|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudni znaki?
3.1.2006 11:19:54   
Ulla
Pozdravljene,
hmm kako naj začnem. V soboto 31.12.05 je bil moj 29 dan, ki naj bi pršla user posted image , vendar je ni bilo, na 31 dan je dopoldan prišel tak rjavkast izcedek, popoldan pa tudi malo več krvavega izcedka pomešanega s sluzjo, ponoči, ko sem mirovala ni priteklo nič, danes dopoldan je priteklo nekaj madežev rjavega izcedka, da bi se ulilo, tako kot se pri  user posted image se mi pa še ni?? Moj men. ciklus je tko 28 do 29 dni. Testa še nisem delala, ga še ne upam, da ne bom razočarana. Aja z mojim dragim se trudiva 8 mesecev.

Tko, da nevem kaj bi blo to, malo me je strah te krvavitve včerej, če sem slučajno noseča? Ali je imela kakšna podobne znake oziroma izcedke?Ker drugače drugih znakov pa nimam, edino včerej me je bolel trebuh tako kot bi dobila  user posted image . Upam, da se mi ne bo ulila user posted image . Hvala vsem za pogovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudni znaki?
3.1.2006 12:48:10   
enia
Joj, ne vem kaj bi to lohk blo. Jest sem tud mela 5. decembra 2-dnevno krvavitev, ki je bila samo na wc papirju. Sicer ni blo rjavo, ampak svetlo rdeče. Od takrat pa še nič. Zdej čakam, kaj bo. Me pa tud skoz že trebuh boli, kot da bo pršla user posted image .
Pravjo, najbolj da narediš test. Ne vem, kaj nej še druzga rečem/napišem.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudni znaki?
3.1.2006 16:19:26   
inja2
ojla buhvald

kako je kaj s tabo, a je že prišla user posted image  ???
ali si že delala test

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudni znaki?
3.1.2006 17:11:05   
Ulla
a ni nubena imela krvavitve potem je pa ugotovila, da  je noseča? No meni se je sedaj popoldan že malo bolj ulilo, tko da pričakujem zvečer user posted image . Spet nič ta mesec user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudni znaki?
3.1.2006 17:51:27   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Meni se je tole pojavilo mesecea novembra.Na dan M ki je tudi vedno točna se mi je porikazal rjavkast izcedek in je trajal dva dni.POl pa user posted image ni bilo in sem šla po test in na moje veliko veselje sem po 30.mesecih truda zagledala magični + na svojem testu.Vendar v pete tednusem spet dobila izcedek,bila en teden v bolnici na mirovanju vendar je najini user posted image nehal biti srček v 8t5dni in sem morala na abrazijo.
V petek bo 5.teden po abraziji vendar moje M še vedno prišla naj bi okrog 30.12 po datumu in je ni in ni.Mogoče je izostala zaradi abrazije ali opažam tudi da non stop letam na wc,kot pred tem,ko sem bila user posted image in pa tudi zvečer me daje neka čudna slabost ki traja tudi sedaj.
Vendar jaz sem se odločila,da ne bom v negotosti živela da bom kar jutri zjutraj naredila test in si bom pač na na jasnem kaj in kako.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čudni znaki?
3.1.2006 19:45:28   
Ulla
Meni je začelo kr neki kaplati, vendar samo takrat ko grem na lulanje, ko se malo napnem, ko pa hodim in delam pa ni nič madežev na vložki, tko da nevem??? Jutri zjutraj bom tudi jaz naredila test, da vidim, al moja psiha uravnava tole user posted image , al pa user posted image . LP

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čudni znaki?
4.1.2006 16:28:23   
Ulla
No danes se mi je ulilo, tko da zopet razočaranje, vendar enkrat bo že uspelo.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čudni znaki?
4.1.2006 16:31:49   
Sulfinija
Ulla!!!!!

Joj mi je ža zate.Joj tudi meni se je začel krvavkast izcedek in se bo danes ali pa jutri vlio moja prva M po abraziji ne morem ti povedati kok sem vesela,da boma šla v akcijo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čudni znaki?
4.1.2006 18:44:48   
Suana
ulla .žal mi je !!!toda ne obupaj in v nove boje!!
lp suzanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čudni znaki?
5.1.2006 15:32:03   
Ulla
hvala vsem za lepe besede, ko se user posted image konča bomo zopet na 2 dni user posted image . LP

(odgovor članu Suana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čudni znaki?
5.1.2006 15:40:58   
macca
Mi2 se že dve leti trudiva, pa se nič ne prime! Prvič pa je ratal čez dobrih 5 m, a žal se je končalo s ss v 6t. Ko em zanosila, sem pa imela na dan, ko bi morala priti M in pa še kakšen naslednji dan rjav izcedek, ne premočan. Pa me zanima, ali to pomeni, da nosečnost ni v redu, ker večina nosečnic nima, ko enkrat zanosijo, nobenega izcedka več.
Ulla ne sekiraj se preveč, bo že! vse ob svojem času, pravijo! Veš kolikokrat (koliko mesecev) sem bila že jaz razočarana! najhuje je tisti dan, ko pride neželjena M, potem pa mine in spet pridno user posted image ! Lp user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čudni znaki?
7.1.2006 12:54:33   
Ulla
Macca, mislim, da ni s tem nič narobe, če imaš nekaj rjavkastega izcedka, jaz poznam veliko nosečnic, ki so imele ta izcedek in so srečno donosile, nakar pri drugem otročku pa kar nekaj nocečnic ni imelo izcedka. Kmalu bomo začeli delati, ker user posted image se počasi že končuje.LP

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čudni znaki?
7.1.2006 14:52:31   
Naja30
Se strinjam z Ullo! Sicer pa lahko svojega G vprašaš, da boš bolj sigurna. user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čudni znaki?
11.1.2006 0:13:31   
andreja84
no pa da se jst mal pojamram.zadnjo redno menstro sem imela 2.12 in potem dan po bozicu prsla krvavitev ki je bila samo na papirju trajala dva dni..za test pa nevem ali je prehitr da ga grem delat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čudni znaki?
11.1.2006 8:44:19   
Anonimen
Draga Andreja, sva skoraj na istem: prvi dan zadnje user posted image  7.12, okoli božiča zjutraj 3 dni zapored rozast flekec na papriju... S testom še čakam. Do naslednje nedelje.

(odgovor članu andreja84)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čudni znaki?
11.1.2006 14:36:45   
inja2
andreja84

jaz bi na tvojem mestu naredila test
držim pesti da si nova user posted image

lp, muser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čudni znaki?
11.1.2006 18:59:26   
hebeba
Mojca!!!

Sem vesela dobre novice! Zdaj pa le pridno user posted image user posted image user posted image user posted image
In držim pesti, da bomo čimprej zvedela dobro novico o novi srečki user posted image !!!!

Pa en lep, sladki pozdravček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čudni znaki?
11.1.2006 23:28:08   
andreja84
mal se mi zgodi zdi za test.sicr mi je ena ki ga je vidla ta zadnjega rekla da je velika moznost da sm srecka.ampak nevem.sm se odlocla da pocakam s testom,do dneva ko bi mogla pridt user posted image .ceprav mam obcutk da je ne bo 

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?