|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 13:57:32   
trojči
bi ga zapustile? Če bi dobil najpogostejšega raka pri moških: na prostati? Bi ga zapustile, če bi bil star 35, 40, 45, 50.....ko bi dobil ta rak? Bi ga zapustile, če zaradi starosti ne bi mogel več pri 50, 55, 60, 65....? Kdaj? Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image  Bi vam bilo do seksa, če bi vas občasno zmerjal?

Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?


To so vse vprašanja, na katera bi si moral odgovoriti vsak, ker so bolj pomembna od tega, kaj bom danes jedel, kakšna okna bodo na novi hiši, pa si ne. Samo razmišljam. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 13:59:09   
tanikaa
ne vem. user posted image  Za seks...so alternateive...sex shop.

Črvivi zobje...bljek.



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:11:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

bi ga zapustile? Če bi dobil najpogostejšega raka pri moških: na prostati? Bi ga zapustile, če bi bil star 35, 40, 45, 50.....ko bi dobil ta rak? Bi ga zapustile, če zaradi starosti ne bi mogel več pri 50, 55, 60, 65....? Kdaj? Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image  Bi vam bilo do seksa, če bi vas občasno zmerjal?

Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?


To so vse vprašanja, na katera bi si moral odgovoriti vsak, ker so bolj pomembna od tega, kaj bom danes jedel, kakšna okna bodo na novi hiši, pa si ne. Samo razmišljam. user posted image


kaj pa če umrem pa v raju ne bom smel sexat.. grem raje v pekel kjer se sexa?? hmm.. to me bl skrbi..

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:15:27   
Maleal
Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?


Sanjski moški s črnim ali odlomljenim zobom?user posted image  Ne hvala.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:16:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?


Sanjski moški s črnim ali odlomljenim zobom?user posted image  Ne hvala.user posted image


hahahaha... hahahahahaha... trebušnjaki delajo user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:17:33   
Anonimen
Ne, ne bi ga zapustila, če ne bi mogel več... Bil je brezposeln in je moj sanjski moški user posted image Za zobe... Pa raje ne bi nič rekla user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:18:01   
Anonimen


bi ga zapustile? Če bi dobil najpogostejšega raka pri moških: na prostati? Bi ga zapustile, če bi bil star 35, 40, 45, 50.....ko bi dobil ta rak? Bi ga zapustile, če zaradi starosti ne bi mogel več pri 50, 55, 60, 65....? Kdaj? Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image   


Ne.



Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj?


Ne.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:22:05   
Anonimen
Hehe, ne, imam lepe zobe user posted image Samo.. Smešno mi je... Da bi ga spoznala takrat, ko bi mel kaki črni zob, pa to... Nevem, če bi ga sploh pogledala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:29:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

bi ga zapustile? Če bi dobil najpogostejšega raka pri moških: na prostati? Bi ga zapustile, če bi bil star 35, 40, 45, 50.....ko bi dobil ta rak? Bi ga zapustile, če zaradi starosti ne bi mogel več pri 50, 55, 60, 65....? Kdaj? Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image  


Saj se da seksat tudi na druge načine. In obstajajo tudi zdravila, ki presežejo izgubo prostate user posted image .

 Bi vam bilo do seksa, če bi vas občasno zmerjal?
Ne

Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?
Ja, zakaj pa ne? Ljubezenska čustva niso nekaj, kar lahko nadziramo. Ljubezen se zgodi, ko se zgodi, včasih nas najde povsem nepripravljene.


To so vse vprašanja, na katera bi si moral odgovoriti vsak, ker so bolj pomembna od tega, kaj bom danes jedel, kakšna okna bodo na novi hiši, pa si ne. Samo razmišljam. user posted image


Večinoma je veliko lažje na določena vprašanja odgovarjat na pamet, nobeden pa ne ve, kako bi reagiral, če bi bil postavljen v realno situacijo. Nekako v smislu: lahko je biti general po končani bitki user posted image .

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:34:02   
trojči
Z zobmi sem mislila povedati, da se vsakemu lahko zgodi, da se mu spredaj odlomi zob ali pa nastane viden karies, preden greš do zobozravnika ali ....

Predvsem sem želela slišati mnenja o mejah ljubezni. Pod kakimi pogoji koga ljubimo oz. če morajo biti izpolnjeni pogoji, ne ljubimo, ker to ni brezpogojna ljubezen in tako bi rekla mina.user posted image  Ne, resno mislim, meni se zdi to ful pomembno. Da si razčistim. Zato sem vesela vseh mnenj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:44:58   
purple
Ne nebi ga zapustila, pa tudi če bi postal nepokreten. Ljubimo v dobrem in slabem.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 14:45:00   
Anonimen
Če bi ga spoznala takrat, ko bi mel sprednji zob zlaman, ga verjetno ne bi pogledala.. Nevem no...

Če se mu pa zdaj zlomi, vseeno ostanem z njim, ker ga ljubim in itak srce samo izbira, koga bo ljubilo.. Torej, izbralo je njega, z njim bom ne glede na vse ostala.. user posted image

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 15:09:54   
Anonimen
1. Če si z nekom v vezi oz. je tvoj življenjski partner ga zaradi bolezni ne zapustiš. Pa če nikoli več ne bi mogel tudi če bi bilo to pri 35 letih.

2. Ne za škrbastim se obrnila ne bi, ker če nima poštimanih zob, samo povdarja, da nima poštimanega odnosa do sebe, ker zob se ti lahko okruši danes, greš d zobarja in ti ga poštima, karies pa nastaja nekaj časa in to lahko preprečiš. Brezposelnost pa nima veze, tudi to je življenjska zadeva, bi si jo pa našel, razen če se ne bi izkazalo da je luzer, ampak to je spet tretja stvar.user posted image user posted image user posted image

3. Taka vprašanja kot si jih postavljaš ti trojči so popolnoma nezrela, mislim kje logika , da se greš to spraševati, kaj si iščeš tipa preko žice, neta, kupida ...?user posted image Sanjski partner se pokaže skozi čas, ko ga spoznavaš skozi življenje, videz ni vse, pravzaprav je samo maska.user posted image

Jaz se pravzaprav takih stvari nikoli nisem spraševala, ker nikoli ne veš kaj ti bo življenje prineslo.user posted image

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 15:14:31   
Anonimen
Valjda da ga nebi zapustila. Še na misel mi nebi prišlo. Saj bi me lahko zadovoljil še na kak drug način, seks shop tudi obstaja....ni to to....samo seks tudi ni vse. Vsaj zame.

Saj on mene tudi zdaj ni zapusil, ker zaradi user posted image  ne morem seksat kot je treba, ker me boli. Pa veva oba da bo minilo tudi to, samo ni pa nama lahko, predvsem meni, ki sem ful potrebna in ne greuser posted image .

Spoznala pa sem ga preko telefon in o črnem zobu ni bilo ne duha in ne sluhauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 15:40:57   
trojči
Kje je logika? Saj to je, ni logike, da toliko zvez propade, pa da tolikokrat mislimo, ta pa je pravi, itak da te potem postane strah in želiš met neke pojme razčiščene, da se izogneš ponovnemu fijasku. Zakaj pa ti ne poveš, v čem je štos?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 15:44:05   
piščanc
ko je mene moj spoznal, sem imela zlomljen sprednji zob (enka) in študentka - brezposelna. zgleda, da me ima res raduser posted image .

no sexala sem user posted image

zakaj pišete te poste, kot da smo ženske neka popolna bitja, ki odločamo o vsem na svetu?

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 15:59:44   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

bi ga zapustile? Če bi dobil najpogostejšega raka pri moških: na prostati? Bi ga zapustile, če bi bil star 35, 40, 45, 50.....ko bi dobil ta rak? Bi ga zapustile, če zaradi starosti ne bi mogel več pri 50, 55, 60, 65....? Kdaj? Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image  Bi vam bilo do seksa, če bi vas občasno zmerjal?

Pa še to. Če bi ga spoznale v času, ko bi bil brezposelen, ko bi imel ravno črn ali odlomljen zob spredaj.....bi se zaljubile vanj? Bi bil on vaš sanjski moški?


To so vse vprašanja, na katera bi si moral odgovoriti vsak, ker so bolj pomembna od tega, kaj bom danes jedel, kakšna okna bodo na novi hiši, pa si ne. Samo razmišljam. user posted image


Ta vprašanja so čisto brez predmetna. Če ima človek tisto nekaj, kar ti iščeš in rabiš in če to najdeš v takem človeku, te nič ne ustavi.
Pri partnerstvu je tako, da se moraš odločiti na neki določeni točki, če je to to ali ne. Ali ima toliko dobrih lastnosti, da bi z njim ostal in ali nima mogoče preveč slabih, da bi te s časoma začele fejst motiti. Če si sam pr sebi pri tem odločanju iskren ne moreš zafrkniti. Pa ne glede na to, ali ima črn zob ali raka ne vem kje, ali ne vem kaj......

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 16:36:34   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: trojči
Seks je namreč 100% zveze pravite. user posted image  


Že z bivšim se nisva okrog tega strinjala. Zato pa je bivši. Za dolgotrajno vezo je potrebno več kot lepa fasada.



(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:00:47   
Naty*Taja
Mah Trojči, po besedah sodeč si še al zelo mlada al pa zelo nezrela?????'

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:08:50   
zmaj
trojči, se strinjam s teboj, tle se gre vsem samo za nek popoln videz in seks, nihče pa ne pomisli kakšno osebnost ima lahko neka oseba.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:16:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Mah Trojči, po besedah sodeč si še al zelo mlada al pa zelo nezrela?????'


In zakaj mora nekdo biti mlad in nezrel, če razmišlja o tem??

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:22:39   
trojči
Nisem več zelo mlada, ne vidim pa tudi, kaj ima nezrelost z mojim vprašanjem. A mi lahko katera zrela že končno odgovori na moje vprašanje in na to, kaj ima nezrelost opraviti s tem vprašanjem?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:40:42   
nejcko
No, ti bom jaz odgovorila. Zdaj ga definitivno ne bi zapustila, če ne bi mogel več seksati - na momente bi seks verjetno pogrešala, a se zadeve dajo lepo poštimati tudi drugače. Seks mi v zvezi ni bistvenega pomena, mogoče je pomembne na začetku, ko veza temelji predvsem na fizični privlačnosti, kasneje pa se mi ta stvar ne zdi več tako pomembna.

Ko sem spoznala zdajšnega moža, je bil brez službe, ampak sem mu takoj povedala, da če misli biti z mano, si mora najti službo - sem namreč bivšega podpirala skoraj dve leti in mi niti na kraj pameti ni padlo več, da bi napako ponovila. Fant je to razumel, njegova brezposelnost je bila res samo prehodna in v 14 dneh si je našel službo.

Lepotne pomankljivosti so pa različne, ene so lahko nekomu celo prikupne, ali pa jih preprosto spregledaš. Urejeni zobje so seveda pomembni, ampak razlika med škrbastjo in trenutno odlomljenim zobom je opazna že na prvi pogled.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:41:49   
Anonimen
Kakšna vprašanja???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če moški ne bi mogel več
18.6.2007 19:57:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

ko je mene moj spoznal, sem imela zlomljen sprednji zob (enka) in študentka - brezposelna. zgleda, da me ima res raduser posted image .

no sexala sem user posted image

zakaj pišete te poste, kot da smo ženske neka popolna bitja, ki odločamo o vsem na svetu?


Mene isto zanima, zakaj moremo ženske bit vedno prve pri vsem? Zakaj se delamo nedosegljive ko se nam moški hoče približat? Zakaj iščemo samo neke napakice, saj me tudi nismo popolne in tudi nam se lahko zgodi da se nam zlomi zobuser posted image
In kasneje... Zakaj smo me glavne kaj se otroka tiče? Zakaj imamo glede otrok vedno me zadnjo besedo...
V glavnem za vse hočemo bit glavne, moški bi nam pa morali sledit.

Večina zvez je takih koliko jaz vidim, izjeme so redke.

Seveda moje mnenje, lp

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?