|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudno se obnaša
29.5.2007 11:06:45   
Anonimen
Zadeva je takšna:
moj vsako leto gre s kolegi za 4 dni na morje. Da o tem, da se vsako leto znova ko pride nazaj, grdo gledava ne bom niti pisala.
No, ampak vsakič, ko je šel, se je vsaj javil. Poklical tamalo, vprašal če je vse v redu itd. Letos ni poklical niti enkrat.In odkar je v nedeljo prišel domov, z mano ni spregovoril še niti besede.
Sprašujem se zakaj?
Mislite, da me je prevaral in ima slabo vest?
Res ne vem kako si naj razlagam njegovo obnašanje...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:08:18   
maruškaŠ
Da o tem, da se vsako leto znova ko pride nazaj, grdo gledava ne bom niti pisala.


Zakaj pa? Mogoče pa je problem tu? A ti pa si že kaj govorila z njim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:13:25   
noely
Ne, nisem.
Glede na to, da njega ni bilo doma in, da se ni nič javil,
po neki logiki pričakujem, da bo on tisti, ki se bo pozanimal, kako sva se imeli,
kaj se je dogajalo....Ali ne?
Grdo se pa gledava zato, ker se na nek način zmeraj čudno obnaša, ko pride iz tega presnetega morja.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:15:47   
Anonimen
Grdo se pa gledava zato, ker se na nek način zmeraj čudno obnaša, ko pride iz tega presnetega morja.


seveda, moški so čudna bitja, že ima slabo vest, to ve samo on in kolegi.

(odgovor članu noely)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:17:14   
noely
Ja, se strinjam na nek način.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:22:33   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: noely


Glede na to, da njega ni bilo doma in, da se ni nič javil,
po neki logiki pričakujem, da bo on tisti, ki se bo pozanimal, kako sva se imeli,
kaj se je dogajalo....Ali ne?

   Hja, kaj pa vem ..... obstaja tudi drugačna logika, da tistega, ki je od nekod prišel, ti najprej vprašaš, kako se je imel itd .....    ampak itak je pri vama problem, ker tegale nimata nekako normalno razčiščeno. Ti se z njegovimi odhodi ne moreš sprijaznit, on pa vztraja na priborjenem koščku svobode ..... obnašanje obeh je, oprosti, nekoliko otročje.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:25:31   
noely
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

[

  Hja, kaj pa vem ..... obstaja tudi drugačna logika, da tistega, ki je od nekod prišel, ti najprej vprašaš, kako se je imel itd .....    ampak itak je pri vama problem, ker tegale nimata nekako normalno razčiščeno. Ti se z njegovimi odhodi ne moreš sprijaznit, on pa vztraja na priborjenem koščku svobode ..... obnašanje obeh je, oprosti, nekoliko otročje.

To da se jaz z njegovimi odhodi ne morem sprijazniti, niti približno ne drži.
Še nikoli mu niti omenila nisem, da ne bi smel iti ali, da naj ne gre.
Prav tako ima svobode dovolj, saj ga nikoli ne omejujem v njegovi svobodi
in nisem oseba, ki bi nekomu nekaj prepovedovala.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:28:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

moj vsako leto gre s kolegi za 4 dni na morje. Da o tem, da se vsako leto znova ko pride nazaj, grdo gledava ne bom niti pisala.


zakaj se grdo gledata?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:32:31   
Anonimen
Mogoče te je prevaral, mogoče te ni.. Ja, nič drugega ti ne preostane, kot da ga vprašaš.. Iz tega boš razbrala, kaj se je v resnici zgodilo..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:33:17   
noely
Zato, ker zmeraj iz nekega meni neznanega razloga potrebuje nekaj dni, da se mi sploh približa, da sploh začneva normalno komunicirat.
Ko pa mu to omenim, pa reče, da se to meni samo zdi.
Očitno se ne zaveda, da je temu tako.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:40:29   
daddy
   V prvem postu pišeš, da se potem vedno grdo gledata, malo nižje omenjaš "ko pride iz tega presnetega morja" .... očitno je torej, da ti ni prav. Kako to pokažeš njemu, veš ti sama ( še bolj pa tvoj partner ). Da je obnašanje otročje, sem pa navrgel zato, ker gre za začaran krog dvojne užaljenosti : Ti si užaljena, ker on ne vpraša, kako sta se imeli, on je ( morda ) užaljen, ker ti njega ne vprašaš enako ..... lahko pa je tudi kdaj bilo tako, da te je ob prihodu vprašal, kako sta se imeli, pa si mu namenoma vzbujala slabo vest ( kot rečeno, to veš ti, še bolje pa tvoj partner - vprašanje, kako bi zgodba izgledala iz njegove plati ).

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:42:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Zato, ker zmeraj iz nekega meni neznanega razloga potrebuje nekaj dni, da se mi sploh približa, da sploh začneva normalno komunicirat.
Ko pa mu to omenim, pa reče, da se to meni samo zdi.
Očitno se ne zaveda, da je temu tako.


ko bo vedel, da nimaš ti problemov s tem, da gre on sam na morje.. potem ne bo tudi problema s približevanjem.. in komunikacijo..

vsak človek potrebuje to.. če ga doma žena ne podpira.. potem je to slabo..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:45:28   
noely
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ko bo vedel, da nimaš ti problemov s tem, da gre on sam na morje.. potem ne bo tudi problema s približevanjem.. in komunikacijo..

vsak človek potrebuje to.. če ga doma žena ne podpira.. potem je to slabo..


Zahi, on dobro ve, da jaz nimam s tem problemov, da gre on sam na morje,
saj sem mnenja, da vsi potrebujemo nek trenutek zase.
In kar se podpore tiče, jo ima pri meni zmeraj.
Tako, da očitno ni problem niti v tem.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:46:15   
Rožica I
Spremeni taktiko!

Prijazno ga vprašaj, kako je bilo in če je res tako hitro minilo?! Verjetno je navajen, da se držiš, ko pride, zato se je najbrž že pripravil.
Poskušaj, čeprav si najbrž slabe volje zaradi tega. Tip bo presenečen in ti bo začel normalno pripovedovat.. V glavnem pa se mi zdi pomembno, da pogovor steče, ne? Potem mu pa vmes prijazno povej, da si vesela zanj, da se je imel lepo, ampak da bi bila bolj mirna. če bi se oglasil vmes; saj ti je vendar mar zanj,ne?






_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:48:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Zahi, on dobro ve, da jaz nimam s tem problemov, da gre on sam na morje,
saj sem mnenja, da vsi potrebujemo nek trenutek zase.
In kar se podpore tiče, jo ima pri meni zmeraj.
Tako, da očitno ni problem niti v tem.


iz tvojih postov je razbrati nasprotno.. in mogoče tudi on tako to dojema.. zato se nekako umakne, ker ima občutek, da je naredil nekaj, kar je tebe prizadelo...

drugič mu ti predlagaj kako lokacijo za morje.. in mu daj še 100€ žepnine za povrh user posted image

situacija bo popolnoma drugačna.. če boš ap grdo gledala.. in nekaj sumničava.. bo pa zadeva slabo sprejeta..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:49:39   
noely
Mogoče bi res morala tako ravnat...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:49:41   
tanikaa
user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:50:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  


zakaj? .. mu ne zaupaš?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:50:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  


Mene tudi...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:51:17   
jade1
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  


Tudi mene . Uh sem že mislila, da sem edina. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:53:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  


zakaj? .. mu ne zaupaš?


Ne vem zakaj bi me motilo. Nisem ljubosumne narave.  

In zdaj začnite mlatit slamo o tem, kak ne zaupamo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:53:19   
soncece24
Meni se pa zdi, da komunikacija med vama ravno ne štima najbolj. Ja če te on 4 dni ne pokliče, ga pa ti nisi nič klicala? Jaz bi ga sigurno, halo user posted image user posted image

Čeprav jaz si čisto po pravici ne predstavljam, da bi moj šel vsako leto na morje s kolegi - to mi ne bi bilo prav. Logično da nisi vedno 24/7 skupaj, ampak za 4 dni na morje? Ne bi mi bilo prav po mojem.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:53:38   
Anonimen
Razbrati je iz tvojih besed,da si zlo zaupata,če lahko za štiri dni sam na morje.Lepo.Ampak tebe je začelo razjedati ljubosumje.In mislim,da je upravičeno.Ker ženske čutimo na intuiciji,kadar kaj ni vredu.Lepo se pogovotri z njim.Na samem.Zaupaj mu stvoje občutke,svoje strahove.Al boš zlo razočarana,al pa bosta lahko šla naprej,brez skrbi.

Jaz ti želim vse dobro!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:53:59   
Zahi
vsak posameznik potrebuje malo oddiha samo zase.. nasprotovati temu je egoistično in na koncu nezaupljivo..

če možem ne zaupate.. je to drugo.. ampak verjemite, da bi bili vaši odnosi boljši, če bi včasih mož šel kam samo s kolegi..

neke vrste terapija user posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:55:40   
tanikaa
Saj moj enkrat ali dvakrat na leto gre službeno na kako ekskurzijo ali kak ogled tovarn za dva, tri dni. Pa mi je kul. Samo da bi pa šel sam na počitnice, pa mi ne bi bilo všeč.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?