je pa mož z vsemi 4 proti, ker se boji, da bi se mu kdo režal, če bi sprehajal psa v puloverju user posted image
Arwenko
, kje si kupila ti dve oblačili na sliki? Mi bi kaj takega - ne načičkane, "počlovečene" variante.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imajo vaši psi obleke?
19.10.2009 9:46:19   
uškinamama
nima

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imajo vaši psi obleke?
19.10.2009 22:08:29   
špelin@
Aha, sem v pasji štacuni našla nekaj spodobnega - moram iti s psom, da "sproba" user posted image
Je pa res zanimivo, kako je pes, ki je navajen na toplo stanovanje, občutljiv na mraz zunaj. No, saj je logično.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Imajo vaši psi obleke?
20.10.2009 13:47:52   
ursa30
doma imava stafford terierko, in ker se že pri 10 stopinjah trese, sem ji lani kupila plašček.
sem ga pa dala delati po naročilu.
pa še slikica user posted image

user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Imajo vaši psi obleke?
22.10.2009 18:44:13   
Anonimen
Jaz imam tud plašček in par puloverčkov za psa, ker ne zdrži pozimi brez na sprehodu. špelin@ verjemi, da se bo tud mož navadil. Vsakemu moškemu se prvo zdi to čudno, potem pa se navadijo. Mojemu ni problem, zdej sva kupila še eno psičko in itak sem ji kupila roza, pa mu ni panike. Tako, da kar pogumno v nakup. 

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Imajo vaši psi obleke?
22.10.2009 19:02:15   
Ribica **
Ma jaz upam, da se bomo letos izognili plascku, ker jo moram lovit po stanovanju, da jo lahko oblecem. Prve dni mraza jo je zeblo, ji pa spet ful odpada dlaka, tako da zgleda da jo menja.

Slike je pa nalepila Splisni, ne Arwenko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Imajo vaši psi obleke?
22.10.2009 19:24:11   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aha, sem v pasji štacuni našla nekaj spodobnega - moram iti s psom, da "sproba" user posted image
Je pa res zanimivo, kako je pes, ki je navajen na toplo stanovanje, občutljiv na mraz zunaj. No, saj je logično.



Naš je v dnevni cel dan, ampak zuni ga prav nič ne zebe

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Imajo vaši psi obleke?
23.10.2009 8:31:58   
Arwenko
Hja, mi sicer imamo za vse 4 plaščke doma, ampak ne zaradi mraza, temveč zaradi zaščite pred najtahujšo jesensko/zimsko/pomladno umazanijo, ko bi jih morala vsak dan po sprehodu skorajda tuširat. Ampak priznam, da damo te plaščke mogoče gor pozimi 2-3x v celem letu, nič več. Meni se zdi stvar brezveze, sploh pri moji pasmi, ki je lahko tudi zunaj, ima dvojno dlako, močno poddlako in je fizično vsekakor ne zebe. Tiste, za katere mi mislimo da jih zebe, je to prej posledica "razmaženosti" in "razvajenosti" kot pa česa drugega. Za tiste pasme, ki pa so kradkodlake in resnično nimajo pogojev, da bi v našem okolju bile zunaj, recimo kakšni hrti, pa tudi drugi seveda, tam pa sem absolutno za, da se jih obleče. 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Imajo vaši psi obleke?
23.10.2009 22:14:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Slike je pa nalepila Splisni, ne Arwenko user posted image

J.b. ga, če imata pa obe višavce in potem mešam user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Imajo vaši psi obleke?
23.10.2009 23:05:30   
Biogirl
Ok sam iz firbca me zanima kaj takšnile mali kužeki nujno potrebujejo oblekco ali je to bolj modna muha? Mogoče se vam zdi vprašanje butasto sam res ne vem. 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Imajo vaši psi obleke?
24.10.2009 19:03:37   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Hja, mi sicer imamo za vse 4 plaščke doma, ampak ne zaradi mraza, temveč zaradi zaščite pred najtahujšo jesensko/zimsko/pomladno umazanijo, ko bi jih morala vsak dan po sprehodu skorajda tuširat. Ampak priznam, da damo te plaščke mogoče gor pozimi 2-3x v celem letu, nič več. Meni se zdi stvar brezveze, sploh pri moji pasmi, ki je lahko tudi zunaj, ima dvojno dlako, močno poddlako in je fizično vsekakor ne zebe. Tiste, za katere mi mislimo da jih zebe, je to prej posledica "razmaženosti" in "razvajenosti" kot pa česa drugega. Za tiste pasme, ki pa so kradkodlake in resnično nimajo pogojev, da bi v našem okolju bile zunaj, recimo kakšni hrti, pa tudi drugi seveda, tam pa sem absolutno za, da se jih obleče. 


A ce se zunaj trese, potem je to razvajenost?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Imajo vaši psi obleke?
24.10.2009 21:09:58   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ne, mi imamo pse in to taksne z dlako.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oblačit psa v obleke je nenaravno (beri mučenje)!!!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Imajo vaši psi obleke?
25.10.2009 8:49:29   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: Biogirl

Ok sam iz firbca me zanima kaj takšnile mali kužeki nujno potrebujejo oblekco ali je to bolj modna muha? Mogoče se vam zdi vprašanje butasto sam res ne vem. 


staffordi so kratkodlaki psi, jaz sem ji plašček kupila samo iz tega razloga, da je ne zebe pozimi


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Biogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?