|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čokoladna torta-pomoč
26.4.2016 9:01:44   
mini86
rabim eno pomoč oz nasvet..

če želim skutino torto jo naredim takole..
zdrobim piškote in jih zmešam iz maslom in položim na dno totnega modela-včasih dam še sadje..skuham vanilijev puding, dodam
skuto, želatino v prahu in polijem v model..čez noč je torta strjena in pripravljena na uporabo:)

zdj bi pa rada naredila poleg vanilijeve še čokoladno, pa da bo na isti način..
a je možno, oz a bodo ok okusi da bi samo pač zmešala namesto vanilijevga čokoladni puding..mogoče še malo stopljene čokolade
in to je to..

tiste ki se spoznate kaj na to, prosim za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čokoladna torta-pomoč
26.4.2016 10:19:08   
darhaha84
V čokoladni puding daj obvezno še vsaj 100g čokolade, ker drugače ne bo imela kaj dosti okusa po čokoladi. Jaz bi dala kakšno temno čokolado (70 %).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čokoladna torta-pomoč
26.4.2016 11:14:17   
mini86
Aha pol kar notri stopljeno vmesam..ok hvala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čokoladna torta-pomoč
26.4.2016 22:16:23   
mini86
a bo še vedno dovolj ena želatina v prahu ali dodam dve?
hvala za odgovor

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Osvežilna velikonočna torta
Kako na hitro pripravimo sadno, osvežilno in obenem slastno torto?
3 preproste ideje za igrivo kuhanje z otroki
S kakovostnimi posodami Rosmarino Hexa PRO bo kuhanje otročje lahko, zato so idealna izbira, še posebej, kadar kuhate sk...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?