|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črni tok
18.8.2007 22:58:30   
/dudica/
Živijo,jaz bi nujno rabila odgovor. Ali je imela kera črni tok (no fullll temno rjavega) ? Kaj to pomeni? k ginekologu ne upam it,ker sem bila pred nekaj meseci tam in sem nekaj vprašala,pa mi je rekla,da  se nima ona časa z mano ukvarjat. Mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim ?!

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črni tok
18.8.2007 22:59:53   
cicido
Zamenjaj ginekologa!!!!! S cim se pa potem ukvarja, ce ne s pacienti user posted image

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:03:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: cicido

Zamenjaj ginekologa!!!!! 


To je prvo, kar naredi. Ta rjavi izcedek lahko pomeni, da si se prehladila, lahko pa tudi pomeni, kakšno bolezen oz. da nekaj ni v redu. Ko sem jaz to imela, so mi odkrili, da imam CIN(izrastke na materničnem vratu-po domače).

Da pa ne boš preveč prestrašena, resnično pojdi do NOVEGA ginekologa. Me tu lahko samo ugibamo in te še bolj prestrašimo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:03:32   
/dudica/
ampak to traja nekaj dni,mene pa sedaj zanima kaj je narobe.

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:05:05   
Slončica
Lahko da si dobila vnetje,možno je pa tud da se ti sluznica lušči,se pravi teta rdeča.Če te pa ful skrbi in kej boli je pa najboljš da greš na urgenco.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:06:07   
/dudica/
meni je nekdo rekel da je to normalno,če imam črni tok?! pa fulll ima čuden vonj. Ta tok pa se mi je pojavil že nekajkrat. Tokrtat nekaj dni po user posted image  ,no če je sploh bila user posted image  ,saj je trajala le dva dni. Včasih sem imela normalne user posted image  (vsaj 4 dni) , odkar pa imam redne nezaščitene spolne odnose in z fantom delava na user posted image  , pa je ta zmeraj krajša.

< Sporočilo je popravil /dudica/ -- 18.8.2007 23:07:21 >


_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:08:18   
Marogica
TUdi jaz ga nisem imela skoz. Včasih se je pojavljalo, včasih ne.  Je pa res, da je že kar nekaj let nazaj, pa se ne spomnim dobro...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Črni tok
18.8.2007 23:14:35   
Slončica
Glej sama sem mela podobno,bil je bolj zelene florescentne barve,šla sem h G in dobila antibiotike.Mela sem pa vnetje do mehurja.Pa pikalo me je skoz.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Črni tok
19.8.2007 2:24:12   
/dudica/
pa je nujno da gre za vnetje ? ker meni se to že nekaj časa dogaja,pa se nisem nikoli obremenjevala z tem. Ali je to normalno ali res moram k ginekologu ?

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Črni tok
19.8.2007 6:14:49   
Anonimen
No, no, no, samo brez panike. Res da pojdi do G ali pa ga menjaj, vendar ni nujno, da je tako hudo. Jaz imam rjavi tok pred M od kar pomnim, včasih bolj svetel, včasih bolj temen, pa ni čist nič narobe, vse je normalno. Skozi vsa ta leta opažam, da črnega oz ful temnega dobim v času hormonalnih motenj, oz ko sem pod hormonsko terapijo, ko sem v postopku umetne oploditve. Pa rjavi tok ni vzrok moje neplodnosti, da ne bo panike. Glede na to, da se tebi M spreminja, da ni več tako, kot je, da je krajša, da se ti izcedki pojavlajo vsake kvatre in ne vedno, bi tudi rekla, da te neki hormoni ****, zato res kar pojdi do G. Me ti tle težko svetujemo, saj kot vidiš sto različnih odgovorovuser posted image , G pa je zato tam, da te pregleda, pošlje na kako preiskavo hormonov...... 

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 19.8.2007 6:15:00 >

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Črni tok
19.8.2007 9:06:15   
lelaval
Zamenjaj ginekologa!!!!
to prvo naredi. Nočem te strašit, a črn tok ne pomeni nič kaj dobrega. Čimprej pojdi do novega G.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Črni tok
19.8.2007 9:07:34   
Anonimen
Morda si imela čokoladno cisto, pa je počila?user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Črni tok
19.8.2007 9:57:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Morda si imela čokoladno cisto, pa je počila?user posted image


uuuuuuu to zan bolet ko satan, skop padeš od bolečinuser posted image . ne to sigurno ni touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Črni tok
19.8.2007 10:35:48   
Anonimen
Ja,jaz sem imela temno rjavi,oziroma skor črni izcedek.Sem šla na pregled,pa so me kar v bolnišnici obdržali,z sumom na močno vnetje.Naslednje jutro je počila cista na jajčniku,in krvavitev so komaj ustavili.Cista je bila tudi vzrok za moj izcedek.Na tvojem mestu bi se šla pokazat k ginekolog.Če ne k tvojemu,pa k kateremu drugemu.Pa ne igraj se preveč dolgo-jaz sem čakala skoraj tri dni preden sm šla na pregled,pa sm ob sprejemu v bolnišnico imela že zelo visoko vročino.

Želim ti vse dobro...

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Črni tok
22.8.2007 12:54:30   
/dudica/
No ta tok sem imela kakšne tri dni,sedaj pa ga več ni. če se še ponovi grem res k ginekologu

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Črni tok
30.8.2007 16:38:28   
/dudica/
no naj povem da sem bila danes pri ginekologu (novemu) in sem zelo zadovolna,cele pol ure sem bilav ambulanti. naredil mi je vse možne preiskave (brisin ultrazvok). sedaj pa me zanima če se na tem vidi,ali lahko zanosim ali ne ?

_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Črni tok
30.8.2007 17:47:17   
Taula
). sedaj pa me zanima če se na tem vidi,ali lahko zanosim ali ne ?


Ultrazvok bi ti pokazal če bi imela npr. kakšne pregrade v maternici. Če bi bilo kaj bi ti povedal takoj na pregledu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Črni tok
30.8.2007 18:46:22   
koala
No, me veseli, da so se težave pomirile in predvsem da si menjala ginekologa, samo po UZ-ju in brisu bo zelo zelo težko ugotovil če lahko zanosiš, saj je čisto odvisno kaj je na UZ gledal in v katerm času ciklusa je opravljen UZ.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Črni tok
2.9.2007 17:58:42   
sun71
Da ti G reče, da se nima časa s tabo ukvarjat, se mi absolutno ne zdi normalno, zato bi mogoče lahko malo razmislila o menjavi.
Glede črnega toka, pa ne vem kaj bi lahko bilo. Je to mogoče v času pred ali po menstruaciji?

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?