|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 13:03:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj naj?
14.7.2005 13:15:13   
tilka
Draga Bubabaya, rada bi povedala kaj tolažilnih besed, toda tudi v najbolj urejenih in splaniranih družinah se velikokrat vse poruši. Jaz sem tudi mislila, kako mi bo moj pomagal, tudi govoril je o tem, potem pa je imel veliko projektov, ki jih je delal skoraj vse noči, kadar pa je spal, pa je bil bolj mrtev kot živ (beri nič slišal). Pa sem se tako organizirala, da mi gre sedaj skoraj na živce, če se v kaj "vpleta".
Vse bo dobro. Zaupaj v sebe. In v to, da se bo vse uredilo, točno tako kot se mora. In vso moč boš dobila, ki jo potrebuješ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj naj?
14.7.2005 13:18:05   
dory
bubabaya...ce se je tvoj dragi tako odlocil je ze imel razlog za to...

to da pa ti ne bi mogla dezurat vse noci zraven otroka??? halo...vse se da...jest bi vse dala,da bi mela koga vsaj za cez dan...tko sem se mogla pa stalno slepat k starsem oz. ga raje imela sama,da ni komu povzrocal prevec tezav..brez skbi...vse se da,ce se hoce :)...stane mal vec energije ampak gre :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj naj?
14.7.2005 13:25:13   
Anonimen
Jaz pa tega ne bi tako mirno sprejela, žal. Mene je ful grabila panika, da bom morala iti rodit sama, tako da :love: cel zadnji mesec ni šel na teren zaradi tega. Še zdaj se v službi delajo norca, da sem rojevala mesec dni.:)-:)-:)-:)-:)-

Sem pa bila po porodu zelo boga, šivi in neke vrste poporodna otožnost, da sem bila zelo hvaležna, da je ponoči :duda: hranil in previjal :love:, da sem se jaz spočila. Ko je začel hoditi v službo, pa ga je on popedenal ponoči le v petek in soboto. A brez njega takrat ne bi zmogla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 13:33:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj naj?
14.7.2005 13:36:12   
Pia73
A nisi ti že zadnjič jamrala, da ti nič ne pomaga?

Verjetno zato misli, da se itak ne bo nič spremenilo.

Morda pa sploh ne bo tako hudo, saj 2 meseca tudi hitro mineta, pa ni nujno, da boš prej rodila. Sem ravno prej govorila s kolegico, ki ji je več G reklo kako bo rodila pred rokom in je bila zaradi tega celo hospitalizirana na koncu pa je rodila čez rok.

Po mojem se, da s pametnim pogovorom vse rešit. Če pa se ne da, pa je problem še kje drugje,....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj naj?
14.7.2005 13:41:26   
Pajaca
Moj velikokrat dela nočno in to ni nič hudega. Pač enostavno gre zvečer delat, jaz takrat spim, zjutraj gre spat in ob 12 je že pokonci. Dela od 22-6. Če pa bi šel zvečer spat in zjutraj na šiht bi hodil domov okoli 3-4. Torej ima več časa za naju!!!! Pa je bil tudi v nočni ko so se popadki začeli.... sem ga klicala, ti začenja se... te pokličem ko bo panika.... pa sem ga proti jutru klicala, evo pejva počas. Brez problema je šlo....

Men se zdi da se je čist ok odločil. Lej ponoči ti bo otrok spal, ali vsaj večino časa. Dopoldan boš z njim na sprehodu, on bo spal... pojedli boste kosilo, potem pa boste imeli celo popoldne zase. Če pa bi šel tja v službo ko prej pa bi poleg 8 urnega šihta še 2 uri bil na poti. Po moje bi ti bil še manj v pomoč! Cel dan bi bil v službi in videli bi se tam od 5ih naprej enkrat za par urc, pol bi šli pa itak spat. Res maš ful pol od njega.... Aja ponoči je doma.... no ja ga mam raj čez dan ko pa ponoči ko se spi.

Več boš mela od njega. Verjami. Sam panike ne zganjat. Pa naj se zmeni, da bo 14 dni doma ko boš rodila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 13:47:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj naj?
14.7.2005 14:02:07   
eva1
Moj tut veliko dela-ali ima dnevne, ali nočne(12ur), pa sem se tok obremenjevala ko sem bila še noseča kako bo, sedaj pa ni noben "big dil"! Pa me nočne sploh ne motijo, ker midva itak spiva takrat, sam dnevene pa mi najedajo, ker ga po 3 dni ni skoraj nič doma, razen prespi!
Tako da, vse bo ok!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 16:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 19:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj naj?
14.7.2005 22:29:24   
skuštrana
Eh, kaj pa vem , meni se to da ga ponoči ne bo doma ne zdi tako tragično, da zaradi tega ne bi menjal službe, če se je tako odločil. Jaz sem bila zadnji mesec nosečnosti stalno sama, ker je moj:love: bil odsoten pa je bilo vse OK. Še sedaj sem bolj kot ne sama za vse, ker ima takš šiht, da je full okoli pa mi ni hudega..Se pač malo organiziraš pa gre..Kdo pa pravi, da boš morala dežurat celo noč, naša je lepo spančkala. Če pa res misliš, da ne bo šlo pa malo prosi za pomoč, morda mamo ali pa taščo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
14.7.2005 22:31:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj naj?
15.7.2005 12:36:30   
lenika
Kako je možna menjava službe samo za 2 meseca?:zmeden: In zakaj?:zmeden:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.7.2005 13:36:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
15.7.2005 13:42:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?