|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.12.2010 11:57:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:09:17   
emica2008
mogoče pa danes nisi zaželena tu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:22:09   
m_o_i
kar nekaj nas ze lep cas ni zazeljenih tu user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.12.2010 12:22:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:36:08   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Mislim, da se to dogaja zato, ker je portal preobremenjen z reklamamiuser posted image


Tole pa čiiiist verjamem!!user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:39:58   
ledenaa
ja na vsake toliko časa moraš malo brco v rit dobituser posted image   ne vem komu si se zamerila

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:40:16   
Jerneja_
Posledica današnjih težav, opisanih na temi Napake.

Hvala za razumevanje, odpravljamo.

lp

Jerneja

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj me RR ven mece...
3.12.2010 12:46:10   
m_o_i
sej nam res ni treba bit tu; mislim, ni zivljenjsko pomembno...
AMPAK da pa ze mesec oz. vec poslusamo/beremo, da se napake (ene in iste) odpravljajo, je pa rahlo zaljenje nasega IQja noooo

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj me RR ven mece...
5.12.2010 14:00:24   
ivanamdb
bolj malo pisem kjer nimam veliko cajta, ampak vsakic ko bi rad kaj napisala je to polurna zadeva! 3 do 4krat me vrze ven... in to ze najmanj en mesec ce ne vec.
do sedaj se nisem nc tozila, ampak zdaj je res prevec! ne morem pol ure viseti po internetu samo zarad enega sporocila na rr?!?!?!
oprostite, ampak to ni nobena nova napaka, ze vec kot 1 mesec je ta situacija.
mislim da bom zal zarad tega vedno manj obiskovala RR! itak se z vecino dobim na FB, na katerem nimam te tezave.
in lahko recem, ni tezava v nobenem cookieu, memoriji, internet speed....tezava je v samem serverju....
sorry ampak eno boste zgubili user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.12.2010 14:32:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ivanamdb)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj me RR ven mece...
5.12.2010 18:44:35   
ivanamdb
metulj - hvala, seveda se vrnem nazaj in skopiram. imam mozillo tako da lahko naredim back in potem kopiram, ampak, potem se vedno se moram "odjavit", pa "prijavit" pa spet upat da ko spet nalepim gor ne zacne spet.
danes mi se je zgodilo da sem eno sporocilo ene 4krat morala lepit gor znova ker bi me vsakic vrglo ven... rezultat=pol ure za eno sporocilo (too much)

ctrl c/v ni resitev, to ze cel mesec delam, in zdaj je prevec...resitev je da napisem sporocilo, kliknem "potrdi" in mi objavi sporocilo... to pomeni pa da nekaj naredijo s serverjem, sistemom, programom....

delam v internet marketingu, in je eno od pravil - ce website dela pocasi, neki ne funkcionira... pomeni da ni profesionalno, in pocasi klijenti zgubijo interes za take strane....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj me RR ven mece...
5.12.2010 18:50:05   
m_o_i
ctrl c/v ni resitev, to ze cel mesec delam, in zdaj je prevec...resitev je da napisem sporocilo, kliknem "potrdi" in mi objavi sporocilo... to pomeni pa da nekaj naredijo s serverjem, sistemom, programom....

to sem jaz ze mesec dni nazaj rekla, pa me nihce ni poslusal user posted image

da naj server zamenjajo, sem pa tudi ze napisala-oni pa kuj o nekih piskotkih in f5; kot da smo sami debili tu....

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.12.2010 17:38:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj me RR ven mece...
9.12.2010 11:13:26   
liliana
A boste kaj porihtali to zadevo, da se ne bo potrebno vsakih nekaj sekund na novo prijavljati......

Mislim, napišeš post, ki je daljši od dveh vrstic, pa ga ne moreš odposlati.....

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj me RR ven mece...
14.1.2011 13:29:13   
mariy
No pa sm že misla da sm edina, ker sem bolj med ta novimi tukaj, da me zato meče kar naprej ven in se moram znova in znova prijavljati, ker mi že pošteno načenja živce.
Bi bila zeloooo, zelooo, vesela če bi se to napako dalo odpravit in bi lahko normalno v miru srfala po forumih gor in dol, ter sem in tjauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj me RR ven mece...
18.1.2011 13:18:34   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: mariy
Bi bila zeloooo, zelooo, vesela če bi se to napako dalo odpravit in bi lahko normalno v miru srfala po forumih gor in dol, ter sem in tja


Zanimam me a kdo gleda kaj to stran ali se jaz zastojn trudim prosit pomoč, ker mi to resnično že preseda.

No pa se vidimo kmalu brez napakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.1.2011 13:22:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mariy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj me RR ven mece...
19.1.2011 20:27:53   
Jerneja_
Vemo za težavo, problem ni pri nas, ampak pri ponudniku strežnika. Nikakor tega ne morejo urediti, da ne bi seja tako hitro potekla. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj me RR ven mece...
25.1.2011 18:13:30   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Vemo za težavo, problem ni pri nas, ampak pri ponudniku strežnika. Nikakor tega ne morejo urediti, da ne bi seja tako hitro potekla. user posted image


No hvala bogu, da se je vsaj nekdo našel, ki je vsaj nekaj povedal zakaj se te stvari dogajajo.

Se pravi, da se pač bomo morali znova in znova prijavlatuser posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj me RR ven mece...
27.1.2011 22:18:31   
Jerneja_
Da. Na žalost. user posted image

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?