|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.5.2011 16:20:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
28.5.2011 16:26:03   
K_a_t_i
Če mu daš skupaj zeleno in rdečo pravi, da sta enaki barvi?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
28.5.2011 16:29:32   
2.2.
koliko je pa star?
sicer moja je tudi kot 2-3l otrok se zmišljevala in se zraven smejala...tako da nisem vedela pri čem smo. no danes pri 4l je vse ok

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
28.5.2011 18:19:55   
mateyka
dej mu še malo časa, ok? user posted image  user posted image

p.s. naši tamali trenutno ni jasno zakaj je razlika med svetlo modro in sivo. temno modra in svetlo modra sta ji čist različni barvi.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.5.2011 18:20:51 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
28.5.2011 18:29:49   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

koliko je pa star?
sicer moja je tudi kot 2-3l otrok se zmišljevala in se zraven smejala...tako da nisem vedela pri čem smo. no danes pri 4l je vse ok


Pri nas je bilo isto in me je bilo kar malo strah, ker imam kolega, ki zamenjuje rdeče in zeleno, pa se je izkazalo, da se je očitno samo malo pošalil ali pa mu ni bilo za sodelovat. Sedaj razloči vse barve.
Je pa še nekaj...ko poslušam mojega dragega. Ne da ne razloči barve, ampak je enostavno prelen, da bi razmišljal katera barva je in so zanj oker, bež in siva kar enake barve, pa lila in vijolčna...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.5.2011 22:05:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.5.2011 22:08:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
29.5.2011 9:22:00   
SaaS
Jaz tudi mislim, da lahko da je še prezgodaj, da se mu morda ne da razmišljati ali se heca... boš videla, kako bo.

Moj oče je imel to težavo, delno barvno slepoto. Rdečo in zeleno je težko ločil. Ampak mislim, da zato ni imel prav hudih težav v življenju.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
29.5.2011 11:34:34   
Nocturama
Moj mož je delno barvno slep - ne loči nijanse od modre do vijolične pa rdečkasto-rjave. Ugotovili so mu v vrtcu, ko je nebo vedno risal vijolično. user posted image Nikoli ni imel nobenih težav zaradi tega (razen mojih zafrkancij user posted image ), tudi vozniški izpit je opravil brez problemov. Tako da delna barvna slepota sploh ni noben hendikep.

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Delna barvna slepota pri otrocih...
29.5.2011 17:34:05   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Moj mož je delno barvno slep - ne loči nijanse od modre do vijolične pa rdečkasto-rjave. Ugotovili so mu v vrtcu, ko je nebo vedno risal vijolično. user posted image Nikoli ni imel nobenih težav zaradi tega (razen mojih zafrkancij user posted image ), tudi vozniški izpit je opravil brez problemov. Tako da delna barvna slepota sploh ni noben hendikep.

načeloma res ne ... ne moreš biti pa poklicni šofer ali pilot, če imaš (delno) barvno slepoto. Tudi moj mož je delno barvno slep in mu je bilo kot otroku ful hudo, ko so mu povedali, da ne more vozit kamiona user posted image v normalnem življenju pa zaradi tega nima težav.


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?