|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 19:43:04   
rosemarie
Jaz glede svoje O nisem nikoli ziher. Nekih simptomov nimam, tut na izcedek nisem bila nikoli nekaj ful pozorna, zaenkrat si računam cca. po teh nekih teorijah kdaj bi naj bla, ampak je vsaka ženska itak zgodba zase. 🤭 


Imate vse izcedek (sluzast) v času ovulacije ali katera nima nekega posebnega izcedka?Jaz imam dokaj redne cikluse - tako med 28 in 30 dni. Vsaki mesec upam, da ne bo M, pa je do zdaj še vedno prišla. Ahja.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 20:01:05   
beba92
Jaz to O nisem imela nekaj posebnega, ceprav imam ponavadi kar veliko.


Tak za info me zanima, kdaj se zgodi O? Ko zacnejo jajcniki bolet ali so to samo priprave in se npr zgodi naslednji dan? 😁😁😁

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 20:32:25   
rosemarie
Žensko telo je taka misteriozna stvar. 

V teoriji je lahko marsikaj, ko pa poslušam ženske ... ali prebiram kakšne stvari, pa tudi ne vem več kaj naj si mislim. Nekega recepta za zanositev ni očitno. 😏 Bi bila presrečna, če bi obstajal in bi bilo vse enostavneje. 🙃

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 20:53:44   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Sneezka js cakam na laparpskopijo in histeroskopijo, pa sem ravno ta teden govorila z mojim G. Optimisticno upava da bomo lahko marca opravili. Ze tko je bedno, potem pa se ta epidemija vse upocasni... 😤 upam da bo pri tebi kaj boljse. 😉



Meni jo bo opravila moja G v ambulanti. So nekak različni ti posegi, ce sem prav razumela. Bom vidla ju3 ko jo pokličem. Upam da bo ta mesec šlo skozi..da čimprej spet lahko začneva delati na otroku. Mi je svetovala G da zdaj naj nebi zanosila dokler ne opravi histeroskopije. Bi jo mogla met že decembra pa sem bila prepozna ker so bili prej prazniki. Tako da upam da bo res vse vredu. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 21:17:55   
Nizile
Tudi jaz nimam posebnih znakov. Sluz imam, a ne tako izrazito.Danes zjuzraj na12 dan,  je bil clearblue ovulacijski test pozitiven, tako da naj bil O nastopila 24 do 48 ur potem. Razen tega, da sem vsa napihnjena, ni nič posebnega. Cikli so dolgi pa ponavadi 28 dni.


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.1.2021 22:17:11   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Sneezka js cakam na laparpskopijo in histeroskopijo, pa sem ravno ta teden govorila z mojim G. Optimisticno upava da bomo lahko marca opravili. Ze tko je bedno, potem pa se ta epidemija vse upocasni... 😤 upam da bo pri tebi kaj boljse. 😉



Meni jo bo opravila moja G v ambulanti. So nekak različni ti posegi, ce sem prav razumela. Bom vidla ju3 ko jo pokličem. Upam da bo ta mesec šlo skozi..da čimprej spet lahko začneva delati na otroku. Mi je svetovala G da zdaj naj nebi zanosila dokler ne opravi histeroskopije. Bi jo mogla met že decembra pa sem bila prepozna ker so bili prej prazniki. Tako da upam da bo res vse vredu. 

Tud men je moj G svetoval naj ne zanosim pred posegom. No, mislim da to ni ravno tezava. 😤 Sem pa mislila da se tudi histeroskopija opravlja v splosni anesteziji, nisem vedela da se lahko opravi kar v ambulanti. 
Kar se pa tice O... js mam ponavadi sluz in spikanje v jajcnikih. Vcasih bolj, vcasih nic. Res zanimivo kako deluje zensko telo. Seveda tud ce imas O ni receno da lahko zanosis, je pa dober znak, vsaj tega ni treba umetno vzpodbuditi. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 10:37:36   
rosemarie
Jaz pricakujem O v sredo, recimo. Bom videla, če opazim kakšne znake. S testi še nisem poskušala, raje ne bi zapravljala brez potrebe denarja. 🙈 Upam, da ne bo potrebno, no. 
Je tukaj tudi katera, ki dela na otročku manj kot pol leta? :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 11:59:40   
Nizile
rosemarie, midva načrtno delava na otročkuuser posted image malo manj kot pol leta (4 mesece). Ovulacija naj bi bila danes, glede na to, da je bil test pozitiven včeraj. Sicer pa razen napihnjenosti in sluzi, ki ni ne vem kako obilna, nimam drugih znakov. Koliko časa pa že vidva poskušata? Midva imava sicer že 19 mesečnega navihančka doma. Ker je z njim vse skupaj, predvsem SO težje usklajevati, sem si nabavila O teste, da ne zgrešim tistih nekaj dni v mesecuuser posted image

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 14:07:08   
Foxy_foxy
Punce, js se vedno mocno navijam za vas in mislim na vas!!! 🤗💪😘


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 17:46:10   
JackieO
Hvala Foxy! Upam da nosecnost poteka mirno in lahko brez skrbi uzivas! 💕


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 18:18:51   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Sneezka js cakam na laparpskopijo in histeroskopijo, pa sem ravno ta teden govorila z mojim G. Optimisticno upava da bomo lahko marca opravili. Ze tko je bedno, potem pa se ta epidemija vse upocasni... 😤 upam da bo pri tebi kaj boljse. 😉



Meni jo bo opravila moja G v ambulanti. So nekak različni ti posegi, ce sem prav razumela. Bom vidla ju3 ko jo pokličem. Upam da bo ta mesec šlo skozi..da čimprej spet lahko začneva delati na otroku. Mi je svetovala G da zdaj naj nebi zanosila dokler ne opravi histeroskopije. Bi jo mogla met že decembra pa sem bila prepozna ker so bili prej prazniki. Tako da upam da bo res vse vredu. 

Tud men je moj G svetoval naj ne zanosim pred posegom. No, mislim da to ni ravno tezava. 😤 Sem pa mislila da se tudi histeroskopija opravlja v splosni anesteziji, nisem vedela da se lahko opravi kar v ambulanti. 
Kar se pa tice O... js mam ponavadi sluz in spikanje v jajcnikih. Vcasih bolj, vcasih nic. Res zanimivo kako deluje zensko telo. Seveda tud ce imas O ni receno da lahko zanosis, je pa dober znak, vsaj tega ni treba umetno vzpodbuditi. 


Danes teden imam poseg. Brez anestezije. Samo protibolečinska inekcija in po posrgu domov. To je to kar zaenkrat vem. Več bom vedla povedati po posegu. Ne vem pa če je potrebno po posegu počakat do naslednje M za ponovno delanje na otročku ali lahko takoj. Bomo videli naj bo samo vse vredu, da ta polip ni kaj hujšega. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 19:18:41   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

rosemarie, midva načrtno delava na otročkuuser posted image malo manj kot pol leta (4 mesece). Ovulacija naj bi bila danes, glede na to, da je bil test pozitiven včeraj. Sicer pa razen napihnjenosti in sluzi, ki ni ne vem kako obilna, nimam drugih znakov. Koliko časa pa že vidva poskušata? Midva imava sicer že 19 mesečnega navihančka doma. Ker je z njim vse skupaj, predvsem SO težje usklajevati, sem si nabavila O teste, da ne zgrešim tistih nekaj dni v mesecuuser posted image



Nizile, midva tudi nekaj takega. Na KT sicer nisem že kakšno leto, ampak sva prej pazila. Zdaj pa si že res želiva kakšne bube. 🥰 Tudi vama želim, da uspe čimprej. :)

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.1.2021 20:06:41   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Sneezka js cakam na laparpskopijo in histeroskopijo, pa sem ravno ta teden govorila z mojim G. Optimisticno upava da bomo lahko marca opravili. Ze tko je bedno, potem pa se ta epidemija vse upocasni... 😤 upam da bo pri tebi kaj boljse. 😉



Meni jo bo opravila moja G v ambulanti. So nekak različni ti posegi, ce sem prav razumela. Bom vidla ju3 ko jo pokličem. Upam da bo ta mesec šlo skozi..da čimprej spet lahko začneva delati na otroku. Mi je svetovala G da zdaj naj nebi zanosila dokler ne opravi histeroskopije. Bi jo mogla met že decembra pa sem bila prepozna ker so bili prej prazniki. Tako da upam da bo res vse vredu. 

Tud men je moj G svetoval naj ne zanosim pred posegom. No, mislim da to ni ravno tezava. 😤 Sem pa mislila da se tudi histeroskopija opravlja v splosni anesteziji, nisem vedela da se lahko opravi kar v ambulanti. 
Kar se pa tice O... js mam ponavadi sluz in spikanje v jajcnikih. Vcasih bolj, vcasih nic. Res zanimivo kako deluje zensko telo. Seveda tud ce imas O ni receno da lahko zanosis, je pa dober znak, vsaj tega ni treba umetno vzpodbuditi. 


Danes teden imam poseg. Brez anestezije. Samo protibolečinska inekcija in po posrgu domov. To je to kar zaenkrat vem. Več bom vedla povedati po posegu. Ne vem pa če je potrebno po posegu počakat do naslednje M za ponovno delanje na otročku ali lahko takoj. Bomo videli naj bo samo vse vredu, da ta polip ni kaj hujšega. 



Tud js grem polip odstranit. Upam da je to krivec nezanositve in bo potem ratalo v šusu. 😁😁 Ceprav so mi hitro dali vedet, da ne morejo zagotovit, ce je res polip kriv ampak js vem, da se bo operaciji prijelo. 😎 malo optimizma ne skodi, sploh danes, ko je M prisla, madona lahko bi jo uporabljala namesto koledarja tako je tocna. 😤😤

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 5:47:19   
rosemarie
A katera uporablja kakšno alt_ernativno metodo za uravnavanje hormonov? Jaz sem slišala neke pozitivne stvari o eteričnih oljih za ravnovesje estrogena in progesterona ... ampak so ponavadi ta olja kar draga in ne bi ravno metala stran denarja kar tako. :) Me pa po vsaki menstruaciji prime, da bi kupila vse možno, ker se seveda spet ni prijelo nič. 🤭🤭

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 5:55:45   
Nizile
Js pijem samo krvomočnico. Tudi v prvo sm jo, a ne vem če je kaj pomagalo. Po mojem mnenju vse kar je naravno, ne more škodit, koliko pa pomaga pa ne vem. Js razmišljam, da bi si nabavila kaj za dvig progesterona, ker imam nekaj dnevne izcedke pred menstruacijo. A mogoče katera pozna kaj takega, ki je na naravni osnovi?  Sicer pa upam, da se prej prime😃


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 6:01:53   
rosemarie
Jaz sem slišala samo za Progessence Plus od Young Living - to je neko eterično olje, baje uravnava progesteron in estrogen. Kakšen pa je efekt, pa ne vem. Je pa cena proti 50eur (sicer imaš baje flaško ful dolgo, ker po kapljicah nanašaš), kar je kar dosti za neki brez učinka. 🙈


Jaz zaenkrat še ne bom posegala po tem, se itak še premalo časa "trudiva" zanosit, da bi lahko z gotovostjo rekla, da je kaj narobe in zato ne gre. :D Čeprav je bedno, ko te vsi prehitevajo po desni, pol pa po možnosti še dajo otroku ime, tko kot bi dala jaz svojemu. 😬😁😁

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 6:51:53   
Nizile
rosemarie, te popolnoma razumemuser posted image . Tudi jaz bom še počakala s temi dodatki, razen krvomočnice, ki mi je sicer tudi po okusu dobrouser posted image . Moja O mislim, da je mimo, ker se je danes BT že dvignila, zdaj pa čakamo 14 dni in upamo na najboljšeuser posted image

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 6:54:40   
beba92
Jaz sem pa ze izgubila upanke... ze imam krce, tak da vec srece prihodnjic 


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 9:04:17   
rosemarie
Za kaj pa je sploh krvomočnica? Sem že velikokrat zasledila, da so jo tu omenjale, nisem pa nikoli izvedela zakaj. :) in kje kupiš?


Držim pesti tudi jaz! ❤

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 9:11:12   
maca51
Tudi moja M je prišla. 😕 včeraj se mi je pojavil rjav izcedek, danes pa se je ulilo. Ah ja, več sreče prihodnjič. Me pa preseneča to, da me sploh ni to toliko potrlo. Imam občutek, da je mojega bolj. 😢

Glede zviševanja progesterona priporočam EstroLux tablete. Jaz jih jemljem prvi cikel. Mogoče ima to kaj s temi tabletami, mogoče ne, ampak ponavadi moj rjav izcedek pred M traja par dni (tudi do 5 dni), tokrat pa je trajal samo en dan. 🤷🏼‍♀️
Jaz sem jemala ta cikel še krvomočnico (tinktura), od konca M pa do O. Zraven pa jemljem še Fertilup tablete in vitamin D.  Ena je omenjala olje altajske princese, ampak je kar drago, tako, da bom še malo počakala z nakupom tega. 


Beba92 držim pesti, da tečka ne pride. Dokler se ne vlije je še upanje. 🍀


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 9:15:43   
maca51
Rosemarie jaz sem krvomočnico pri Zlati ptički, prek spleta. Krvomočnica naj bi pomagala pri debeljenju maternične sluznice, kar pomaga zarodku pri vgnezditvi. 😊

Aja prej sem pozabila omeniti, da ko si naredim smuti (2x na teden) dodam notri še čajno žličko mace. 😀

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 9:28:18   
Anonimen
Smo že tri..držim pesti, da činprej zaglrdamo plusek 🤞🤩

(odgovor članu rosemarie)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 10:00:00   
Nizile
Kot je omenila maca51, krvomočnica naj bi pomagala pri vgnezditvi zarodka. Jaz pijem čas, kupim ga pa v Sanolaborju (Krvomočnica ali rdeča smrdljivčika), drugače pa zadnji mesec jem tudi Novalac prenatalne kapsule, sem jih tudi v prvo jemala in so mi ok. Drugega se zaenkrat ne poslužujem.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 10:05:23   
Nizile
Počakam še kak cikel in potem si mogoče tudi sama nabavim te tablete, če praviš maca 51, da delujejo. Ker teli izcedki tudi mene živcirajo in trajajo kar 4 dni, 5. dan se potem vlije. Sem pa ugotovila, da je v času izcedkov BT še vedno povišana in pade šele na dan, ko se vlije. Takrat se začne prvi dan user posted image . Sem pa brala nekje na forumu pri Pušenjaku, da rabi zarodek vsaj 10 dni od ovulacije, da se dobro vgnezdi. Če pride prej do izcedkov, lahko to zavira vgnezditev, v tem primeru predpišejo progesteron tablete.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 10:17:19   
rosemarie
Jaz rjavih izcedkov pred M nikoli nisem imela. Vedno samo rozkasta, rahla krvavitev prvi dan, potem pa se vlije. 🤭


Mogoče si kupim maco - iz tega se lahko dela tudi "kavica", ne? Kje pa kupujete te tablete (EstroLux) - se kupi tudi v Sanolaborju ali samo v Lekarni?

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?