|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   || pricakujemo v letu 2021
31.12.2020 11:45:47   
beba92
Pozdravljene punce.

Novo leto- nova tema- nova pricakovanja in upanja 😊Zares nam vsem zelim, da bo leto 2021 boljse in seveda pozitivno s pluski, to leto bo nase leto! 
M naj bi dobila 20. januarja a srcno upam da je ne dobim celo leto 😁😁  malo se pa nastopi O, najbrz nekje v naslednjem tednu. Kako ste pa kaj ostale? V katerem "delu" ciklusa ste?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.12.2020 11:59:49   
JackieO
Beba dobra tema, sedaj ne bomo "obremenjene" z meseci. 😁 Tudi js upam da je v prihajajocem letu cimprej ne dobim in tako potem ostane 9 mesecev. 😊 Sicer sem pa na istem kot ti... M naj (ne)bi prisla 20. januarja. O v naslednjem tednu, pomoje nekje v sredo. Drzimo pesti 💪


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.1.2021 12:27:31   
fracek
Se pridruzujem temi, da bo cakanje lazje 😅

Ne zelim je dobit tam med 17. in 19.1. Imam kratke cikle, tam med 24 in 26 dni. Ta cikel me je ze takoj po M zacelo pikat po jajcnikih, danes (8. dan) pa res ze konkretno, tako da bo zgleda kar zgodnja O, ce bo ... 
Srecno v 2021 vsem, naj se nam uresnici nasa najvecja zelja 🙏🤞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 14:57:42   
Suerte24
Zivijo!


Jaz pa imam po KT cisto zmesane in dolge cikle. Prvi je trajal 40, drugi pa 65 dni, tako da sem v 4 mesecih imela 2x M, pa se to nevem ce je sploh bila prisotna ovulacija. Pred KT sem imela obicajne cikle.Tako da, komaj cakam, da se mi to uredi. Srecne tiste, ki imate redne M😂, ceprav vem, da je ne marate videt. 
Jaz nevem kdaj je ne pricakujem, ampak dajmo rect da vzamem cikel dolg 35 dni (v upanju, da se postima) in to je 17.1. 😊
Drzim pesti za vse. ❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 15:04:30   
beba92
Jaz pa morm rect da se mi je po femari cikel skrajsal, za kar sem ful vesela💪🏻 

Tak da mam O med 15. in 17. dnem jupiii 😊


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 15:29:51   
maca51
Zdravo 😊
Jaz M ne pričakujem okoli 13.1.. Danes sem 25. dan cikla, O pa še ni bilo. 🤔 Ta cikel delam namreč O teste. Sva pa zadnja dva tedna še preveč pridna, telovadiva skoraj vsak dan. 🙈 Mogoče pa še kaj bo iz tega. 😜

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 16:20:27   
Suerte24
Beba92, kako pa da si dobila femaro? Koliko časa si imela dolg cikel prej in koliko zdaj?

Jaz sem klicala ginekologinjo, pa mi je rekla, da je to kar se mi trenutno dogaja čisto normalno, ker naj bi bil zelo velik šok za telo opustit KT. In da se bo sčasoma uredilo. Sam kaj ko se meni neda čakat, in bi rada imela dojenčka heheuser posted image . Tud moj ga že komaj čaka :)user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 16:35:31   
beba92
Fe.aro sem dobila, ker se ze eno leto trudiva. Cikle sem imela pa dolge od 34. pa do 42. dni, posledicno sem imela pozno ovulacijo... Zdaj pa mi je vse skupaj HB skrajsalo, zdaj sem pa v drugem krogu femare in upam upam upam da uspe 😊😊😊


Ja to je menda normalno, ko prenehas s KT... Samo ko smo tolk neucakane 🙄🙄🙄Jaz si ga zelo zelim, isto moj... Pol so pa vse druge znanke nosecke... Da ti kar voljo vzame

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 18:02:32   
JackieO
Ja in vse ki zanosijo, zanosijo v treh mesecih ali pa se sploh niti trudila nista in se je pac zgodilo. To me vcasih res zjezi. Ampak zal nimamo kej, ocitno moremo bit tud take, katere nismo take srece in se bomo morale bolj potrudit. Midva greva zdej v 12. krog, tako da bo sedaj ze eno leto minilo. Upam da to leto koncno uspe! 🐞


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 18:31:38   
fracek
Tudi okoli naju je v zadnjem letu bilo vsaj kaksnih pet naznanil o pricakovanju dojenckov. Glede na to, da midva cakava na svojega ze 2,5 leti, sem v vsem tem casu ze dokaj dobro predelala svoja custva okrog tega. Imela sem pa kratko obdobje, ko sem bila hudo potrta in celo jezna. Se vedno se pa vsakic vprasam, kdaj bova midva na vrsti. Se vedno upam, da bova 😔

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 18:42:43   
Suerte24
Sigurno nam bo uspelo!


Jaz sem tehnicno gledano v 3. Krogu, tako da se ne sekiram se prevec. Ampak sem ze neučakana hah, res si zelim. V zadnjih nekaj mesecih mi je vsaj 5 ljudi povedalo, da pricakujejo dojencka 😊
Imam pa februarja itak odvzem brisa, tako da se bom takrat se kaj z ginekologinjo pomenila 😊. 
V zadnjih dveh mesecih sta zanosili Ana in foxy kajne? :) ali je se katera? 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 20:27:25   
JackieO
Fracek, kdor caka docaka, verjamem da bomo tudi mi. 😎 Bo pa potem toliko bolj sladko. Sem pa resno razmisljala, da kupim olje altajske princese in probam se s tem, dokler cakam na laparoskopijo. Skoditi najbrz ne more. Je katera ze uporabljala? 


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.1.2021 23:34:26   
Suerte24
JackieO, ne nimam pojma kaj je to na zalost. A nam znas kaj povedat o tem?


Pa se to, a katero v casu ovulacije spika v prsih? Ne da boli, ampak kot nek občutek pikanja. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.1.2021 11:18:16   
scorpionka
Hej hej.. Da se še jaz javim po dolgem dooolgem času.. Sem bila vmes na drugem forumu z IVF in IUI... No očitno nama prvi postopek ni bil namenjen (november 2020), pridelala sm 15 celic kar je bil super rezultat, a se je potem samo 1 celica razvila v lepo blastocisto, ki se žal ni obdržala.. Imava pa doma 5 letno princesko ki je ratala v prvo.. Zdaj pa že 4 leta pa 3mesece nič... Tako da čakava in čakava.. Danes sem ravno dobila M ki je zamujala že 4 dni, mislim da veste kakšen je filing... Marca sem naročena spet na pregled v Leonišču in upam da pridem čimprej v nov postopek..

Punce držite se! Vsaka bo dočakala svoj čudež 💖🦄

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 12:52:22   
Nizile
Pozdravljene punce!

Tudi mi si želimo letos povečati družinico za še enega članauser posted image . Zaenkrat imamo enega fantka. Upamo, da se mu še letos pridruži bratec ali sestrica. Pri prvem je po pol leta uspelo. Glede na to, da nisem več rosno mlada, saj jih letos štejem že 40, upam, da ne bo težav.

Lepo bodite in držim pesti, da vam čimprej uspeuser posted image !

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 20:00:21   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

JackieO, ne nimam pojma kaj je to na zalost. A nam znas kaj povedat o tem?


Pa se to, a katero v casu ovulacije spika v prsih? Ne da boli, ampak kot nek občutek pikanja. 



Saj tudi js dosti ne vem o tem, kar sem prebrala na netu. Naj bi dobro vplivalo na plodnost. 🤔 Ne poznam pa nobene, ki bi to jemala. 🤨
Nizile dobrodosla med soborkami, upam da ti tudi v drugo rata tako hitro kot v prvo. 😉 
Sicer sm pa js danes ze delala O teste, ker sem vceraj opazila sluz in cudno me je zacelo spikat, pa sem imela prav. Test je bil pozitiven, sem mislila da bo kasneje, glede na prejsnji (daljsi) cikel pa bo ocitno slo po standardih. Tako da bi tudi M potem morala prit ze 18.1. Oz. Ne priti seveda. 😎 Bomo videli, ni nic drugega, kot da cakamo. 😤

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 21:20:45   
beba92
Punce, saj vem da je dokaj intimno vprasanje ampak kako pogosto seksate v casu O? Jaz se kar bojim da bi pa tapravi dan ven izpustila, pravijo pa da ni fajn ce vsak dan...


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 21:36:44   
Suerte24
Jaz in moj seksava na vsake 2-3 dni cez celoten cikel ponavadi.. 😊.

Raje kaj vec kot premalo 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 21:39:28   
Anonimna294
No tako, da se še jaz pridružim v tej naši aktualni temi, ko vztrajno čakamo na pluske😀... Se mi zdi da smo ze kar "stare znanke", vsak mesec pa se nam še katera pridruži. M ne pricakujem nekje 26.1. O naj bi bila v sredini naslednjega tedna. Z ovulacijskimi testi zacnem v soboto ali nedeljo, pa bomo videli kdaj bo pozitivno. JackieO ti pa veselo v akcijo😀!!

Beba92 midva zaenkrat nisva vsak dan ampak na 2 dni, pa ni nic uspelo tako da bova zdej verjetno probala pa na vsak dan, odvisno od razpoloženja. ☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.1.2021 22:07:44   
JackieO
O Anonimna sem se ze sprasevala kje se skrivas. Sem mislila da si obupala nad nami. 😁

Drugace pa glede SO sva midva probala vse, 2-3 dni, pa tud po 3x na dan (ja ze skoraj sluzba 😁), pa itak nic ne pomaga. Sem pa tud js slisala, da ni dobro prepogosto zaradi kvalitete semenske tekocine, pa tud sam G mi je rekel na 2-3 dni. Dejansko je treba ujet pravi trenutek, lahko je samo enkrat v casu O pa je tisto "usodno". Midva zdej kokr nanese. Neki ne pretiravava s pogostostjo, ce nama je usojeno naravno bo ze ratalo. 🤔

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 7:17:55   
rosemarie
Tudi midva sva začela novembra delat na otročku, sva pa oba stara 28 in se nama zdi zdaj ravno pravi čas - upam, da ne bo trajalo predolgo. :( No, ne delava si nekih utvar, da bo to en dva tri, tudi ne seksava ravno po urniku. Sva pa decembra malo več okoli datuma predvidene ovulacije (glede na te kalkulatorčke, ki pa itak ne vem koliko so sploh zanesljivi) ... naključno nama je glih takrat najbolj pasalo in tut čas je bil. 🤣
M bi naj prišla okoli 7.12. ali par dni kasneje - glede na ciklus. Moji cikli so dolgi nekje med 28 in 32 dni. Zelo poredko vem točno kdaj bo prišla M, nimam nobenih znakov, krčev, bolečin etc (M je potem prvi dan ok, drugi dan boleča, potem pa ok dalje). 
V nedeljo sem sicer začutila neko špikanje v desnem jajčniku, trajalo je 2 dni. Čutim malenkost napetosti v spodnjem delu trebuha, rahlo bolečino v prsih, malo več me boli glava. Drugače pa sem popolnoma brez izcedka, tako da ovulacija ni (je bila VERJETNO okoli božiča - sklepam po izcedku in recimo da po okvirnem izračunu). Mogoče se mi - čudežno - najavlja M. 🤣 Glede na to, da se nikoli ne in rada preseneča, bi bil res praznik. 🤣🙈🤭 No, ampak takšnega špikanja pa še nisem doživela ... najprej sem mislila, da je od telovadbe (dejanske telovadbe, ne seksa haha). Tko da bomo vidl čez kakšen teden kaj bo iz tega. 🙃
Vsem ostalim pa tudi veliko uspeha v novem letu - na vseh področjih. 😊 Pa ljubezni in medsebojnega razumevanja. ❤

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 8:08:42   
Nizile
Živjo,

mene pa zanima katere ovulacijske teste uporabljate? Jaz sem si začela meriti BT. Bom pa ta mesec kombinirala še z O testi.


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 9:55:22   
JackieO
Digitalne Clear Blue. 😉 Js sm mislila da bom ta mesec porabila se zadnje 3, ki so mi ostali, pa sem ze pri prvem imela pozitivno, tako da bom ocitno se testirala prihodnje mesece. Sicer ni nekega efekta, se pa boljse pocutim, ko vidim smajlija na testu. 😂


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 10:53:41   
Anonimna294
Ah kje da bi obupala nad vami oz nami!  Se mi zdi da smo se res nasle tu na tem forumu in, da smo res druga drugi v oporo, pa cetudi pri kaksnem prehitrem delanju N testa😂 kot npr jaz in ti😂☺️. Naj ti povem, da sem preko spleta narocila test..First.Response, da bom zdaj ta mesec ze pripravljena 😂. Obcutljivost tega testa je nekje 6.5 tako da ravno zame ko bi najraje ze 1 dan po O delala test, ce bi le bilo mozno😂Saj drugace sem vas brala redno ampak sem zdaj mela M, tako da se ni itak nic dogajalo pri meni. Zdaj drug teden pricakujem O, teste zacnem kar v soboto ali nedeljo delat pa da vidimo kdaj bo smajli😀. Proooosim naj ze uspe ta mesec!! 🙉

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.1.2021 10:55:30   
Sneezka
Pozdravljene vse skupaj. 

Evo da se vam malo javim po dolgem času. Punkcijo sem hvala bogu uredila..vse vredu. Zdaj čakam na M, da še opravim histeroskopijo potem bo tudi moj čas da zanosim. To leto bo moje ❤ in od vseh nas. Želim vam/nam vsem skupaj, da čimprej zagledamo pluske. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?