|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 10:44:00   
maca51
EstroLux sem kupila v Sensilabu 😀 

Kar se tiče mace pa ne vem kako je s kavo, možno tudi. 🤷🏼‍♀️ Ampak maca ima zeeeelooo neprijeten oz. ogaben vonj in okus, zato jo zmešam kar v smuti. Se mi zdi, da se tam najbolj zakrijeta vonj in okus. 🙈

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 13:00:42   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Js pijem samo krvomočnico. Tudi v prvo sm jo, a ne vem če je kaj pomagalo. Po mojem mnenju vse kar je naravno, ne more škodit, koliko pa pomaga pa ne vem. Js razmišljam, da bi si nabavila kaj za dvig progesterona, ker imam nekaj dnevne izcedke pred menstruacijo. A mogoče katera pozna kaj takega, ki je na naravni osnovi?  Sicer pa upam, da se prej prime😃





Jaz sem ta mesec začela s kapljicami navadne konopljike (vitex), z dodanim cinkom (ki je super za plodnost). To naj bi uravnavalo estrogen in progesteron. Je na naravni osnovi. Kupila sem pa v Biotopicu, mislim da nekje 12€ stanejo. Pa bom videla ce bo kaj drugace glede na to, da imam 2-3 dni pred M izcedke. Sicer naj bi se rezultat delovanja pokazal po parih mesecih jemanja ampak bomo videli. En teden se imam do M. 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 14:51:39   
mala_miška
Jaz sem tudi preizkusila v tem letu vse živo. Najprej sem več kot pol leta pila konopljika kapljice. Zanosila sicer nisem, imam pa po več kot 20 letih menstruacijo brez bolečin. Tako da, nekaj je zagotovo na tem. Vmes sva oba pila Fertil up skoraj 3 mesece, zdaj pa že ene 4 mesece redno pijem tudi maco - sprva sem mislila, da mi bo uspelo s tisto v prahu, pa mi je bila preveč odvratna, tako da jemljem kapsule. Predvidevam, da je zaslužna za to, da nimam več večdnevnega rjavega izcedka pred pričetkom M, ampak se bolj kot ne takoj začne krvavitev (to opažam nekje 2-3 cikle). Sem pa ta mesec pričela jemati tudi Novalac Prenatal vitamine, nekje toliko časa kot maco pa jemljem probiotike za ženske (Eko Škrnicl), slednje predvsem zaradi dolgotrajnih težav z želodcem (napihnjenost po praktično vsem, verjetno tudi po zraku, ki sem ga dihala user posted image ). Zdaj mislim, da so se te pomanjkljivosti uredile in bi bil čas za naslednji korak. Upam, da kmalu. Z možem sva se dogovorila, da poskušava še par let (cca 3-4). Če nama bo namenjeno (bolj meni, ker je to v 90 % moja želja, on je pred letom in pol samo dal svoj blagoslov) bo, če ne se bo pač treba sprijazniti.

Stiskam pesti, da nam vsem tukaj čim prej rata, da bomo lahko v kratkem božale svoje trebuščke in potem cartale male štručke user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 14:53:46   
mala_miška
Sem pozabila dopisat - na youtubu sem našla tudi kanal z vajami joge, ki naj bi pomagala pri zanositvi, in meditacijami z istim namenom. Tako da sem sedaj pričela tudi s tem.

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 17:02:23   
JackieO
Mala miska tud js se ze gledala, da bi kupila od Eko škrnicla Her biotic mislim da se rece. Kolegica ima in tudi ne more prehvaliti. Sploh ker imam zadnje mesece ogromen izcedek par dni pred M. Sicer ne smrdi in ni cudne barve, ampak vseeno ne vem, ce je ravno normalno, da je moj cel bel po so. 😁 Sem pa js pisala o olju altajske princese... js ga bom kupila po operaciji, sicer res ni najbolj poceni, ampak enkrat probam pa da vidim. Sedaj imava itak samo se en mesec, potem pa morem jesti KT, tako da bo po dolgem casu malce bolj sprosceno ozracje in ne bo takega pricakovanja ali bo ali ne bo. Kaksen mesec predaha nama res ne bo skodilo. 😇


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 18:47:05   
rosemarie
Ko sem govorila o maci, s katero si lahko delaš kavico, sem mislila tole: https://www.malinca.si/maca-coffee-mix-iz-eko-pridelave-200g.html


Sem že večkrat zasledila oglas za to in je baje okusna. Jaz sem zdaj malo omejila vnos kofeina - sicer nisem odvisna od kave, ampak jo pa malo pogrešam vsake toliko. 
Jaz sicer jemljem tudi Femibion 1 - folna kislina. Baje je priporočljivo jemat že, ko se trudiš zanositi, pa potem dalje v nosečnosti še dvojko in trojko. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.1.2021 18:47:06   
mala_miška
Točno JackieO, Her biotic se reče - nisem se mogla spomnit.

Krvomočnico sva pila pred prvo zanositvijo (to bo zdaj že 15 let nazaj), pa ni kaj učinkovalo, razen tega, da sem imela ful močne menstruacije.

Za tole olje Altajske princese sem pa tudi že slišala oz. brala na spletu, pa je res precej drago. Na isti strani za tovrstne težave priporočajo tudi uživanje rožnega korena - cena zelo podobna, če ne celo kak evro več. Sem se pa mojemu možu pridružila pri pitju Mumij (ime za tole je glede na okus zelo primerno user posted image ) - je neka smola iz istih koncev kot prej omenjeno olje - dobil ga je zaradi težav s srcem (utrip, pritisk), jaz pa sem nekaj dni nazaj prebrala, da naj bi pomagal tudi pri izboljšanju plodnosti, tako da sedaj ob večerih nazdraviva z "napitkom živih mrličev" kot mu rečem jaz user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.1.2021 11:36:49   
maca51
mala_miska kateri je ta kanal na yt z vadbami? 😀

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.1.2021 13:51:23   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: maca51

mala_miska kateri je ta kanal na yt z vadbami? 😀


Betina Rae - https://www.youtube.com/watch?v=ee8kwQhz4qI - jaz sledim vajam te "tete" :)

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.1.2021 21:56:40   
beba92
Oh kak sem jezna sama nase😠 zdaj se pa to presneto vnetje in to tik pred M!!! 

Joske me pa tudi tako bolijo, da zivcnega dobim, ko se jih dotaknem....
Sumim da so krivi ti hormoni (femara) da me skos neki srbi pa pece odkar jih jemlem... Mislim da sem jih zadnji cikel jemala, jih dam kar stran😡😡  pomagajo tako ali tako NE! 
No pa se za kancek bolje pocutim, ko sem se izpovedala .. 🙄 
Kako ste pa ostale? A ze keri zamuja? 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.1.2021 21:57:43   
beba92
JackieO ce se ne motim, bi jo naj danes (ne)dobila?


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.1.2021 23:16:20   
JackieO
Ah Beba, moja M je prisla v ponedeljek. Saj pravim, lahko bi jo uporabljala namesto koledarja, tako je tocna. 😤 Sicer pa prav da poves. Vsaka bije svojo bitko in na svoj nacin. Verjamem da se bo na koncu izlacalo. 🐞 No naslednje M (ne) pricakujem 12. 2. Je ze katera v februarju? 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 5:56:03   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Ah Beba, moja M je prisla v ponedeljek. Saj pravim, lahko bi jo uporabljala namesto koledarja, tako je tocna. 😤 Sicer pa prav da poves. Vsaka bije svojo bitko in na svoj nacin. Verjamem da se bo na koncu izlacalo. 🐞 No naslednje M (ne) pricakujem 12. 2. Je ze katera v februarju? 





Jaz. :) 4.2. bi naj prišla. 🙈Daleč je še do tja - zdaj enkrat bi naj imela tudi ovulacijo, malo bolj spremljam izcedke, če bom dejansko opazila razliko. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 7:03:56   
Nizile
JackieO, jaz jo ne pričakujem 1.2. Je pa O že mimo. Clearblue test je bil pozitiven v nedeljo zjutraj. Kot si rekla, je majčkeno veselje, ko se ti smajli prikaže na zaslonu. Mislim, da je bila ovulacija potem v ponedeljek zjutraj. Zdaj pa čakamo. Zaenkrat nobenih sprememb.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 8:07:39   
mala_miška
Jaz je tudi ne pričakujem 12.2.

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 8:34:37   
JackieO
Mala miska midve bova ocitno odstevali skupaj. :) 

Vama pa, ki ste pred nama, zelim da cimprej mine in da tokrat zamudi 9 mesecev! 😁

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 9:57:55   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Mala miska midve bova ocitno odstevali skupaj. :) 

Vama pa, ki ste pred nama, zelim da cimprej mine in da tokrat zamudi 9 mesecev! 😁



Tako je! 😉
Se pridružujem tudi spodaj navedenim željam 😁

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 12:32:05   
Anonimna294
Mene pa loči do M še 6 dni, v torek naj bi prišla. Sicer pa sem dopoldan na papirju imela takooo zelo rahlo roza obarvano, če ne bi bil bel papir, se ne bi videlo😂 in zdaj ne vem kaj bo iz tega. Ni se še zgodilo, da bi se izcedek začel 6 dni prej?! Pa ponavadi je rjavkaste barve. Pa tako sem ta mesec sproščena ker sva itak imela SO en večer preden je bil O test pozitiven potem naslednji dan zjutraj. In sem itak prepričana, da ni možnosti ta mesec, tako da zdaj me je pa tole spet naredilo živčno in ne vem kaj pričakovat.🙄 Prsi so pa od včeraj kar fajn občutljive, tud kar naenkrat🙄.. Zdaj pa živčna vojna do torka!! 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 12:41:36   
JackieO
Anonimna navijam za vgnezditveno!! Sej ves, da prevelika kolicina SO vcasih ni najboljsa izbira in mogoce je ravno sedaj ratalo, ko ne pricakujes in sta bila malo manj aktivna! Drzim pesti! 🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 12:44:55   
Anonimna294
Ah še potihem ne upam pomislit na vgnezditveno, da ne bo potem samo še večje razočaranje na koncu.😒 Zdaj se bo pa takoooo vleklo še teh par dni🙄. Upam da pride M prej ali pa da ne bo vec kaksnega izcedka😀. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 12:51:22   
rosemarie
Jaz sem se prejšnji ciklus vsakega simptoma tako oprijemala in bila na koncu samo še bolj razočarana. Zdaj se prav trudim ne pretirano razmišljati v tej smeri. Upam še vedno, da se kaj zgodi čimprej, ampak raje ne preveč naglas. 🙈


Držim pesti za vas! Na mnoge stvari žal nimamo vpliva. :) 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 13:00:22   
Anonimna294
Ja saj sem jaz ista drugace vsak mesec, samo danes me je pa tole cist presenetlo, ampak se mi kar zdi da bo pac prisla prej, ali pa se bo izcedek vlekel do torka. 😒

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.1.2021 21:25:31   
ljub3zen
Pozdravljene,


jaz se vam pridružujem in se prvič v življenju prijavljam na forum :) Nekaj časa že spremljam pogovore tukaj (in nekaj drugih na temo zanositve) in mi je všeč podpora, ki si jo med seboj dajete, zato sem se odločila, da se pridružim. Sama si zelo želim otroka, že od nekdaj sem komaj čakala na pravo obdobje, ko lahko planiram družino. Sedaj je prišel ta čas in s partnerjem vsak mesec veselo pričakujeva in upava, da se čimprej zgodi. Poskušava od avgusta 2020, ampak je bilo vmes le štiri mesece resnično možnost, da uspe, saj je en mesec vmes moj partner zbolel. Tako da ni dolga doba, čeprav se mi zdi, da že zelo dolgo traja, saj sem vedno nekako pričakovala, da se bo kar takoj prijelo. Zdaj imam pa vsak mesec drugačne "nosečniške" simptome in sem skoraj vsak mesec prepričana, da je pa tokrat uspelo :) In so očitno samo namišljeni oziroma bolj posledica tega, da sem toliko bolj pozorna na vse telesne občutke. Menstruacije in ovulacije imam sicer redne, zaenkrat nič ne kaže na to, da bi imela kakšne težave, vsaj tako je potrdila ginekologinja po pregledu. Sem pa partnerju kupila Fertilup za vsak slučaj v tem mesecu. Sama pa že tako ali tako jemljem vitamine, folno kislino že od maja, zadnja dva meseca pa še matični mleček. Naslednje menstruacije ne pričakujem 9. 2. Ovulacija bo torej čez nekaj dni. Aplikacija pravi, da sem ravnokar pričela s "tednom plodnosti". Za ta mesec imam še več upanja, ker sem zdaj končno mimo daljšega obdobja povečanega stresa zaradi strokovnega izpita, ki pa sem ga ta mesec uspešno opravila. Držim pesti, da uspe in držim pesti tudi za vse vas in si želim, da bomo res vse pričakovale v letu 2021!🍀

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.1.2021 5:54:01   
rosemarie
Kako pa kaj vaši partnerji prenašajo vse skupaj? :) Se mi zdi, da smo ženske malo bolj realistične in vemo, da ni nujno, da se karkoli zgodi že takoj ... moški pa pogosto mislijo, da itak grejo samo v gatah mimo, pa bo že. 🤣


Moj je sicer ok, vsaj ne pokaže, da bi ga kaj skrbelo. Si sicer želi otroka, ampak ni pod pritiskom. 😄 
Nama ta ciklus verjetno ne bo uspelo. 🙃 Nisva bila preveč pridna, vsaj ne v času predvidene ovulacije, tako da nimam visokih pričakovanj. Bo pa drugič. :) 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.1.2021 6:03:17   
beba92
In je prisla, tocna kot se nikoli🤬


Sele zdaj vidim, da sem totalno otrujena od teh skrbi..kdaj se bo prijeli, pa zakaj se ne...Nikoli si nebi mislila, da bom jaz tista, kateri nebo uspelo ...

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?