|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje kahlice
26.7.2010 8:17:32   
PC Baby
OK, vem, da se bo zdaj vsul plaz posmehovanja in žaljivk in ne vem kaj, kot ponavadi s strani nekaterih uporabnic foruma, ampak bom vseeno postavila butasto vprašanje. S čim čistite kahlico? Mi imamo namreč lepo, novo, ki še ni imela te sreče, da bi se naš mali hotel vsest na njo, ampak ko se bo?

Sem pri eni znanki vidla ene polivinilaste lističe, ki jih je dajala na dno, ampak takrat pač še ni bilo aktualno in se nisem zanimala. A date wc papir na dno, da se lažje sprazni, ali kako?

Hvala za potrpežljivost user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 8:19:24   
*miska.mcc*
jaz nisem nic dajala.... stresla v skoljko, spaknila pod vodo, pol sem podrisala z wc papirjem, pol oprala in to je to

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 8:56:54   
country
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz nisem nic dajala.... stresla v skoljko, spaknila pod vodo, pol sem podrisala z wc papirjem, pol oprala in to je to


Tudi jaz delam tako. Če je zelo umazana pa špricnem malo mila za roke in pomijem z wc papirjem, splaknem z vodo in je to to. Če bi imela drisko pa bi verjetno še pošpricala z razkužilom, ker jo ima v svoji sobi in jo nosi okoli, itd.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 9:48:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu country)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 9:50:32   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: country

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz nisem nic dajala.... stresla v skoljko, spaknila pod vodo, pol sem podrisala z wc papirjem, pol oprala in to je to


Tudi jaz delam tako. Če je zelo umazana pa špricnem malo mila za roke in pomijem z wc papirjem, splaknem z vodo in je to to. Če bi imela drisko pa bi verjetno še pošpricala z razkužilom, ker jo ima v svoji sobi in jo nosi okoli, itd.


Tudi jaz jo čistim tako, s tem da jaz vedno, po kakanju špricnem še razkužilo, ker se mu včasih zazdi in jo nese v sobo, da grejo pliškoti lulat user posted image in pač raje vidim, da dam razkužilo. Sicer je zadnje čase bolj wc školjka aktualna že.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 9:53:09   
koala.cek
je ne uporabljamo. lulamo in kakamo v wc ( z nastavkom ). sem pač komot mama.user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 9:54:30   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Naša sicer v glavnem lula in kaka v wc školjko + nastavek in pručka, včasih uporabi kahlico, v katero dam prej en osvežilen robček za rito brisat in nato vse skupaj stresem v wc in sperem.
V vrtcu pa sem zadnjič videla, da prakticirajo tako, da ko hoče otrok kakat, da že prej malo vode natočijo v kahlico.


Živka z osvežilnimi robci si boš wc zamašila! Ker niso razgradljivi in boste lahko celo kopalnico kmalu razbili... Raje uporabi navaden wc papir.

Sicer pa mi delamo enako kot miska.mcc

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 9:57:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 9:57:47   
ledenaa
Mi tudi z vlaižnimi robčki in potem vržemo v stranišče.Obstajajo tudi robčki,ki so za wc in komot vržeš noter brez skrbiuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 26.7.2010 9:58:49 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 10:19:45   
country
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Mi tudi z vlaižnimi robčki in potem vržemo v stranišče.Obstajajo tudi robčki,ki so za wc in komot vržeš noter brez skrbiuser posted image user posted image


Take robčke in na tak način so uporabljali pri sosedih, pa je potem njihov ata norel, ker so morali odpreti greznico in so vlekli kepo robčkov iz cevi...

Jaz raje ne bi, ti pa kakor veš.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 10:22:50   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Naša sicer v glavnem lula in kaka v wc školjko + nastavek in pručka, včasih uporabi kahlico, v katero dam prej en osvežilen robček za rito brisat in nato vse skupaj stresem v wc in sperem.
V vrtcu pa sem zadnjič videla, da prakticirajo tako, da ko hoče otrok kakat, da že prej malo vode natočijo v kahlico.


Živka z osvežilnimi robci si boš wc zamašila! Ker niso razgradljivi in boste lahko celo kopalnico kmalu razbili... Raje uporabi navaden wc papir.

Sicer pa mi delamo enako kot miska.mcc



Tole se je zgodilo moji sestricni in njenemu partnerju. Od takrat  ni vec vlazilnih robckov blizu wcja. Aja pa se v stanovanjskem bloku sta bila....Neprijetno...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 10:30:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sacherca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 10:34:13   
ledenaa


Jaz raje ne bi, ti pa kakor veš.


Seveda da vem,zato pa tudi tako delamuser posted image

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 10:40:52   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Kaj potem ne uporabljate teh robcev? Ali jih potem posebej v smeti mečete?

Za kahlico uporabim vlažilne robčke,ki se lahko vržejo v školjko(so že na otip drugaćni kot navadni vlažilni robčki),drugače pa obrišem kar z wc papirjem,s kakanjem v kahlico se pa še komaj ubadamo,tako da...user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 10:51:19   
Pupa1
Če gre kakat, dam spodaj navaden Wc papir, da se ne prime, pa potem stresem vse skupaj v stranišče, očistim kahlico še z vodo in po potrebi mal z milom in to je to...
živka, vlažilnih robčkov se pa res ne sme metat v stranišče... sicer pa je to napisano al narisano na paketu (mislim, da je znak). ja, mi jih zato vržemo v smeti, kaj pa drugega...
če pa obstajajo takšni, ki so razgradljivi oz. ki se lahko vržejo v stranišče, bi pa prosila za info, kateri so to in kje se dobija, ledenaa..hvala

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 11:04:33   
Anonimen
Stresem, poplaknem, obrišem z wc papirjem, še enkrat umijem in na koncu razkužim z razkužilom.user posted image

(odgovor članu Pupa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 11:08:56   
lutka
http://www.bestshop.si/izdelek/2104/naziv/NIVEA-vecnamenski-robcki-Toddies-(60-kos--skatla) evo take uporabljamo pri nas

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 11:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lutka

http://www.bestshop.si/izdelek/2104/naziv/NIVEA-vecnamenski-robcki-Toddies-(60-kos--skatla) evo take uporabljamo pri nas


Ampak tile robčki so res dobri, sam smrdijo pa kot uno čistilo v kemičnih wc-jih.user posted image Mojga kar obrne ko jih odprem. Jih mam vedno v svoji torbici.user posted image

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 11:35:32   
anckabancka
V DM se tudi dobijo taki, ki so za v školjko, pa Muller ima tudi svoje. Pa obojni zelo lepo dišijo. Jaz otrokom vedno obrišem rito z navadnim papirjem potem pa še z enim mokrim in ga vržem v WC.

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 26.7.2010 11:36:09 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 11:41:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 11:45:42   
soncek3
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

če pa obstajajo takšni, ki so razgradljivi oz. ki se lahko vržejo v stranišče, bi pa prosila za info, kateri so to in kje se dobija, ledenaa..hvala


Vlažni toaletni papir Paloma lahko daš v kahlico spodaj, sicer pa lahko navaden WC papir zmočiš in daš spodaj saj namen je, da se kakec ne prime kahlice, ne? Al zaradi česa drugega dajate spodaj?user posted image


Joj, kaj se vse ne sprašujemo med sabo?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 12:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek3)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 12:56:29   
Najaa
Jaz sem tistih parkrat, ko se je katera polulala ali pokakala noter, vrgla v wc vsebino, pol pa splahnila z zelo vročo vodo, obrisala z wc papirjem in dala sušit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: čiščenje kahlice
26.7.2010 13:04:35   
karmen83
Če se v kahlico samo polula, kahlico splaknem z vročo vodo in dam sušit, kakec pa stresem v wc in kahlico pod vročo vodo umijem s krtačo z ročajem in malo mila. Ritko ji obrišem z vlažnimi robčki, ki obvezno romajo v koš in ne v wc (imamo že od nekdaj problem, ker se nam greznica hitro zafila, ker je mala višinska razlika), po vlažnem toaletnem papirju smo se komaj znebili rdeče ritke, tako da ga več ne uporabljamo...

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: čiščenje kahlice
14.7.2015 16:09:28   
jartan20
Naši lubiki obrišemo ritko najprej z mehkimi robki https://www.bfcshop.si/trudi-cistilni-robcki-s-cvetlicnim-nektarjem-72-kos, kakec in urin pa stresemo v školjko. Kahlico potem speremo z vročo vodo in sodo bikarbono (včasih pa tudi s kisom, da popolnoma razkužimo zadevo), nato obrišem z WC papirjem.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?