|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.8.2005 14:42:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:46:58   
Tejči
Oj,

jaz mislim, da nič ne kompliciraš. Vem, da pomoč prav pride, ampak ta mama se meni zdi malo preveč vsiljiva, pa še občutljiva po vrhu.

Tvoj :love: bo pa itak držal s starši, ker so pač NJEGOVI starši, če bi bla to tvoja mama, pa njemu ne bi pasalo.

Če ji on ne bo razložil, kako in kaj, pač vzami stvari v svoje roke-boljše prva zamera kot zadnja.

Čimveč uspeha, pa lep pozdrav,

Tea:sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:48:48   
ticko
povej, da nisi več tolk "švoh" in da je ne rabiš, da si raje sama (če si res lahko sama)...
Jst sem bla od 1. dne ko sem prišla iz porodnišnice sama za večinoma vse (kar se malega tiče), pa mi ni noben hodil nič pomagat! Nisem hotla nobene babice, tašče....
Povej odkrito kar misliš, vem pa da je bedn ko maš taščo skos za vratom...

srečno!!!:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:49:38   
anne
Lepo ji razloži, da ceniš njeno pomoč in da ti je prve dni po prihodu iz porodnišnice zelo pomagala, da pa se sedaj počutiš dovolj pri močeh, da boš sama skrbela za otroka. In da boš zelo vesela njenega obiska recimo dopoldan ali popoldan. Pa ful jo pohvali, kako ti je lepo pomagala in če jo boš potrebovala, da ji bos takoj rekla in prosila za pomoč.

Tako mislim da ne bo nobene zamere.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:53:06   
Gina
Hmmm, ljudje smo različni. Jaz bi dala vse na svetu, da bi kdo imel ponoči otroka, ki se zbuja, ker mi je to najbolj grozna stvar na svetu - namreč zbujati se sredi noči in vstajati, nekdo drug bi pa dal vse na svetu, da mu takrat kdo ne hodi po spalnici.

Potem smo spet različni v tem, koliko pomoči hočemo imeti. Meni je bilo super, ko mi je mami po prvem porodu veliko pomagala, pa tašča tudi, komu drugemu pa tio ne paše, hoče svoj mir.

To ne pomeni, da je z mano ali s tabo kaj narobe, ampak samo to, da imamo različne potrebe. Najbrž tvoja tašča težko razume, da je ne rabiš, ti pa najbrž težko razumeš, zakaj tašča ne čuti tako, kot čutiš ti. To so pač odnosi med ljudmi in različnosti. Jaz bi ji lepo povedala, na tvojem mestu, da zelo cenim, ker želi pomagat, ampak da se ti daleč najbolj spočiješ, če imaš ponoči mir pred vsemi, tudi pred svojo mamo. Da ne sme tega vzeti osebno, toda da jo zares prosiš, da ti raje kako urico pomaga popoldne ali dopoldne. Pa povej ji, da resnično rabiš čas, ko boste kot familija sami, da se boste spoznali, ker dete je tudi vama še neznanka in ga želita nekaj časa v miru spoznavati. Reci, da si zelo vesela, ker je tako prijazna in želi pomagat, da to ceniš in da jo ravno zato lepo prosiš, naj ti ne zameri, ker trenutno tako čutiš, pa da se boš zagotovo v vseh teh letih, ko bo ona še vedno babica, zelo potrudila, da bo deležna dovolj družbe tvojih otrok, kadar si bo zaželela. No, tako bi jaz rekla. Ne bo užaljena, ti pa boš dosegla svoje.

To, da jo pa pripeljete, pa vendarle ne bi smel biti problem. Kaj pa potem, zato so avtomobili, kaj bo hodila na bus, če ji je to zoprno. No, pri nas to ni problem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:57:41   
rainbow
Absolutno se strinjam z Gino (spet;)in z vsemi ostalimi zgoraj!

lp:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 14:58:17   
jazz
Dobrodošla v svetu mam in tašč!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 15:08:54   
alenkapk
Se strinjam s predhodnicami, mislim pa, da imaš pravico do svoje odločitve in bi jo tvoj partner moral spoštovati. Je pač tako, da so mame mame, tašče pa tašče, nekateri pa tega ne razumejo.
Naredi tako, kot ti misliš, da je prav.

Srečno!:sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 15:11:58   
Anonimen
Ne kompliciraš. Ti si mama, ti si tista, ki moraš skrbeti za otorčka noč in dan. Ona je babica, njena materinska naloga je bila opravljena. Sedaj lahko prihaja na obiske, vendar ko to vam paše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 15:38:30   
Lunca1
Čimprej postavi meje, če ne jo boš skoz gledala. pri meni je bilo podobno, sicer ne ponoči, ampak tudi do 5x na dan:(, pa je počasi le mal začutila da nekaj ne štima in jo vidim samo 1-2x na dan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 16:31:42   
Maček Muri
Še ena, ki se absolutno strinja z Gino!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 18:31:48   
Anonimen
Zakaj pa se tvoj :love: ne bi odpovedal nočnim in bil vsaj na začetku s tabo doma? Ima to pravico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   A spet jaz kompliciram?
10.8.2005 21:21:03   
eva1
jaz itak nimam dlake na jaziku in predlagam ti da se čimprej postaviš zate, ker drugače ti bojo vsi po glavi srali...jaz bi znorela, če bi kdo spal v mojem stanovanju...razn nas treh! Mislim...:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 8:56:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   A spet jaz kompliciram?
11.8.2005 9:41:09   
hugolina
Kot da bi mojo taščo opisovala - ISTO!!!!!

Če si pametna stoj za svojim principom in pika. Tako kot jo boš sedaj navadila, tako bo. Če ji boš dovolila, bo potem stalno tko.
Joj, pa to z jokom. Ej, kar na bruhanje mi gre. Pri nas je isto. Če ne doseže svojega pa v jok. Da bi ji človk neki v glavo vrgu :ups: (sorry, samo to me pa res pogreje).

Ne se pustit, res ne!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   A spet jaz kompliciram?
11.8.2005 10:37:40   
Anonimen
No, to glede nočnih pa je malo drugače. Žal mi je, da imata toliko težav. Kaj pa, če bi poiskal drugo delo preko študenta?
Glede nočnih sem ti napisala zato, ker moj :love: dela polovico služb ponoči. Seveda se obračuna manj, ker šteje šele od desetih zvečer, začne pa prej. No, na mesec dobi na ta račun kakih 8.000 dodatka. Temu pa se bova z lahkoto odpovedala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 11:01:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   A spet jaz kompliciram?
11.8.2005 13:20:45   
urbancek
Pri prvi sem bila še doma pri svoji mami, saj ne rečem, da ni bilo fajn, ko mi ni bilo treba kuhati in podobno sranje, ampak vtikanja pa je bilo toliko za pop..... Ko sva šla na svoje se je tudi hotela vtikati, pa sem jo kmalu postavila na svoje mesto. Po drugem in tretjem porodu pa se tako ali tako delala vse sama, po drugem mi je tašča pri njej sicer skuhala, sem pa potem vse pospravila, tako da sem pri ta malem tudi kuhala sama. Saj se je ponujala, pa se mi je zdelo bolje če kar sama, vsaj nikomur nisi nič dolžan, delaš po svoje in kuhaš kar in kadar ti paše oz. imaš čas, če imaš seveda potrpežljive člane družine. Tudi sedaj, če bo le mogoče, bom po porodu delala sama, sicer pa imam že veliki punci, bosta že malo pomagali.
Meni ta malega mami in tašča še nista varovali, pa je star več kot leto in pol.
Lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   A spet jaz kompliciram?
11.8.2005 13:41:42   
kalbo
Čimprej uredi zadevo s taščo, ker se je drugače ne boš rešila. Čim dopustiš, da se ti tašča udomači, je katastrofa. Prvo napako si že nardila, ko si jo v kuhinjo spustila. Zakonska spalnica bi morala biti pa tako ali tako zanjo sveta.
Solze te naj pa kar nič ne ganejo, ker so krokodilje. S tem mamice manipulirajo s svojimi sinčki. Sam sem z mojo že davno razčistil o joku, pa tega manevra ne uporablja več. Tašča pa nad svakom in tastom kar uspešno izvaja jokalni manever, ker ji vedno uspe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A spet jaz kompliciram?
11.8.2005 21:25:54   
Anonimen
Problem se že začne pri tvojem :love:, ker je to njegova mama in bi jo on moral postavit na pravo mesto.Ampak očitno imata odnos moja zlata mami in moj sinček edinček.Sicer pa si verjetno vedela kako stojijo stvari še preden si zanosila in rodila.Že takrat bi morala ukrepat.Sedaj pa tvegaš da se ji zameriš, da ona z svojimi krokodiljimi solzami potegne za sabo še :love: in pol smo pa tam.Že tako smo ženske po porodu občutljive, ti pa imaš še taščo cela dan in noč za vratom.
Reši se je, pa če ne gre zlepa pa zgrda.Tam nima kaj iskat, sploh ne ponoči, pa naj bo to na kavču ali v spalnici.Naj jo :love: odpelje domov zvečer ko gre delat in naj to postane rutina.
Sicer pa kaj si pričakovala glede prevoza, da pa sedaj ko ste vi trije pa bo naenkrat ugotovila da obstaja javni prevoz?Pokliči ji taksi in naj jo domov pelje.In seveda naj ga sama plača, mogoče jo bo minilo k vam prihajat ko bo vidla kolko to stane.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   A spet jaz kompliciram?
12.8.2005 22:50:24   
cinci
isto kot bi mojo taščo opisovala;)sploh tam glede hrane;)
v glavnem stoj za svojimi prepričanji,ker drugače bo slabše.jst če mi ni kaj všeč ji kar povem,kaj si pa pol misl mi je pa čist vseen-pa zdaj kar gre in me vedno sprašuje a lahko to al lahko ono:)-kar se Neje tiče,ko se je pa enkrat kuhinji nekaj mešala sem ji pa kar povedala svoje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?