|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črni vici
9.1.2006 15:45:32   
2ursae
jaz bom pa mal črnega humorja dodala:

user posted image Gresta serijski morilec in punčka v gozd.
Punčka pravi:"Joj kako je mene strah, tako mračno in prav grozljivo je."
Serijski morilec pa nadaljuje: "Ja,kako bo šele mene strah, ko bom šel sam nazaj!" user posted image


user posted image Dedek Mraz pride v zavod za prizadete otroke. Po predstavitvi vzame mikrofon v roke in pravi: "Kdor mi zapoje pesmico bo dobli darilo.
" Fantek iz prve vrste vzame mikrofon in prične: " AAAoooo, eeeoooouuuu, aaauuuu.....!!"
Ko konča, Dedek Mraz pristavi: "In kdor me bo zajebaval ne bo dobil NIč!" user posted image

user posted image V porodnišnici bodoči očka čaka, da bo žena rodila. Po kakšnih dveh urah nervoznosti pride porodničar ven in v desni roki drži dojenčka za
noge tako da binglja z glavo navzdol. Nato pa ga zalima ob desno steno pa ob levo,vrže ob tla in nekaj časa skače po njem. Nato ga prime in vrže skozi okno.
Očka zaprepaden ogleduje njegovo ravnanje in ne ve kaj bi rekel ali naredil.
Nato se porodničar zasmeje in pojasni: "Samo malo šale gospod,veste, dojenček se je že rodil mrtev." user posted image

user posted image Kaj je sreča na vrvici? Če prideš domov in najdeš ženo obešeno. user posted image

user posted image Kaj je to arogantni snobizem?
Peljes skozi rdeco, ustavis pred policajem, odpres okno, tlesknes s prsti in reces: "Racun prosim." user posted image


user posted image KITAJSKI PREGOVOR :
Pes, ki laja .................. ni dovolj kuhan! user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črni vici
9.1.2006 16:04:31   
artista7
kristus, tele so pa oreng krute
user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črni vici
9.1.2006 16:12:23   
Skorpija
Uf, razen arogantnega snobizma, ki me je nasmejal do solz, me je kar malo srh obhajal...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črni vici
9.1.2006 18:02:15   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Joj, no, sploh tisti o dojenčku... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Sori, men ni blo čisto nič smešno. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črni vici
9.1.2006 19:02:02   
Nasy
matr...to pa tud meni ni smešnouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?