|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.5.2015 18:05:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.5.2015 19:30:23   
chocolatecake
Da neboš samevala v tej temi se pridružujem kot najbolj zvesta in zagreta navijačica!
Dajmo pluski in dvojne črtice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.5.2015 20:03:58   
bubu_
Pozdravljene, tudi jaz je ne pričakujem 5.6. Imam pa prvi pregled glede nezanositve pri G konec junija, bo že kmalu leto okoli pa še nič user posted image . Se pripiročam za informacije, če katera ve kakšne so preiskave za naprej, kam me G pošlje itd..
Lp

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.5.2015 21:59:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubu_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.5.2015 22:51:20   
Minikimi
Pozdravljene! tudi jaz se vam pridruzujem pri cakanju pluska, m ne pricakujem 10.6., pa srecno usem!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.5.2015 23:12:02   
chocolatecake
Hvala LadyJen! Tudi jaz te spremljam in navijam zate!

bubu_ Odvisno od ginekologa, vsak ima malo svoj sistem. Eni najprej spremljajo ovulacije in poizkusijo s klomifenom ali čim podobnim za spodbudo ovulacij, če jih ni. Eni pošljejo na hormonske teste in potem iz vrednosti hormonov razberejo če imaš ovulacije in če ti primanjkuje kakšnega hormona. Pogosto je to progesteron, ki skrbi, da nosečnost v zgodnji fazi ne propade in potem dobiš tabletke Dabroston ali kaj podobnega in pogosto že to pomaga.
Pogosto dokaj kmalu dobiš tudi napotnico za spermiogram za partnerja, nato pa sledi pregled prehodnosti jajcevodov pri ženski, lahko tudi laparoskopija, histeroskopija... Eni se šele po vseh teh preiskavah odločijo za kakšne hormonske tablete, če je potrebno, drugi jih predpišejo prej.
Nekateri ti ob vsem tem dajo še direkt napotnico za kliniko za zdravljenje neplodnosti, drugi pa samo napotnico in vse preiskave opravljaš na kliniki za zdravljenje neplodnosti. Res ful odvisno od tega koliko si ginekolog želi in upa sam ukrepati in če imate v vašem kraju bolnišnico, ki dela tovrstne preiskave.
Jaz sem dobila napotnico za spermiogram direkt, potem pa napotnico za kliniko za zdravljenje neplodnosti, ker je bil spermiogram slab, vmes pa zanosila. Hormonskih tablet, pa kljub dokazanim hormonskim motnjam nikoli nisem dobila.

Ampak sem prepričana, da ti vsega tega neboš rabila. Veliko primerov poznam, ko so punce zanosile po enem letu ali takoj, po tem, ko so dobile napotnico za nadaljnje preiskave. Živčki včasih naredijo svoje, pa tudi ta meja eno leto je malo za lase privlečena. Eni malo prej, drugi malo kasneje, je pa toliko lepše, ko dočakamo. Samo pozitivno razmišljaj, pa ne se da prestrašit kakšnim čudnim zgodbam,ki so se zgodile znanki od sodelavkine sestrične, rožici xx s foruma in podobno.

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 15:40:26   
bubu_
chocolatecake najlepša hvala za podroben odgovor,tu berem zgodbe od vseh po malo ampak še zmeraj se pri vsaki drugače razplete, bolj me je bilo strah da že takoj začnejo z bolj invazivnimi pregledi. Vsak mesec sem pozitivna in poskušava čim manj razmišlati o tem, ampak ko se bliža čas user posted image gre zmeraj bolj po glavi a bo dokončno pritekla ali ne user posted image , pa se mi včasih zdi da jo že samo s tem razmišljanjem sama prikličem user posted image

LadyJen upam da se bova 5.6. obe veselili za user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 16:27:38   
chocolatecake
bubu_ Ne rabi te biti strah, imaš tudi vso pravico sama povedat kaj si že pripravljena sprobat in kaj ne.
Pa ponavadi tudi zdravniki začnejo s spermiogramom in hormonskimi testi in potem naprej, ker je pač poceni in enostavna preiskava.
Jaz sem tudi odklonila laparoskopijo in pregled prehodnosti jajcevodov, ker se mi je zdelo, da je še prezgodaj, oziroma sva imela vsak svojo diagnozo, ki je že sama po sebi dovolj velik razlog za neplodnost. Se mi je zdelo takrat malo trapasto, da bi iskali nove razloge, ker čisto vsega kar je kje pa pač nemoreva ravno midva imeti.
Če nebi na nobeni drugi preiskavi nič našli, bi pa tudi to šla, kolegica je šla, pa pravi, da ni tak bav bav kot se sliši in da je bil strah pred preiskavo čisto odveč.

Prav je, da se pozanimaš, da veš, da je ful možnosti za pomoč in da te ne rabi bit strah, ampak jaz vseeno mislim, da boš kmalu nosečka in boš lahko mirno pozabila na vse, kar sem ti tukaj napisalauser posted image .
Srečno! Držim pesti!

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 16:28:33   
Sofie
Živjo punce.

Tudi jaz ne pričakujem m. 3.6. Upam, da uspe user posted image

Lep vikend

< Sporočilo je popravil Sofie -- 23.5.2015 16:29:22 >

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 18:27:59   
bubu_
chocolatecake res hvala za te besede, si me kar malo pomirila user posted image sem vesela da sem vas našla tu, da ne razmišljam več sama kako,kaj, zakaj.
Tudi jaz nisem zaenkrat še za neke bolj podrobne preiskave, imam 25let tako da, če se da, mi je boljše da najprej na bolj "simple" način sprobamo, če bo pa treba grem pa kasneje seveda tudi naprej.

Hvala!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 19:14:14   
Anonimen
Problem je,ker so pri ženskah rodila noranji organi.Torej so skriti.In razen ultrazvoka,ki pa ne pokaže prav veliko zaenkrat še niso odkrili kakšne popolnoma neboleče preiskave za ženske.Tako,da se HSG oziroma pregled prehodnosti jajcevodov,laparoskopija in histeroskopija štejejo med osnovne preiskave za ženske.In tudi niso invazivne ali zapletene.Večinoma se gre po teh preiskavah že isti dan domov ali naslednji.Tudi ne delajo vse pod narkozo,lahko samo z lokalnim anestetikom ali celo brez njega.Pač tako je.Najprej se pogleda žensko z navadnim ultrazvokom.Potem partner opravi spermiogram.Če je ta ok,sledi zgoraj opisano pri ženski.Druge poti ni.Razen seveda matranja v nedolgled,ker te je strah narediti korak naprej.Ene imajo srečo in uspe naravno.Enim pa nikoli.Tako,da kar brez strahu.Veliko sreče.

(odgovor članu bubu_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo junija 2015
23.5.2015 21:10:14   
Branwen
Živjo punce,

tudi jaz je ne pričakujem nekje na začetku meseca, do 3.6 nekje. Če jo takrat dobim, pa jo, glede na ciklus, ne pričakujem še enkrat konec meseca...
will se user posted image

papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 9:02:02   
telly
Jaz pa ostajam vaša zvesta navijačica user posted image

(odgovor članu Branwen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 9:09:59   
Že 1x mami
evo... se pridružujem... tečke ne pričakujem 8.6.2015 oziroma 10.6. pričakujem user posted image ali user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo pa te dni full pridni tako, da sem zaenkrat kar optimist :)

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 12:08:52   
niinii



user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

Sofie
Branwen

05.06.2015

LadyJen
bubu_

08.06.2015

Že 1x mami

10.06.2015

Minikimi



Junij



user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:15:57   
MauMow
Evo mene. Dodajte me brez datuma, ker mam mal zmešane cikle in niti dobro še ne vem kdaj bo. user posted image No upajmo da bo junij malo bolj uspešen kot je bil pa maj. Se veselim čvekanja. Sedaj sem spet v stari forumski formi.user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:19:16   
Marčevka2010
Tudi mene na seznam, 9.6. Čeprav vprašanje kaj bo, ker mi je nazadnje m zamujala 16 dni. Ovulacijske krče imam sedaj čisto po šolsko med 12. in 14. dnem. Bomo videli.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:21:27   
~pikapoka~
Tudi mene zaenkrat med navijačiceuser posted image jaz jo pričakujem nekje 10.6. in upam da ne bo preveč zamujala in me hecala! Potem pa zopet s polno paro naprej user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:21:42   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Tudi mene na seznam, 9.6. Čeprav vprašanje kaj bo, ker mi je nazadnje m zamujala 16 dni. Ovulacijske krče imam sedaj čisto po šolsko med 12. in 14. dnem. Bomo videli.


Js mam krče že 3 dni ampak O teste še ni pokazal da je O. Mislim da bo šele okoli vikenda user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:26:27   
Marčevka2010
Ja, to itak. Ampak jaz sem vesela, da se nekaj dogaja, samo upam, da bo potem m ali plus 14 dni po O. Ker sem nazadnje toliko testov naredila, nazadnje še krvnega in požrtih živcev, da ne bi spet. user posted image Upam, da je bila tisto čista izjema, ker znorim, da me začne cikel kaj zezat.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 13:29:10   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Ja, to itak. Ampak jaz sem vesela, da se nekaj dogaja, samo upam, da bo potem m ali plus 14 dni po O. Ker sem nazadnje toliko testov naredila, nazadnje še krvnega in požrtih živcev, da ne bi spet. user posted image Upam, da je bila tisto čista izjema, ker znorim, da me začne cikel kaj zezat.


Držim pesti da bo. Pri meni je dosedaj vedno bilo, cca 13-14 dni po pozitivnem O testu je bila user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 16:42:57   
Sofie

Moja O je pa že mimo. Pridna sva bila vsak drug dan, tako da upam da bosta user posted image . Je pa to prvi krog odkar sem štela plodne dni. Upam na najboljšeuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
25.5.2015 18:52:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 19:06:41   
Branwen
Moja O je tudi že mimo. 2 dni me je ful špikalo (lih 14 dni po m.), tako da približno čez dober teden bomo vidli... Je pa to tudi najin prvi kroguser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo junija 2015
25.5.2015 20:14:59   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Živjo punce, lepo da ste se mi pridružile.. Po majski temi sem bila že v skrbeh, da bom samevala tukaj! user posted image No, sej, če bi to pomenilo, da ste vse vesele nosecke, potem tudi prav! user posted image
Moji O dnevi so minili. Sedaj, ko sem skužila simptome ovulacije, je sploh ni težko ugotovit, lol, potem samo še nekaj testkov za potrditev naredim in to je to. Vsaj upam, ker druge dneve ne delam testov. Zadnji test, ki ga naredim, sploh nima druge črtice več oz. je komaj vidna, pred tem pa so črtice enako močne - samo je pa hudo težko mi 'prebrat' moc črtice v primerjavi s kontrolno! user posted image A ima še katera te težave?

No, 11 days to go.. Cela večnost! user posted image



Moji simptomi ovulacije so pa kar močni. Včasih so mi šli na živce, ker me precej jajčnik takrat boli. Sedaj mi pa to prav pride, da vem kdaj je.
Sem si plodne dni preračunala kar prek RR. Upam, da zadeva drži. Imam pa ciklus dolg nekje 30 dni.

Koliko dni pa naj bi m zamujala ko se test naredi? Sem nova v tem, tako da bom malo težila z vprašanji. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?